Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
e-smoker

Joyetech Ego One

Recommended Posts

Marc55 postituse kohta. Väga skeptiline olen eGo one mini akus. 850mAh aku, krt see saab paari tunniga tühjaks kui 0.5 oomist coili kasutada :D Okei, peole või kuhugi välja kaasa võtta on hea aga igapäevast kasutust mina sellel ei näeks. 2200mah tänapäeval oleks ikka miiinimum, aga siis ka mod jällegi suurem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna sisse võtad?

niipea kui saadavus tekib - momendil veel pole

CLR pead saabuvad teisipäeval

Share this post


Link to post
Share on other sites

EGO ONE 850 Mini pikkus 109.7mm ja läbimõõt 16mm. Mahutab 1.8ml vedelikku. € 59.90
EGO ONE 1100 pikkus 105mm ja läbimõõt 19mm. Mahutab 1.8ml vedelikku. €59.99 (1100mAh)

:roll: 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marc55 postituse kohta. Väga skeptiline olen eGo one mini akus. 850mAh aku, krt see saab paari tunniga tühjaks kui 0.5 oomist coili kasutada :D Okei, peole või kuhugi välja kaasa võtta on hea aga igapäevast kasutust mina sellel ei näeks. 2200mah tänapäeval oleks ikka miiinimum, aga siis ka mod jällegi suurem.

paar tundi on ka väga optimistlik.

peole kaasa....halloo?  (facep)

seal kulub seda mahla x 2-3 rohkem (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

paar tundi on ka väga optimistlik.

peole kaasa....halloo?  (facep)

seal kulub seda mahla x 2-3 rohkem (psühho)

 

Isegi 2200mahi sai paari-kolme tunniga "peol"  tühjaks tehtud ja mahla läks mitu paaki jah...   :P     (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tekkis isu oma igati logu ja katkine (kuid veel elus ja töötav!) 2.5 aastat vana evic välja vahetada millegi hea vastu. Silma jäigi see Ego One ja täpsemalt Mega.  2600mah oleks nagu täiesti tore ja 4ml mahtu samuti. Keskmiselt tõmban päevas 7.5W juures 220 mahvi ja pikalt kopsud täis. Ilmselt peaks kestma küll? Või ehk piisab isegi sellest 2200mah varjandist?

 

Huviga kuulaks kiireid arvustusi kel see olemas on. Võib ka kasutatud varianti pakkuda müügiks :D

Hetkel vist Mega ei ole üldse kuskil poes sees?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tekkis isu oma igati logu ja katkine (kuid veel elus ja töötav!) 2.5 aastat vana evic välja vahetada millegi hea vastu. Silma jäigi see Ego One ja täpsemalt Mega.  2600mah oleks nagu täiesti tore ja 4ml mahtu samuti. Keskmiselt tõmban päevas 7.5W juures 220 mahvi ja pikalt kopsud täis. Ilmselt peaks kestma küll? Või ehk piisab isegi sellest 2200mah varjandist?

 

Huviga kuulaks kiireid arvustusi kel see olemas on. Võib ka kasutatud varianti pakkuda müügiks :D

Hetkel vist Mega ei ole üldse kuskil poes sees?

 

Ei saa hästi aru - eVicu pealt Ego pulga peale   :-o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis seal ikka aru saada. Ma ei kasuta evicu ühtegi funktsiooni peale selle, et näen palju akut veel alles on.
ca 7.5W peal on ta istunud põhimõtteliselt kogu need 2.5 aastat ja suure akuga ca 19CM pikkust häirib iga hetk kui ta mul kuskil on. Samas väikese kere ja 18350 akudega ei pea minujaoks piisavalt vastu ja ma ei viitsi neid mitmekaupa taskus kaasas kanda.

Talvel paksu jopega veel aga suvel oli koguaeg häda asjade ära mahutamisega.

 

2600mah MEGA on 13.5cm pikk võrreldes evic + tank ~19cm.

Pealegi annab 30-20W välja (loodan tõesti, et töötab ka nii) kuna hetkel 8Wga hakkab minu aparatuur juba kärssama.

 

Kuna ma ei kujuta ette palju üldse mingi 0.5coiliga 20-25W juures vedeliku läheb või kaua 2000-2600se akuga üldse vastu peab (keskmine puffide arv?) siis võiks keegi mind natuke valgustada :D

Üks kord eelmine aasta vist proovisin aparaati mis ca 15W juures toimis ja see oli lausa imelik mujaoks. siiamaani 7.5W on enam kui küll.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen korra proovinud Ego One komplekti poes, minu jaoks jäi lahjaks võrreldes istick ja subtank, aga kuna sa ennem olid 7,5w mees, siis sulle ajab asja tõenäoliselt ära, samm ikkagi edasi, aga modidele jääb kindlasti alla, millel samad wattid. Võimalik, et pigem asi selles paagis, evic-vt kitis olev paak on kah täiesti jura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise kasutan mugavuse poolest eGo One ja koos subtankiga millel 0,5 sees. Asendab ilusti võimsamat aparaati nagu eVic. Muidugi Zeph tanki ei anna võrrelda see juba tase kõrgem subtankist :D

Aga muidu suvisel ajal lükadega eGo One hea kasutada ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõigepealt suured tänud Spezzile. On minulgi nüüd too pulk käes ja ma ei oska öelda muud kui pühajeesus. Ilmselgelt ajast ja tehnikast maas aga see on vist kõik mida ma soovida oskaks.

 

Esiteks väiksem kui 18350 akuga evic (kuna isegi see jäi veidi suureks) ja samas teiseks 2600mah akuga (eks paistab kaua vastu peab sellise võimsusega) ning kolmandaks 4ml paak (jah mu enda "viga" , et neid 2.5-3ml kanti siiamaani kasutan).

 

1oomist coili polegi proovind - sai kohe 0.5ne sisse pandud. Ma ei kannata üle paari sekundi tõmmatagi - jõhker kogus auru tuleb sellest vidinast välja. võibolla harjumise asi - võibolla mitte. Kaalun isegi , et äkki peaks 1oomise tagasi panema :D

 

Ma olen igatahes super rahul

 

Võrdlus 2.5a vana evicuga mis igatpidi peksa saanud ja nicorexi mingi paak mida umbes aasta kasutand.

 

evicmega.jpg

 

Mingi sümboolse raha eest võin täitsa evicust ka loobuda kui keegi nostalgiat soovib. Ise enam ei kasutaks nagunii. Must ja hõbe suur here ka olemas ning ports akusi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väike update aku kestvuse kohta. Päevaga (9-01 vms) ei saa märgutuld kiiresti vilkuma ehk siis vähemalt 30% alles (umbes 40-50 tegelt). Päevas läheb ca 5ml vedeliku - topelt mis varem aga W on 3x suurem kah ja tossu kordades rohkem :)

Väga rahul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...