Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Comp

Kas on nüüd on nikotiiniga e-vedelike müümine legaalne? [Split]

Recommended Posts

Jep, sellega peab ettevaatlik olema. Suhtlesin täna pikalt maksu- ja tolliametiga. Nende seisukoht on, et riigikohtu otsus küll ühe toote osas on olemas aga kuniks seadust pole muudetud, tõmmetakse maaletoojad ja müüjad võlla (facepalm)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jep, sellega peab ettevaatlik olema. Suhtlesin täna pikalt maksu- ja tolliametiga. Nende seisukoht on, et riigikohtu otsus küll ühe toote osas on olemas aga kuniks seadust pole muudetud, tõmmetakse maaletoojad ja müüjad võlla (facepalm)

Ehk siis maksumaksja raha mõttetu kulutamine kohtus, sest riigikohtu otsuse tulemusena antakse iga selline case kindlalt kohtusse ja Maksuamet on need protsessid ette kaotanud koos kõigi kohtukulude kandmisega   (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jep, sellega peab ettevaatlik olema. Suhtlesin täna pikalt maksu- ja tolliametiga. Nende seisukoht on, et riigikohtu otsus küll ühe toote osas on olemas aga kuniks seadust pole muudetud, tõmmetakse maaletoojad ja müüjad võlla (facepalm)

 

1. Kas on keegi nüüd ravimiametilt palunud oma vedelikku kohta hinnangut? Sest üks asi on jutt aga teine asi on see kui peab kirjaliku vastuse väljastama mis riigikohtu otsusega risti vastu läheb. Ja kui öeldakse, et pole ravim saab seda ka EMTA'le öelda.

2. Ma arvan, et laseme küsitlusel ilma meediasse ise ronimata ja riigile infot saatmata 25'dani joosta ... siis võtan kingituste info ära (loosin nänni välja)... ning siis saab tulemusi ja küsitlust saata sinna kuhu vaja. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seda juba kuskil kirjutasin, et ravimiameti käest küsimiseks tuleb kas leida mõni firma, mis veibikola müügiga ei tegele ega kavatsegi tegelema hakata või siis teha riiulifirma, mis ühegi poe omanikega mingit seost ei oma. Mõlemal juhul tuleb küsimus sõnastada nii, et alles mõeldakse selle vedeliku maaletoomise peale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

(facep)      (facep)      (facep)  OMG!!

Et, hüppan ise aknast alla, või et siis pistan ise pea lõkkesse. n/p dont care :D  :!:

 

Sellise suhtumise pärast "pea-asi et minu p*** alt oleks kuiv" peavadki Eesti kohtu kõik astmed läbi käima teiste riikide firmad ja müügi õiguste eest võitlema kasutajad mitte äride omanikud. Kui tulemus käes siis saab ise vabalt äri hakata ajama. Las lollid riskivad ja võitlevad mina ootan ja lõikan vilju siis kui töö tehtud.

Sorry see ei kehti kõigi poodide kohta ja pärast minu suht sapist selle teemalist kurtmist on nii mõnedki poe omanikud jalad kõhu alt välja ajanud ja mingit liini pidi aktiivselt panustama hakanud (Y) (Y) aga siiski suur osa poode vaatab ikka kõrvalt. Võimalik, et teen mõnele liiga, sest tegutsetakse aga sellest kõvasti ei laulda ... nende ees vabandused.

Mida rohkem õiges suunas survet avaldatakse ja teemat valgustatakse seda suurem lootus on parem tulemus saada.

 

Kui hirm on nii suur siis napoleoni mitu korda välja käidud variant võtab riskid suht maha.

 

See on suht loogiline, et EMTA tegutseb ravimiameti reeglite järgi. Hetkel on küsimus kas ravimiamet julgeb sama otsuse teha ka peale riigikohtu otsust.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Comp, kas tahad nüüd tõsimeeli väita, et tarbija peaks minema ravimiametisse vedeliku jaoks heakskiitu küsima? Kui mõni müüja siin selle saaga algataks ja toetust küsiks, siis küll neid leiduks, kes moraalselt ja/või rahaliselt ettevõtmist toetaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oeh.... mõtle müüjana. Leia mõni pisem e-vedeliku tootja ja mis iganes vahendeid kasutades küsi sellele ravimiameti heakskiitu. Kui saad, siis tõenäoliselt annab re-brändi osas läbi rääkida ja saad seda oma kaubamärgi all müüa ilma et teised sama vedelikku niisama lihtsalt müüa saaks. Võimalusi riskide maandamiseks juba mainisin.

Tarbija võib osta ka sealt, kust siiani on ostnud, sinu asi on tarbija jaoks lihtsam ja mugavam võimalus luua, et nad just sinu käest ostaksid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

täitsa p*****s, miks sa ise ei müü siis? sinu p***e all on ju praegu kuiv!

Riski ise millegiga ja siis mölise!!!

T**a kui närvi ajab sihuke targutamine, vii ise oma p***e turule ja aja siis sihukest samasugust juttu!

Hea on targutada kusagilt tagatoast.

Aja oma jalad kõhu alt välja, hakka müüma ja vii esimese õnnelikuna oma mahlad ravimiametisse! Ja avalda oma survet ja ole loll ja riski! Lasteaed, täitsa pekkis!

Ma ei või kohe    (N)

Ma ei suuda sellist jama lugedagi......

krt küll!

 

EDIT: mingi krdi põhjusel süüdistatakse kogu aeg müüjaid. Mismõttes? Tarbijad vajavad ja müüjad on süüdi? No mida, Old? Kui poleks tarbijaid, poleks müüjaid! Võitlema peaks ikka koos!

 

Kui mul mahla äri oleks siis ma oleks selle liigutuse tõenäoliselt nädala jooksul peale otsust ära teinud.

Tegemist on ju teemaga kus kõrgem kohus on õiguse andnud nüüd on poodide asi seista selle eest, et otsust ka täidetaks või antaks uued põhjendused.

 

Aga eks jah inimesed on erinevad mõni seisab ise oma õiguste eest mõni ootab ja laseb teistel enda asja eest võidelda. 

 

Selles mõttes SÜÜDISTAN, et müüjad teenivad ja nendel on ärilised huvid ja ka vahendid asjaga tegelemiseks. Seega peaks minu arvates poodide innukus kõige suurem olema ja kasutajatel abi küsima siis kui on massi häält vaja. 

NB! Veelkord EI SÜÜDISTA KÕIKI POODE

Hetkel ongi ka kasutajad minu arvates suht aktiivsed - mina vähemalt katsun olla. Aga kuna ärilist huvi pole siis on kasutajate panustatav aeg ja energia ebastabiilne.

 

See, et sa Comp ei julge sellel teemal midagi ette võtta see on sinu asi... probleem on selles, et sa ütled seda avalikult välja, et mina küll riskima ei ole nõus. Sellise välja ütlemise peale vajuvad mull küll käed alla ja tekib mõte mille kuradi pärast ma nende asjadega üldse tõmblen.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paar kõnet oli veel aga kuna need sisaldasid tundlikku infot siis neid ma hetkel ringlusse ei lase.

EDIT: "Meid ei mõjuta mingi riigikohtu otsus" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma võtan mahlad müüki Walci käest. Sorry!

Ärge palun süüdistage müüjaid rohkem, muidu tekib kompleks.

See niikuinii hobi korras. Lihtsalt, et minu enda sugused abivajajad, saaks kätte normaalseid mahlasid. See kõik, põhitegevuse kõrvalt.

Rikastuda või ennast ülal pidada pole sellega võimalik, ja pole kavatsenudki.

Kahjuks rohkem heategevuse stiilis hetkel.

Jah comp ma saan aru, et see ei saa sina olla kuna müüd walci mahlasid aga avalikult välja ütlemine, et otsi lolli mina ei riski jätab täpselt sellise mulje, et las teised teevad mina ootan kuna asi tehtud ja siis naudin vilju. Selles on probleem. Ja see tõmbas mul kui aus olla masti täitsa maha.

NB! Tanks, et mind jälle üle valasid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hetkel on jah 2-3 poodi kes näitavad üles aktiivsust ja ei lase oma huvide eest ainult teistel higistada (Y) (y).
Teised kas on vait või mõni ütleb avalikult, et andke teie tuld mina ei mina mingit riski ei võta.
Aga sellised Eestlased juba kord on ... kui Eestis inimene pikali tänaval siis kõnnitakse ka mööda ja mõeldakse las keegi teine aitab ja teeb.. äkki riskin ja saan veel mõne haiguse. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga see EMTA kõne oli võrdlemisi paljulubav. Jää on igaljuhul murduma hakanud? Paberimajandus ära oodata ja siis ehk läheb lahti. VÕI venitatakse..

Share this post


Link to post
Share on other sites

EMTA kõne ikka täis huumor ... eariskult erasikule siis tuleb läbi :D :D  ... te ei teagi mis ime casid meil siin on? -> loodame, et need pole siis e-vedelikega seotud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...