Jump to content
E-sigareti foorum
Spezz

Joyetech eVic VT

Recommended Posts

Oleneb inimesest. Üldiselt tuleb ju ikka eeldada, et inimene on aus ja ei valeta seni kui pole vastupidist tõestatud.

 

Hästi öeldud! (Mina näiteks olen üks sellistest inimestest (relv) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

No mina ka garantiid nõudma ei lähe kui tean, et asja ise ära lõhkusin. Aga millegipärast arvan, et päris suur osa läheks ja nii mõnelgi jääks veel õigust ülegi, kui öeldakse et viga on põhjustatud seadme mittesihipärasest kasutamisest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Titaanium kestis u.15000 sek, nikkel 20000 ja toimib veel kenasti. Muuga ei ole tõmmanud. Võib olla oli titaanium coil defektiga, kuigi mulle meeldis viimane rohkem.

 

Sent from my C6903 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

VT näitab ekraanil neid sekundeid. Kas see just kõige õigem meetod mõõtmiseks on, on muidugi omaette teema.

Mul kestab oma keeratud coil 1-3 päeva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1p on vähe, 3p on on selline minimaalse otsa poolne, 4-5 keskmine, 6 ja.......tõmbad või niisama vahid     :lol:

 

palju sa mahla läbi tilgutad päevaga, ca ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raske on mahla kogust hinnata, kogu aeg on mitu pudelit laual st. ei saa vaadata, mitu päeva ühe pudeliga hakkama saab. Aga sinna 5-10ml kanti olenevalt päevast tõenäoliselt on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Titaanium kestis u.15000 sek, nikkel 20000 ja toimib veel kenasti. Muuga ei ole tõmmanud. Võib olla oli titaanium coil defektiga, kuigi mulle meeldis viimane rohkem. Vedeliku kulunud u.150ml . Kes ajaühikuid ei tunne siis neile: 15000 sekundit on 250 minutit  või siis 4,16 tundi.

 

Sent from my C6903 using Tapatalk

 

 

Sent from my C6903 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Palgad teised, rahvast 320x rohkem, jne.

Kui sa peaksid omadest kuludest välja käima ca 10.000 isendit, siis ilmselt mõtleksid ka, kas tõmmata vett peale või mitte :P

 

Ma muidugi ei tea täpset olukorda ja mastaape ja võimalusi. Kindlasti ameerika turul oleks võimalik pingutada garantii tingimuste välja pressimisega, kuid miks seda ei tehtud - ei tea. Ma isegi ei tea, kas see tegelikkus või mingi külalegend...

Tegin veits researchi, nad kasutavad sellist trikki nagu "Sa ei ostnud autoriseeritud edasimüüja käest, me ei saa sind kahjuks aidata. "

Siin üks teema kus lahatakse nende äripraktikat.

https://www.reddit.com/r/electronic_cigarette/comments/3bpyt2/why_i_wont_be_buying_eleaf_again/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma päris hästi ei taba ära, miks lõpptarbijad otse tootja poole pöörduvad. Mina suhtleks otse müüjaga ja rõhuks tema suhtumisele selles asjas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

oleneb kust nurgast vaadata.

võtame näiteks logitchi, müüa on mingi emm, kelle kaudu sa ajad asju pool aastat või ei saagi asju ajada. Kirjutad tootjale otse ja voilaa, nädala pärast on uus hiir ukse taga   :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostsin ka muidu ära, esmamulje on üsna hea. Plume veil 0.10 28 awg ni200 8 keerdu vist sees ja tossab nagu kreenholmi tehas. Temp on 480-500 peal kuna seade paugutab natuke madalale, 420 vist reaalselt. Kaasa tulev ego paak on rämps kuubis, ei ole õiget auru ega maitset.

Üritasin ka koljatisse niklit keerata dual coil 28 awg 12 keerdu ümber 2,5 pulga, kokku annab 0.10 takistuse aga kohe kui nuppu alla vajutad siis ütleb ohms to low ja viskab wattidesse tagasi. Peaks vist suurema takistusega niklit või titaaniumit sebima ja uuesti proovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui temp ringi peale teeb(st. üritad üle maksimumi keerata), siis läheb celsiuse peale.... see on siis lihtsalt kommentaariks kui sa seda teadlikult fahrenheiti peal hoida ei taha ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui temp ringi peale teeb(st. üritad üle maksimumi keerata), siis läheb celsiuse peale.... see on siis lihtsalt kommentaariks kui sa seda teadlikult fahren6heiti peal hoida ei taha ;)

Tean aga kõik räägivad f numbritest. C on lihtsalt jagada f number pooleks, muud vahet seal väga pole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...