Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
vapesquad

Ei mahu

Recommended Posts

Täna leidsin sahtlist väga peenet kanthalit, 30 gauge vist, ning otsustasin seda twistida. Twistisin kaks korda seda ja kavatsus oli teha 4 ringi ümber 2mm kruvikeeraja ja niimodi dual coil, kuid kui hakkasin sisse panema coile rda'sse siis tuli siuke proleem ette, kaks traati ei mahu keskmisesse auku ära. Kas keegi on kunagi auke suuremaks puurind? On õnnestunud? Panin paar pilti ka c21618861bc2c4d39caca7e7ea132a98.jpg446db846937ce1e84b00f506b3375678.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

keskmises pulgast läheb üks traat läbi (st. läbi ei lõika), teist coili on nati ebamugav teha aga nii olen ma toimetanud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teoorias saaks ju kruvipeade alla ka traadi kinnitada. Kalvi pakutud idee on samuti väga hea ning korralike vahendeid kasutades ei tohiks teise coili keeramine ka eriti probleemne olla. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen puurinud 2mm augu aga paras mängimine . kindlasi läheb vaja mootori ōli ja üks korralik puur Mingi 4 euru oli visit üks . valad õli puurimise ajal puurile natuke Peale ,pöörded hoijad pigem madalamad kui kōrgemad ja vaikselt lased ühelt poolt ja siis teisepoolt .ettevaatlik tasub olla kui hakkad läbima seina siis võib puur minna viltu ja pooleks murduda . nii et vōta kohe 2 puuri poes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen puurinud 2mm augu aga paras mängimine . kindlasi läheb vaja mootori ōli ja üks korralik puur Mingi 4 euru oli visit üks . valad õli puurimise ajal puurile natuke Peale ,pöörded hoijad pigem madalamad kui kōrgemad ja vaikselt lased ühelt poolt ja siis teisepoolt .ettevaatlik tasub olla kui hakkad läbima seina siis võib puur minna viltu ja pooleks murduda . nii et vōta kohe 2 puuri poes

Oh issand, sellist asja ma küll ei viitsiks teha, aga lõpuks sain nii et panin otsad ainult sisse, ja tuli välja küll aga üks coil on postidele lähemal kui teine, tuli välja 0.49Ω, suht sketchylt see seal sees aga kuidagi veab välja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ka proovinud mingi rda sisse 2 twistedit sisse toppida, ei õnnestunud ja tõmbasin ühega, olin rahul, takistus oli kuskil 0.8, 2 korraga oleks 0.4 mis oleks minujaoks mõtetu :D subohm pole võibolla tõesti minu rada. Aga puurides võid ise selle asja tuksi keerata lihtsalt, on olnud küll juhuseid kus õhuauke või siis kinnitusauke on suuremaks puuritud ja sellega tuksi keeratud. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...