Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Trancefly

Ipv4

Recommended Posts

Niisiis jõudis see räigelt haibitud karp reedel tehastest välja. Ise tellisin 65 $ eest gearbestist.

Korralikud 100W, temp control, 2X18650. Selle raha eest tundub killer diil.

Muusias p4y(tootja) tegi natuke pattu ja must versioon karbist näeb tunduvalt teistsugune välja.

 

Üks pilt kah

78_P_1421977489281.jpg

 

Keegil veel teel ja käed juba sügelemas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Youtuubis paar us ja a müüjat ka lühiülevaate teinud. Neid uskuda muidugi ei saa. Everything is so awesome alati. :) Aga võib loota, et kiip toimib sx mini m class kiibiga võrreldavalt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Youtuubis paar us ja a müüjat ka lühiülevaate teinud. Neid uskuda muidugi ei saa. Everything is so awesome alati. :) Aga võib loota, et kiip toimib sx mini m class kiibiga võrreldavalt.

Jap, nagu näiteks see :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ettevaatust IPV4 puhul selle laadimispordiga! Hoidke vedelik sellest eemal.

 

https://instagram.com/p/2uf1_fy1RG/

 

 

PLEASE REPOST!!! IPV4 PUBLIC SERVICE ANNOUNCEMENT!!! * This is the first confirmed charger failure. This wasn't from charging however. The reason it failed was due to liquid dripping down from the atomizer and getting into the charger hole. So if you are an over dripper please make sure you tape up the hole. Luckily no one was harmed and the unit still works. 
Again please repost or tell people you know about this so we can bring it to Pioneer4You's attention!

post-1253-0-29375800-1431801314_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, kui see söetükk jätkuvalt töötab, siis järjekordselt müts maha Yihi ees. Samas, osad spekuleerivad, et on kasutatud mittesobivat laadijat: 9V asemel 12V.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain enda oma eile kätte. Tellisin Maitsvalt Aurult. Reede hilisõhtul tellitud kauba kättesaamine sama nädala pühapäeval on Hiinast tellitust veidi kallim, aga kohaliku müüja toetamine on ka miskit väärt. :) Siiani olen proovinud Veritase kloonis 0.122 oomist ja vanas heas Kayfuni kloonis 0.108 oomist coili. Esimesed muljed on kahetised. Veritases olen tavaliselt 0.5 - 0.7 oomist kanthalist coili 25 - 40 w juures pruukinud. Nikkel ei anna minu arvates samalaadset kogemust. Maitse ja aur tunduvad kanthaliga paremad. Kayfuni kloonis istus tavaliselt oomi tuuri coil ja võrdluses nikliga jääb pigem teine peale. Aur tundub sama või parem. Maitse on kuidagi teine. Ei teagi, kas parem või mitte.

Ipv v4 sai valitud toimiva TC ja topelt aku pärast. Vaporflaskile hammas kahjuks peale ei hakka ja 40w tavalise kanthaliga jääb natuke väheseks ka. :) Veel olen rahul. Uus ja huvitav ikkagi. Menüü väga lihtne. aku vahetamine veel lihtsam. Puuduvad lollid kruvid ja kehvade keermetega korgid ( Ipv mini ). Miinusteks onboard laadimise puudumine (see kahtlane 9v laadimine on sama mis mitte midagi) ja displei peale kleebitud peegel. Päikese käes võimatu mingit infot sealt omandada. Ilmselt on mõnele huvilisele mõõtmed ka miinuseks. Päris palju on mu Ipv mini tohutu suuruse üle imestatud. :)
Igatahes, loodan et aku kestab nädalaid ja seade ise aastaid. :)

 

DSC_0530.jpgDSC_0531.jpgDSC_0532.jpgDSC_0533.jpg

 

 

E: niklist coili kasutades TULEB coil ja seade võimalikult samale temperatuurile saada, ning pressides + ja - nuppu korraga takistus lukustada. Unustasin seda teha ja esimesed vitsad attyt vahetades käes. Ei olnud magus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas Maitsev Aur või keegi, kellel mõlemad olemas, viitsiks teha pildi, kus IPV4 ja Cloupor mini on kõrvuti? Visiitkaardiga pilt on ok, aga tahaks näha ikkagi side by side pilti. Hetkel just see modi suurus on takistanud mind seda ostmast, lisaks ka see peegelklaas, aga see pole nii hull, sest näha on, et on ka normaalsema displayga modid olemas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Natukse uut: tolle peegli lihvisin peene liivakaga maha. Kaks kuuskant polti lahti ja klaas kukkus ise välja. Ideaalne ei ole aga vähemalt näeb midagi. Garantiist on savi, usaldan P4Y-d ja Yihi-t. :)
Akudeks on sees praktiliselt uued VTC4 elemendid. Kasutasin asja kaks päeva ainult nikliga. Auruks muutis ta kaks vana Kayfuni klooni ja ühe Kayfun neljanda paagitäie mahla. Temp umbes 380-410F ja võimsus või mis iganes kusagil 20J lähedal. Lisaks driperdasin umbes 3ml jooki. Eile õhtul viskas CHECK BATT ekraanile. Indikaatori järgi oli veel kolm-neli millimeetrit voolu järgi.
Seega võiks ta tunduvalt rohkem kesta. Mingi nädala näiteks. :) Ei ole reaalne, aga võiks ikkagi.

Siiski olen kokkuvõttes rahul. Saab nikliga mängida ja topelt akuga asjast olen juba ammu puudust tundnud.

 

NB! Vedruga laetud 510 tahab vahest end välja kruvida. Mul mõnel asjal 510 natukse tervate servadega ja jääb kruvi taha kinni. Tagasi kruvimiseks soovitan kaks polti lahti keerata ja silma peal hoida. Liiga hoogselt keerates võib natuke viga teha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei telli Alist. D2 kohta hetkel veel info puudub.

Ja ei saa nüüd aru, kas all black IPV4 vaja tellida või mitte?

Gearbesti ja hiina hindadega võistelda ei suuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eestist, seda korda Maitsvat Aurult ostes on see eelis, et ma kasutan IPV4ja juba tükk aega. :). Hiinast on jah tore eraisikuna poolmuidu kraami tellida, aga paraku saab vahest üle. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei telli Alist. D2 kohta hetkel veel info puudub.

Ja ei saa nüüd aru, kas all black IPV4 vaja tellida või mitte?

Gearbesti ja hiina hindadega võistelda ei suuda.

Mis hinnaga oled nõus müüma?

Kui sama hind mis hallilgi siis palun mulle üks kõrvale ja anna PMiga märku.

D2 kohta oli pigem küsimus kas kavatsed poodi võtta või ehk siis kas su whole sale kontakt võtab neid müüki või ei .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Phil ütles kõik. Akude kate minu omal nii palju ei logise ja ekraani kattelt kakkusin peegli maha. Muidu sama. Minu jaoks on senini tegu kindlasti parima TC võimekust omava seadmega. Ühe akuga ei saa kuidagi päeva õhtusse ja yihi elektroonika on end tõestanud. Peaks vast pardal olevat laadimist ka proovima. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selle asja võiks keegi meie poodnikest lattu võtta(lipo guard kott) . Ma oleks huviline küll. (Hetkel laen istick 50w keset toa põrandat :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...