Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
reinolen

Koosistumine üle eesti vol 1. 1-2 august rae puhkemajas

Oleks tulemas  

22 kasutajat on hääletanud

  1. 1. Oleksin tulemas

    • Jah
      16
    • Ei
      6
  2. 2. Asukoht

    • On oluline! VASTATA KUS SIIS! (hetkel lihtsalt kiire, kuna kohtadega kesk eestis tuuga)
      5
    • Ei ole oluline!
      5
    • ei tule nagunii
      3


Recommended Posts

Walci jutus hea iva/õiglane, aga kui toimuks Kesk-Eestis ja tööl pole, siis ma olen käpp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See õiglane või mitte nii õiglane on suhteline. Selle teadasaamiseks peaks muidugi põhjalikuma küsitluse tegema kui foorumi poll võimaldab, aga kui võrrelda Tallinn vs. mujalt Eestist kokku, siis pole ma üldse nii kindel, et asi väga räigelt Tallinna poole kaldub ja selles mõttes on kuskil mandri keskel suht mõistlik korraldada. Lisaks see, et kui kõik niigi suht Tallinna keskne on, siis vähemalt mina ei tunne, et mulle oleks väga liiga tehtud kui ühe üritusega ka ise kuhugi kaugemale sõitma peab.

Teine variant on muidugi asjale ka nii läheneda, et ei vali kohta mitte niivõrd asukoha kui koha enda järgi st. et oleks midagi põnevat. Põnevaga tekib muidugi see küsimus, et seda kampa seob peamiselt huvi veipimisega seonduva vastu, muus osas on seltskond suhteliselt kirju ja seega on tõenäolised arvamused põneva osas seinast seina. Teine küsimus on see, et kui see põnev sisaldab ka mingeid tegevusi, siis nii mõnigi neist pole tasuta ja eks sellega ole samuti, et mõnele tundub ka 25€ osalustasu kallis ja mõni teine võib silmagi pilgutamata 100€ välja käia ettevõtmine põnev tundub.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See õiglane või mitte nii õiglane on suhteline. Selle teadasaamiseks peaks muidugi põhjalikuma küsitluse tegema kui foorumi poll võimaldab, aga kui võrrelda Tallinn vs. mujalt Eestist kokku, siis pole ma üldse nii kindel, et asi väga räigelt Tallinna poole kaldub ja selles mõttes on kuskil mandri keskel suht mõistlik korraldada. Lisaks see, et kui kõik niigi suht Tallinna keskne on, siis vähemalt mina ei tunne, et mulle oleks väga liiga tehtud kui ühe üritusega ka ise kuhugi kaugemale sõitma peab.

Teine variant on muidugi asjale ka nii läheneda, et ei vali kohta mitte niivõrd asukoha kui koha enda järgi st. et oleks midagi põnevat. Põnevaga tekib muidugi see küsimus, et seda kampa seob peamiselt huvi veipimisega seonduva vastu, muus osas on seltskond suhteliselt kirju ja seega on tõenäolised arvamused põneva osas seinast seina. Teine küsimus on see, et kui see põnev sisaldab ka mingeid tegevusi, siis nii mõnigi neist pole tasuta ja eks sellega ole samuti, et mõnele tundub ka 25€ osalustasu kallis ja mõni teine võib silmagi pilgutamata 100€ välja käia ettevõtmine põnev tundub.

Nõus. Ma pigem sellepärast mõtlesingi, et kuna inimestele kipub raha väga tähtis olema, et siis kõige optimaalsem on geograafiline jõupunkt leida ja sellest +-20km raadiusest leida peopaik. Minu poolest võib ka Petseris seda teha, aga prolly +50% kohe viskab mõtte ju peast, vmis.

Kuigi Eesti on nii väike, et peopaik ei loe :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eesti piiridesse jäädes ei ole väga vahet ju. Igal poole on vähe maad. Kui Napoleoni pool pakutd 25 - 26 juuli jõusse jääb, siis ilmselt tulla ei saa. 24 - 25 oleks parem. Tööle lähen tavaliselt laupäeva õhtul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hetkel pakutud kuupäev on lihtsalt laest võetud, et midagi konkreetset oleks st. selle kohaga pole läbi rääkinud, kas ja mis hinnaga sel ajal saaks. Ehk siis hetkel on kõik ideed nii kuupäeva kui asukoha suhtes teretulnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reedese päevaga on lihtsalt see, et kes viitsib peale tööpäeva sõita väga... Eriti kui peab natuke kaugemale sõita, laupäev kuidagi mugavam, aga Jaan tööl, eks see ole jälle, et kes saab, kes ei saa, kõigile ei saa kahjuks klappida kuupäevad... Aga Venevere hea, odav ja värki eks "odav" kes kellele aga eks ~20€ nägu + siis sõiduvärk või midagi nii


Tegin mõned kalkulatsioonid kah NB! KÕIK ON UMBKAUDSED ARVUTUSED, MIDA ROHKEM AUTOS INIMESI SEDA ODAVAM, MIDA ROHKEM KOHALE TULEB, SEDA ODAVAM JNE.:

 

ööpäev 190€ / osalejad
saunatund 13€*5(sauna tunnid kokku ehk)=65€ / osalejad
telkimine 3€ inimene
kämping 10€ inimene

Tallinn transport 268km edasi-tagasi ~20€?
Tartu transport 160,6km edasi-tagasi ~15€?
Pärnu transport 236km edasi-tagasi ~20€?
Võru transport 294km edasi-tagasi ~25€?
Rakvere transport 238km edasi-tagasi ~20€?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sama. Pole Juuli teine pool eestis. Ses osas ongi juuni-juuli selliste "massiürituste" korraldamiseks kehv, sest inimestel puhkuste aeg ja paljud lendavad/sõidavad minema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks nende ürituste korraldamisega ole ikka nii, et kõigi jaoks ideaalset aega polegi võimalik leida:

 - suvel lendab/sõidab mõni minema

 - augusti lõpp ja september saadab mõni lapsi kooli või läheb ise kooli ja pole aega

 - periood hilissügis - varakevad on külm ja/või porine, ei saa vabas õhus olla, samuti ei saa need kes odavamalt hakkama saada tahavad telgis ööbida

 - mai keskpaik kuni juuni keskpaik on mõnel kas endal või lastel kooli lõpetamine, jälle kiired ajad

 - ja olemegi taas suve juures tagasi

 

PS. eelnevaga ei tahtnud ma öelda, et ei tohiks aja sobivuse või mittesobivuse kohta arvamust avaldada vaid pigem konstanteerida fakti, et igal (aasta)ajal on omad head ja vead ning samuti leidub alati selliseid, kes olenemata ajast nagunii kohale ei tuleks, kuid see ei takista valitud aega kritiseerimast ;)

 

Eelinfoks, et Rein pidi täna-homme selle Venevere puhkekülaga suhtlema ja selgitama välja, mis aegadel see üldse vaba on ja palju see üritus maksma läheb. Kui on valikuvõimalusi, siis teeme võibolla ka polli kuupäeva osas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bäk to venevere case

 

 

SUVEKUUDEL RENDIME VÄLJA TERVET KOMPLEKSI (sisaldab: puhkemaja, sauna, kanuude, seiklusraja ja palliplatside kasutamist, ööbimist kämpingutes 47-le, telkimiskohti, parkimist ööbimiskoha juures, terrassi koos katusealuse ja lavaga).

ma seda ennem seal ei näinud, ma pime või lisati täna?


http://toosikannu.ee/teenused/pari-puhkeala/see hea odav grüünes lebotamise koht, õhk käib norm. läbi, maga telgis või autos.
Ja mis põhiline, ei maksa sittagi, jääb raha joogile ja grillilegi.

no see on nagu liiga lahja supp    :D

 

samas boonuseks võib olla õhtusöök otse loodusest     (psühho)

 

 

Õhtusel ajal on hea õnne korral võimalik Päri Puhkeala ümbruses näha liikumas mõnda põtra või ehk metssigugi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esmalt, sihiks võtan kuupäevad 1-2 august, endalegi sobib see paremini ja ka enamus saab siis tulla. Ja sihin veel ka veekogu äärde saunamaja, ööbimine telkides jne

Share this post


Link to post
Share on other sites

kesk-eesti  .....

Jh, see pole keskel, kuid ...

suvesoe ....

Pärnu rand....

meri ....

vabadus ....

miks mitte..?

Lisaks 0 rent

ja

ka 0 mugavust

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ega viie tärni hotell koos personaalse teenijaga ei peagi olema, aga võiks ju olla laud, mille taga istuda, soovitavalt saun ja ei teeks ka paha kui saaks istuda ja ööbida kuskil katuse all, kui ilmaga ei vea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei ole keegi tagasi helistanud, helistab peale tööd uuesti

Nii, Toosikannu inimesed ütlesid, et väga väike tõenäosus on, et neil vabu kohti on nädalavahetustel, aga saatsin kirja, et kui selgub midagi siis vastavad kirjaga. Samuti uurin kohta, milleks on: http://www.metsajoe.ee/?id=1438, tundub ka päris asjalik koht olevat, hetkel ei vastata kõnele, kuid eks ootame ja proovime uuesti

EDIT: Metsajõe ka kinni... krt küll

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...