Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
reinolen

Koosistumine üle eesti vol 1. 1-2 august rae puhkemajas

Oleks tulemas  

22 kasutajat on hääletanud

  1. 1. Oleksin tulemas

    • Jah
      16
    • Ei
      6
  2. 2. Asukoht

    • On oluline! VASTATA KUS SIIS! (hetkel lihtsalt kiire, kuna kohtadega kesk eestis tuuga)
      5
    • Ei ole oluline!
      5
    • ei tule nagunii
      3


Recommended Posts

KOHT: http://raepuhkemaja.ee/
 

Kui keegi kohta ülesse ei leia siis number mul: 52viisviis751

HIND KOKKU: 400€ TEVE MAJA KOOS ÖÖBIMISEGA, 10 VOODIKOHTA, NAISTELE ÜRITUS TASUTA

KOGU KREMPEL NÄHTAV, KES MAKSNUD JA KES TOAS VOODIKOHA ON BRONEERINUD. KIIREMATELE AINULT SIIS VOODIKOHAD! VOODIKOHA KOHTA SOOVI ESITAMINE MULLE PS'IGA!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1zVNq08fIWd_zag21I1CHN6YmMqaINfu2mKz3KIxusNw/edit?usp=sharing
 

OSALUSTASU: 23€€€€€€€€€€€€€€€€€€€

 

Miks nii, et hiljem summa läheb suuremaks? Sest on vaja mõned osamaksed sinna juba ära saata ja tore oleks kiiresti ära maksta, et broneeringus kindel olla.

kellel on probleeme, kontakteerub minuga privaatsõnumi teel.

Kui rahvast oodatust rohkem tuleb, saab kogutud raha eest midagi ürituse jaoks osta või osa raha tagastada
Raha kanda koos foorumi nimega, tegin eraldi konto, et asjadel silm peal hoida: EE451010011704071220 REIN AASMÄE

 

jeesuse paranoia tõttu kirjutan makstud nimekirja siia kah :D Samuti voodikohtade nimekirja

 

VOODIKOHAD(10 kohta võimalik, ehk 0 veel vaba):

Napoleon

Napoleoni +1

Jeesus

militar

spezz

spezzi +1

e-smoker

vilistaja

vikat

vikati +1

 

MAKSTUD:

Jeesus

Napoleon

Rein

Spezz

Militar

vilistaja

e-smoker

vikat

matakass

EMTA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eee tegelt on kesk Eestis üks väike lombike nimega Võrtsjärv täitsa olemas.
Ma ise mingi mitme päevase ürituse peale väga ei julgeks panustada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

võrtsjärv juba lõunas ju   :D

 

mitu päeva on suhteline. tegelikult 2 võimalust r-p, mis arvatavasti pole reaalne (mul oleneb ajast) või siis l-p (mis on reaalsem) oleneb ajast

olgem ausad, 1 õhtuks kokku tulla, kes sõidavad kasvõi autoga, imeda piipu 2h ja siis tagas sõita, pole nii huvitav kui , süüa, juua, veipida ja hommikuni muljeid vahetada    ;)

ei ole mingit kohustust 12-24h, just fun ja vaba olek    (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks umbes nii ma mõtlesingi, et laupäev-pühapäev oleks siis üritus, õhtupoole laupäeval saaks kokku ja pühapäeval, kes kui kaineks ennast peab saab ära minna :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

keegi sõidab arvatavasti ka väikse ringiga kui vaja   :rolleyes:


väike geograafiline uuring....palju inimesi on pärnumaalt? ses suhtes, kui sealt kedagi pole, siis on võimalik nihutada asukohta lõuna-ida-põhja poole.....

lihtsalt kysin. Mulle silma jäänud, et pärnu kandis enamus ikka analoogi peal ikka    :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

napoleon, ma saare peal paar korda käinud seoses hv-ga, minimaalne olek r-p, l-p on mõttetu

 ja asi kisub rõvedalt pikaks, sõit koju võtab 4-6h aega, tartu omad 6h kindlasti

 Näiteks mina sinna ei tuleks ( ei tähenda, et seal ei võiks toimuda)

 

paat+ ooteajad+ sealt "saaremaale" saada võtab liiga palju aega 

 

kesk-eesti ok      :idea:

kui landmarki ei hakka vaatama, siis paide pidi eesti syda olema....kusagil seal kandis võiks ju olla 

seal kandis ka hv pidu pidanud, aga see place liiga suur (vist läks ka remonti) meie seltskonna jaoks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saare peal olekski R saabumine ja esimesed õlunaadid/tutvumine, L põhiline üritus ja P lahkumine. L põhilise ürituse jaoks sai öeldud selleks, et R õhtul laekub mõni tõenäoliselt suhteliselt hilja.

Aga see saare mõte oli vaid idee, mida pole vaja mitte kritiseerida vaid takka kiita või paremaid pakkuda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kuskil 20 inimest tuleks siis majutaks ennast paidesse ära ühte kohta, ma ei viitsi otsida praegu, rohkem tuleb siis peab hakkama otsima, kes leiab ja pakub midagi ? võin orgunnida ise edasi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ei kritiseerinud, ma vaid jagasin seisukohta kuidas reaalsus on minu seisukohalt     :razz:

ma täna ei viitsi otsida, aga ehk homme midagi vaatan


kuskil 20 inimest tuleks siis majutaks ennast paidesse ära ühte kohta, ma ei viitsi otsida praegu, rohkem tuleb siis peab hakkama otsima, kes leiab ja pakub midagi ? võin orgunnida ise edasi.

otsi, näita, vaata

 

ma ka homme otsin jne

 

aga arvesta nimekiri +1 pooltele...või kuidas see veipijatega käib    :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

kuskil 20 inimest tuleks siis majutaks ennast paidesse ära ühte kohta, ma ei viitsi otsida praegu, rohkem tuleb siis peab hakkama otsima, kes leiab ja pakub midagi ? võin orgunnida ise edasi.

 

Kui suveks planeerida, siis võib vabalt nii teha, et kes natuke rohkem raha välja käib, saab sees ööbida ja teised on telgis. Isiklikult saaksin isegi 2 telki pakkuda(pluss kolmas, mis enda jaoks jääks kuigi pigem vist bronniks omale koha sees kui see üle mõistuse kallis pole).

Share this post


Link to post
Share on other sites

äiapapa pakkus just 8 kohalist nõuka aegset telki, ütlesin ära.  küsin üle, võibolla on alles veel.

see vapefest oleks kõige ägedam. soomes ka see kõva üritus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pole olemas plaani, mis kõigile sobiks     :idea:

maksab enamus hääli

 

minu mõte)

1) lasta nädal tiksuda sel küsitlusel 

2) Valida 1-2 jne kohta ja lisada kysitlus (koha hinnaga per nase lähtuvalt kogu inimestele eelmise küsitlusega) ses suhtes siin läheb nats keerukamaks, tuleb arvestada, et asi võib kallimaks minna. 10->20 pole hull, 50->100 hull  (piltlikult)

3) valiku tegijad tulevad kohale

 

minu jaoks 24h yritus koos voodiga 30€ ei tapa, ilma voodita 29€  (relv)   aga kõik on läbirääkimiste kysimus jne   ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njah eks inimesed ole erinevad ja selliste ürituste korraldamine on üks tänamatu töö ... kõik kunagi anyway rahul pole.

Kui üle Eestiline lihtsalt koos istumine siis kesk Eestisse ma veaks ennast ikka kohale aga mitte ööseks tõenäoliselt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu ettepanek on peopaik panna paika geograafilise jõupunkti meetodil e. kui tallinnas tuleb 10 inimest ja võrust 1, siis peaks sihtpunkt olema geograafiliselt ikka tallinn-võru maantee keskpunktist märkimisväärselt Tallinna poole. Ja kui Võrust tuleb 100 inimest ja Tallinnast üks, siis pole mõtet pidu ju teha Tallinna külje all.

Loodan, et tegin arusaadavalt mõttekäigu...

Peopaikasid on IGAS maakonnas,  põhimõtteliselt igas endast lugupidavas asumis ka.

 

Alati on optioon teha saartel, saared on ägedad. Saaremaa ja Hiiumaa küll turismimagnetid, aga Tallinna külje all Aegna on üpris mindav. Saab paadiga, saab isegi jala....aga saab ka kajakiga.  Seal on ööbimisvõimalused ja mingi toitlustus ka vist...

 

Mulle endale meeldib muidu põhja-eesti männimetsad. Näiteks Loksa või siis Nõva. Kui suvel, siis ujumine on ju (Y)

 

EDIT: Roosta puhkekeskus on päris asjalik. Seal võiks vajadusel 2-3 maja võtta lähestikku. Aga minuteada väga soodne see just ei olnud. Seal saab raha eest igasuguseid kõrvalisi tegevusi teha. Vist oli isegi bowling.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...