Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Kristian192

Vedelikud muutuvad maitsetuteks.

Recommended Posts

Millest võib tulla selline asi, et maitsed muutuvad maitsetuks(nagu tõmbaks puhast baasi). Praegu on 4 erinevat atmoslabi vedelikku segatud ja ma ise ei tunne absoluutselt mitte mingit maiku neil. Lasin sõbral tõmmata ja tema arust ühed parimad mis ta saanud on. Sõbral oli jälle vastupidi, et tema tõmbab liqua vedelikke nagu baasi, aga mulle tundusid need väga head.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas enne tundsid atmoslabi maitseid ja nüüd muutunud maitsetuks? Äkki lihtsalt nii palju veipinud neid, et maitsemeel vajab vaheldust? Või kas esimest korda segasid ja maitset ei tunne? Sel juhul ei tea, pole lihtsalt sulle loodud. Kui Liqua sobis, proovi samat PG/VG segu + maitse, ehk saad maitse ok-ks. 60PG/40VG vist oli Liqual.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks peab spezzilt midagi muud vahelduseks võtma.

Leidsin ühe seisma jäänud liqua ja kuradi häää värk ikka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vana tuntud vaper's tongue sündroom. Eriti tõenäoline tundub lingitud lehelt põhjus 3 ... aga miks mitte ka 5? Suvi, heinamaa:)

Vaheldust vast tõesti vaja. Õnneks mind see mure ei kimbuta -- võib-olla tingituna ka sellest, et kui ma üldse midagi enda jaoks maitsestan, siis tagasihoidlikult. Vahepeal tõmbasin pikalt üldse puhast baasi, täiesti nautides selle õhkõrna nikomaitset (kangus tavaliselt ca. 1 mg). Hiljuti üks tuttav kinkis oma French Pipe'i mulle. Segan seda praegu väheses osakaalus oma 1mg maitsetu vedeliku hulka, saades siis natuke kangema, aga mitte üle 2mg. Lihtsalt vahelduseks.

 

Paadunud dripperikasutajana on mul tegelikult seda asja küll juhtunud, et kui "õnnestub" sama päeva jooksul paar ekstreemset kärsakat sisse imeda, läheb maitsemeel solvunult vähemalt päevasele puhkusele -- asetäitjaks saadab kurgukripelduse ning suht vastiku nohu. Pole veel õppinud paugust vahet tegema, kas algab viirushaigus või... Ainult seostamine kärsakatega rahustab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks ikka juhtub selliseid asju, niiöelda "keel läheb katki" natukeseks ajaks. Teinekord aitab isegi lonksukese veega keelt niisutada ja ongi kombes. Maitseid võiks aegajalt vahetada ja vähemalt kahte erinevat mekki võiks riiulil hoida. Väsinud coil on ka vahest põhjuseks, eriti siis, kui sa oled suurel hulgal eri maitseid katsetanud  ühe sama coiliga, kuna nööri/vati külge jääb eelmisest maitsest tilgake pidama, isegi kui see paberiga puhtaks tupsutada/pigistada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ise olen hetkel suht hädas selle maitsete tundmisega... Eelnevalt segasin ise mahlasid (ecig baasid ja inawera/ecig maitsestajad), misjärel vaikselt hakkasid vedelikel maitsed ära kaduma. Järsku taipasin, et ma ei tunne enam ühegi vdeliku maitset (kokku olid kasutusel viis erinevat maitsestajat). Otsustasin hiljaaegu proovida siis walci mahlasid. Ostsin kolm erinevat pudelit, misjärel esimene paagitäis oli päris hea, kuid peale seda mitte ühtegi maitset enam, nagu puhast baasi tõmbaks....ainult magus lõhn on tunda siseruumis, kui kuskil popsutanud olen. (ullike)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ise olen hetkel suht hädas selle maitsete tundmisega... Eelnevalt segasin ise mahlasid (ecig baasid ja inawera/ecig maitsestajad), misjärel vaikselt hakkasid vedelikel maitsed ära kaduma. Järsku taipasin, et ma ei tunne enam ühegi vdeliku maitset (kokku olid kasutusel viis erinevat maitsestajat). Otsustasin hiljaaegu proovida siis walci mahlasid. Ostsin kolm erinevat pudelit, misjärel esimene paagitäis oli päris hea, kuid peale seda mitte ühtegi maitset enam, nagu puhast baasi tõmbaks....ainult magus lõhn on tunda siseruumis, kui kuskil popsutanud olen. (ullike)

Oleneb ilmselt maitse tugevusest ja tarbiitud kogusest päevas. 

 

 

Kui tuletada meelde suitsetaja-iga, siis oli sama tunne. 

Kui võtsid ette uue margi, siis alguses tundsid isegi maitset....aga peale x-aega see kadus ja jäi ainult rutiinne tegevus. Ilmselt sai liigselt tossutatud :D

 

Vedeliku juures aitab totaalne muutus - magusale kõrvale kas maitsetut või mentooli näiteks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tarbitud kogused jäävad minu puhul kuskil 3-5ml päevas. Eks peab miskit muud mahla kaaluma vahelduseks...

Siis minuga sarnane kogus. Mul tavaliselt ca 1-nädal ühte maitset = ei tunne maitset. Samas kui lasen 1....3 päeva sama edasi, siis taastub. Aitab ka vahetus. Kõige kauem on ca 1 nädal olnud nn maitsetu periood. Selline tunne, et viska piip nurka ja noki parem nina edasi, sest mingit fiilingut enam ei saa...aga see läheb üle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maitsed kuidagi suht äkki mõttetuks muutusid ja kurgule imelikult mõjuma, mispeale hakkasin vahelduseks tõmbama puhast VG + vesi ja niko (ilmselt 90+9+1,2 vms)

käib kahh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olin ka vahepeal dragon bloodis kinni et muud ei tahtnud. Lōpuks muutus maitsetuks. Väike vahe sisse ja vana armastus jälle täielikult nauditav :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siis minuga sarnane kogus. Mul tavaliselt ca 1-nädal ühte maitset = ei tunne maitset. Samas kui lasen 1....3 päeva sama edasi, siis taastub. Aitab ka vahetus. Kõige kauem on ca 1 nädal olnud nn maitsetu periood. Selline tunne, et viska piip nurka ja noki parem nina edasi, sest mingit fiilingut enam ei saa...aga see läheb üle.

 

Võtsin marcilt väikese portsu dekangi vedelikke ja maitsed väga ilusasti tunda  (esiga) Mul on tunne, et see suur VG sisaldus vist mängib rolli selle asja juures, kuna ise segasin viimased laarid ka suure VG sisaldusega, ning walci kokteilid samuti suure VGga, nende puhul maitseid tunda polnud ja aurutamine oli ka kuidagi ebameeldiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võtsin marcilt väikese portsu dekangi vedelikke ja maitsed väga ilusasti tunda  (esiga) Mul on tunne, et see suur VG sisaldus vist mängib rolli selle asja juures, kuna ise segasin viimased laarid ka suure VG sisaldusega, ning walci kokteilid samuti suure VGga, nende puhul maitseid tunda polnud ja aurutamine oli ka kuidagi ebameeldiv.

Ma arvan, et varsti ei tunne sa ka dekangi maitset sedasi, nagu sa seda praegu tunned. VG-s kindlasti ei ole asi. Kui tehniliseks minna, siis PG annab maitset PAREMINI edasi, aga see ei tähenda, et VG ei annaks maitset edasi. Mõlemad annavad maitseid edasi. PG juures on seda lihtsalt vähem vaja, kui VG juures.

Kui sa sööd 3 nädalat järjest SAMA toitu, siis kaob ka kergelt fiiling, või mis? Mul küll kaoks, sellepärast eelistangi iga päev uut toitu nautida....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Endal kasutuses kolm erinevate maitsetega clerot,tõmban vaheldumisi,elu nagu lill

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tihti kasutan justfog 1453 aurustit, hea pisike tank, 1,1ml, kui mingi maitse üle viskab, siis saab see piisavalt kähku otsa, et uuega asendada, kuid mitu aurustit on ka hea variant.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu jaoks aitab maitsetuse vatsu kõige rohkem maitsetus -- ehk siis ilma maitseta baas 1päev ja sealt edasi on kõik mahlad jälle maitsega. Maitse meeltele tuleb lihtsalt vahepeal puhkust anda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...