Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Samet

Hinnapoliitika ja õiglane hind

Recommended Posts

Ma tänan vastuse eest, kuid juhin teie tähelepanu, et meil on piirid riigis lahti ning sellest tulenevat kaupade defitsiiti ei tohiks tekkida - hind pole krõbe, vaid on suisa räme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on äriliselt vaadelduna kahtlemata ainus õige suhtumine, kuidagi teisiti ei oleks see üldse mõeldav, ega hakka ka iial võimalik olema, muidu võib ootamatult edu tabada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma tänan vastuse eest, kuid juhin teie tähelepanu, et meil on piirid riigis lahti ning sellest tulenevat kaupade defitsiiti ei tohiks tekkida - hind pole krõbe, vaid on suisa räme.

See on äriliselt vaadelduna kahtlemata ainus õige suhtumine, kuidagi teisiti ei oleks see üldse mõeldav, ega hakka ka iial võimalik olema, muidu võib ootamatult edu tabada.

Need postitused peaksid ilmselt minema siia teemasse http://www.e-suits.eu/topic/3628-hinnapoliitika-ja-%C3%B5iglane-hind/?hl=%2B%C3%B5iglane+%2Bhind

 

Aga kuna teemaalgataja ise selle dzinni pudelist välja lasi, siis loodan, et ta ei pahanda, kui ma ühe märkuse veel juurde kirjutan (lisaks eelnevale). Ehk tegelikult seda hinda mida Spezz pakkus, pole ka enamus EU (ja USA) poodides ja on odavam isegi kui mitmes Hiina poes, pole ime, et see Spezzil otsas on :) Aga kui ikka selle hinnaga tahad, siis soovitan Spezzile kirjutada ja küsida, äkki on juurde tulemas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, igavus ajab kirjutama - loogiline mõttekäik:

eesmärk:

Pakkuda soodsalt, konkureerides või seljatades kliendi  ise ostmise soovi välisturu hinnaga, millele lisandub kliendi jaoks alati transport, mõningal juhul toll ning probleemid tarne viibimisega.

Kohaliku kaupleja jaoks on sellise strateegia kasutamisel tulem, kus on suur läbimüük ja sellest tulenev suurem allahindlus kaupleja varustaja poolt.

Lisaks veel tarnides suuremaid koguseid jaotub transport väga mitme artikli vahel ning see on kaupleja jaoks mõistlik viis oma kasumi teenimiseks.

See tähendab, et tagatud on stabiilne käive, stabiilne kliendibaas ning hea resümee avalikes arutelule suunatud kommuunides.

Klient valib hinna järgi vaid esimestel kordadel, hilisemas tarbimises kujundab aga kliendi teguviise vaid harjumus ning mugavus.

Olen väike ja eksklusiivne ei ole äri, vaid on hobi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, igavus ajab kirjutama - loogiline mõttekäik:

eesmärk:

Pakkuda soodsalt, konkureerides või seljatades kliendi  ise ostmise soovi välisturu hinnaga, millele lisandub kliendi jaoks alati transport, mõningal juhul toll ning probleemid tarne viibimisega.

Kohaliku kaupleja jaoks on sellise strateegia kasutamisel tulem, kus on suur läbimüük ja sellest tulenev suurem allahindlus kaupleja varustaja poolt.

Lisaks veel tarnides suuremaid koguseid jaotub transport väga mitme artikli vahel ning see on kaupleja jaoks mõistlik viis oma kasumi teenimiseks.

See tähendab, et tagatud on stabiilne käive, stabiilne kliendibaas ning hea resümee avalikes arutelule suunatud kommuunides.

Klient valib hinna järgi vaid esimestel kordadel, hilisemas tarbimises kujundab aga kliendi teguviise vaid harjumus ning mugavus.

Olen väike ja eksklusiivne ei ole äri, vaid on hobi

Kardan, et Eesti vaping community pole nii suur, et koguse pealt märkimisväärset hinnaalandust saada. Niisama lattu seisma aga keegi suurt hulka seadmeid ei võta, eriti veel sellisel turul, kus areng toimub nädalatega. Jah, ma tahan ka võimalikult odavalt võimalikult head asja saada, aga annan samas endale ka aru, et siin ei saa poed seda alati pakkuda. Sellepärast ostangi meie poodidest niipalju, kui võimalik ja rahakott lubab. Sellist patriootlikkust ma ka endale lubada ei saa, et kõik ja alati siit ostan oluliselt kallima hinnaga. Aga ma annan endale aru, et pole neil ka kerge ja ei karga kellelegi ninna. Ettevõtja elu Eesti riigis ei ole meelakkumine ja ratsa keegi rikkaks ei saa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, igavus ajab kirjutama - loogiline mõttekäik:

eesmärk:

Pakkuda soodsalt, konkureerides või seljatades kliendi  ise ostmise soovi välisturu hinnaga, millele lisandub kliendi jaoks alati transport, mõningal juhul toll ning probleemid tarne viibimisega.

 

Kohaliku kaupleja jaoks on sellise strateegia kasutamisel tulem, kus on suur läbimüük ja sellest tulenev suurem allahindlus kaupleja varustaja poolt.

Lisaks veel tarnides suuremaid koguseid jaotub transport väga mitme artikli vahel ning see on kaupleja jaoks mõistlik viis oma kasumi teenimiseks.

See tähendab, et tagatud on stabiilne käive, stabiilne kliendibaas ning hea resümee avalikes arutelule suunatud kommuunides.

Klient valib hinna järgi vaid esimestel kordadel, hilisemas tarbimises kujundab aga kliendi teguviise vaid harjumus ning mugavus.

Olen väike ja eksklusiivne ei ole äri, vaid on hobi

 

Vanasti öeldi selle kohta, et jutt on hea aga sitt ei pea.

 

Millised need suured kogused sinu meelest siis on, mida annab siin turul maha parseldada ja saada samas tootjatelt rämedaid allahindluseid? 1000 Griffinit või äkki 100 000 tk? Tegelikud numbrid jäävad Eestis kümnetesse kui hästi läheb. Kui ei lähe, siis müüd olenevalt tootest kaks tükki maha. Ma ei ülista siinkohal kellegi hindu või kellegi äristrateegiat, kuid oksele ajab see pastakast imetud tähtis müügipläma mida sinusugused 'teadjad' iga nurga peal välja pritsivad. Meil on vabaturumajandus, niipaljukest kui seda on, näita ette, ujuta meie pisike turg odavate toodetega üle ja ma usun, et sa saad stabiilse ning tänuliku kliendibaasi ja loomulikult ka rämedalt feimi, sulli, ning ratsa rikkaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fenomenaalne,

On lahendus mis töötab, aga keegi kurat ei saa aru kuidas

On lahendus mis ei tööta ja kõik saavad aru mis on põhjus

-----

Aga meie kontoris

 

Mitte midagi ei tööta ning keegi kurat ei saa aru miks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvitavale järeldusele jõudsin

Erinevalt levinud kombelisele talitlusele, viitsisin ka pikemad, kui kolm lauset sisaldavad, eelnevad postitused mõttega läbi lugeda ning kogutud andmete põhjal võin üsna kindlalt väita, et siin teemas ei tule vist griffini ostust suurt midagi välja    (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvitavale järeldusele jõudsin

Erinevalt levinud kombelisele talitlusele, viitsisin ka pikemad, kui kolm lauset sisaldavad, eelnevad postitused mõttega läbi lugeda ning kogutud andmete põhjal võin üsna kindlalt väita, et siin teemas ei tule vist griffini ostust suurt midagi välja    (facep)

Ära kaota lootust, vb kasutatud griffinist on keegi nõus loobuma ning kasutatud asja puhul on ka hind kindlasti parem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vahendaja väiksel turul ei saa kunagi rikkaks - ükskõik, mis hind toodetel on. Sellises äris ei ole mitte mingit innovatsiooni või tarkust sisse panna. Kui leiad niši, elad ära. Kui mitte, siis sorry Lemps. Eriti raske on tootegruppides, kus kaupa müüakse internetis - alati on keegi suurem ja kavalam. Ma ennustan, et mõne aasta jooksul tahab veipimise tõusvale trendile tulla veel mõnigi ettevõte. Peale seda hakkab pankrottide laine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nautige seda mis hetkel Eestis on...
Tehnika ja vedelike valik on suurem kui isegi tõsine entusiast proovida jõuab......
Hinnad ja müügiga kaasa tulevad/plussid miinused (lisaväärtused) on seinast seina.

 

Kahjuks sellised ajad tõenäoliselt pikalt edasi ei kesta :(

Griffini leidmine väga hea hinnaga võib aga jah HETKEL raske olla, kuna see on nii hea seade, et seda väga maha müüma ei kipu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, igavus ajab kirjutama - loogiline mõttekäik:

eesmärk:

Pakkuda soodsalt, konkureerides või seljatades kliendi  ise ostmise soovi välisturu hinnaga, millele lisandub kliendi jaoks alati transport, mõningal juhul toll ning probleemid tarne viibimisega.

Kohaliku kaupleja jaoks on sellise strateegia kasutamisel tulem, kus on suur läbimüük ja sellest tulenev suurem allahindlus kaupleja varustaja poolt.

Lisaks veel tarnides suuremaid koguseid jaotub transport väga mitme artikli vahel ning see on kaupleja jaoks mõistlik viis oma kasumi teenimiseks.

See tähendab, et tagatud on stabiilne käive, stabiilne kliendibaas ning hea resümee avalikes arutelule suunatud kommuunides.

Klient valib hinna järgi vaid esimestel kordadel, hilisemas tarbimises kujundab aga kliendi teguviise vaid harjumus ning mugavus.

Olen väike ja eksklusiivne ei ole äri, vaid on hobi

Mhh...kogustelt allahindlus  - see oli nüüd küll puhas huumor.

Vaadakem asja ikka nn ärimehe poole pealt, kes koguseid tellides maksab ALATI kõik f......g maksud, mida meie riik on välja mõelnud + veel transa, mis pole AIRMAIL!

Eraisikuna tellides ühe isendi ... võimalik, et pääsed tolli ja muude maksude maksmisest   :)

 

Kogustest allahindlus - toon lihtsa näite (väljavõttena hinnakirjast-suvaline toode) - palju siis hind kukub kogustel:

US$41.2     5-99sets
US$40.9     100-499sets
US$39.5      500-999sets
 
Eesti turg on selleks ikka liiga pisike   (facep)
 
Hea on lahmida sõnadega, kui asjadega mitte kursis olla.
(ullike)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noh, 1% kasumi kasvu suurendades kogust 100X , vot see on tõesti äri.

 

Mina kui diletant tahan ka teada, mis maksudest me räägime, kui eu siseselt asju osta saab?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vahendaja väiksel turul ei saa kunagi rikkaks - ükskõik, mis hind toodetel on. Sellises äris ei ole mitte mingit innovatsiooni või tarkust sisse panna. Kui leiad niši, elad ära. Kui mitte, siis sorry Lemps. Eriti raske on tootegruppides, kus kaupa müüakse internetis - alati on keegi suurem ja kavalam. Ma ennustan, et mõne aasta jooksul tahab veipimise tõusvale trendile tulla veel mõnigi ettevõte. Peale seda hakkab pankrottide laine.

Pankrottide laine vist juba alanud.Power smoke,royal vape,siis masina tänaval asunud poeke. Tallinnas oli vahepeal neid poode ikka iga nurga peal. Nüüd natuke tagasi tõmmanud,aga kindlasti on tallinn üle turustatud ja lahkujaid tuleb veel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noh, 1% kasumi kasvu suurendades kogust 100X , vot see on tõesti äri.

 

Mina kui diletant tahan ka teada, mis maksudest me räägime, kui eu siseselt asju osta saab?

Vanasti oli firmadel käibemaks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sellist lolli vastust ma täitsa ootasin.

 

Käibemaks pole olnud mitte kunagi ei minu, ei sinu, ei kellegi teise privaatne raha - see ei tohiks kellegi jaoks suure üllatusena tulla ja selle arvestamine on ausa inimese puhul täiesti tavaline.

 

Räägime nüüd natuke asja olemusest, ostes kaupa väljaspoolt eestit, kuid eu siseselt ei pea sa teatud tingimustel kopikatki käivet ära maksma, ostad sisse ilma KM-ta. Km erinevused on eu siseselt väikesed, näiteks saksamaaga võrrelduna 1%, kuidas ostes näiteks saksamaalt muutub hind, tingituna maksudest, rohkem kui 1% ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suur osa kaupa tuleb väljastpoolt EUd. Kui sakslane on selle väljast tellinud ja edasi müüb, siis on juba tema maksud maksnud ja see kajastub ka toote hinnas.

Point ongi selles, et kui eraisik Hiinast ühe vidina tellib, siis väga tõenäoliselt lipsab see tollist läbi ja ta ei maksa sentigi makse. Firma puhul lisandub tolli- ja käibemaks. Lisaks võib firma jaoks transport kallim olla, kuna firma ei saa endale seda loteriid lubada, et võibolla tuleb kaup 2 nädalaga, aga võibolla hoopis 2 kuuga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...