Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
reinolen

Koosistumine üle eesti vol 1. 1-2 august rae puhkemajas

Oleks tulemas  

22 kasutajat on hääletanud

  1. 1. Oleksin tulemas

    • Jah
      16
    • Ei
      6
  2. 2. Asukoht

    • On oluline! VASTATA KUS SIIS! (hetkel lihtsalt kiire, kuna kohtadega kesk eestis tuuga)
      5
    • Ei ole oluline!
      5
    • ei tule nagunii
      3


Recommended Posts

Hetkel teen nii ja ka vabandan ette, üritan saada kesk-eesti-viljandi lähedale kuskile mõne koha, tekib sund seis, hetkel enamus kohad kinni ja kui saan kuhugile koha, siis see koht jääb. Kõik ei käi foorumis sees just siis kui tegutsen ja juba hetkel olukord kus on vaja kiireid otsuseid teha, võtan asja enda vastutada ja enda õlule. Soovin arusaadavust ja vastutulelikust. Aitäh! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

rohe, mõtle nüüd kes tallinnast tulevad, rakverest või kuskilt sealt, jääb kaugeks, tartu omadel lähedal jah, samuti pärnukatel, kuid teistel ikka jube maa tulla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koht võiks olla mitte kaugemal kui 100km Tartust. Minu puhul lihtsalt põhjus selles, et ma ei pruugi ööseks jääda ja rohkem kui 100km väga ei viitsi tagasi sõita :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koht olemas, kirjutan varsti rohkem infot

hetkel tööl, aga kiire info, toimumispaik: http://www.aikupuhkeala.ee/, vaja maksta pool tasust broneerimisel, ehk bronnisin ära ja ütles, et nädala jooksul oleks hea kui pool rahast siis laekuks, helistan üle, kuid terve maksumus ~700€ JA SAIN TERVE KOMPLEKSI SELLE HINNA EEST! ehk 350€ umbes vaja nädala jooksul ära tasuda. Hiljem kodus täpsustan rohkemat, kuid kiire vastus siia. 1.-2. augustil siis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koht olemas, kirjutan varsti rohkem infot

hetkel tööl, aga kiire info, toimumispaik: http://www.aikupuhkeala.ee/, vaja maksta pool tasust broneerimisel, ehk bronnisin ära ja ütles, et nädala jooksul oleks hea kui pool rahast siis laekuks, helistan üle, kuid terve maksumus ~700€ JA SAIN TERVE KOMPLEKSI SELLE HINNA EEST! ehk 350€ umbes vaja nädala jooksul ära tasuda. Hiljem kodus täpsustan rohkemat, kuid kiire vastus siia. 1.-2. augustil siis.

 

Mis sellels 700eur hinnas sees on?

Mulle isiklikult tundub see "tiba" kirves hetkel. Eriti kui tulijaid on veel alla 20 kodaniku...

 

Esimene variant, mis 7x soodsam: http://www.kv.ee/idavirumaa-lohusuu-vald-ninasi-rahni-5-tuba-2-korr-2493410.html?nr=10&search_key=36d0a361b587937a29fc1cbd6710e9fe

Teine variant (3x soodsam): http://www.kv.ee/eksklusiivsed-palkmajad-looduskaunis-kohas-mere-la-2538048.html?nr=23&search_key=36d0a361b587937a29fc1cbd6710e9fe

Rohkem ei viitsi, kv.ee on teistele ka avatud =)

 

Kas natukene kiirelt ei bronninud kohta äkki? kv.ee on täis valikuid.

 

EDIT: See majutuse asi võiks jääda vahemikku 200....400eur. Või peab ilmtingimata üüratut koplit rentima? Me ei kasuta selle 700eur võimalusi ju ära (kui va sääskete toitmine :D )

No offence rein, tubli et tegutsed =) See minupoolne märkus lihtsalt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Walc, lihtsalt kuskil ei olnud edam vabu kohti saadaval, keegi ei keela oma +1 või +ma ei tea kui palju kaasa võtta inimesi. Olin olnud suht sund olukorras, et võtta mida saab, isegi need suvila moodi asjad on bronnitud nädalavahetuseti, mida kauem asju ajada seda suurem on võimalus lihtsalt kõigest ilma olla. Võtan jah enda peale selle vastutuse, sa ka alles nüüd kirjutad eks, aga noh, mis teha. Kellele hind krõbe siis pole midagi teha, see oli üks odavamaid kohti mida saada, teised olid siin 1250-4000€ ja just nimelt renditakse terve plats välja, kuna siis ei sega keegi kedagi teist jne. Terve see kompleks on meie, kes mida teha tahab. Ei oska paremini seletada siin :D Asukoht on ka suhteliselt okei, kes pärnust see sõidab pika maa peipsi äärde ja mõtleb et pole vaja tullagi, kauge, no see koht kinni bronnitud ka minu nimele ja e-suitsu foorumi nimele, et noh eraisikuna küll, kuid ega see maine nüüd ära ütlemisel kõige parem ei jääks, vähemalt on midagi olemas, tuleb palju inimesi tuleb, mis siis ikka teha :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.tiskresaun.fie.ee/index.php?id=64

 

täiesti totaalselt broneerimata - vali ise mis päeva tahad.

 

Kirjutan nüüd, sest eile sai esitatud viimane asi lõpetamise osas ja homme kaitsmine ehk saan ka natukene vaba aega. Ei ole olnud aega tegeleda....

 

Sul võimalus ju tühistada veel bronn. Mina küll mõtleks...

700eur on ikka korralik nuts. Aga kui enamus on nõus suurt asja 700eur eest rentima...siis las olla. Ma lihtsalt ütlesin, et soodsamalt saab palju rohkematki.

Ma hetkel olen kulutanud täpselt 10min peokoha otsimisele. Kuidas te varem ei leidnud siis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koht olemas, kirjutan varsti rohkem infot

hetkel tööl, aga kiire info, toimumispaik: http://www.aikupuhkeala.ee/, vaja maksta pool tasust broneerimisel, ehk bronnisin ära ja ütles, et nädala jooksul oleks hea kui pool rahast siis laekuks, helistan üle, kuid terve maksumus ~700€ JA SAIN TERVE KOMPLEKSI SELLE HINNA EEST! ehk 350€ umbes vaja nädala jooksul ära tasuda. Hiljem kodus täpsustan rohkemat, kuid kiire vastus siia. 1.-2. augustil siis.

 

Mida see terve kompleks endas siis sisaldab? 4-ja kohalisi kämpasid 15 tk?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Walc, lihtsalt kuskil ei olnud edam vabu kohti saadaval, keegi ei keela oma +1 või +ma ei tea kui palju kaasa võtta inimesi. Olin olnud suht sund olukorras, et võtta mida saab, isegi need suvila moodi asjad on bronnitud nädalavahetuseti, mida kauem asju ajada seda suurem on võimalus lihtsalt kõigest ilma olla. Võtan jah enda peale selle vastutuse, sa ka alles nüüd kirjutad eks, aga noh, mis teha. Kellele hind krõbe siis pole midagi teha, see oli üks odavamaid kohti mida saada, teised olid siin 1250-4000€ ja just nimelt renditakse terve plats välja, kuna siis ei sega keegi kedagi teist jne. Terve see kompleks on meie, kes mida teha tahab. Ei oska paremini seletada siin :D Asukoht on ka suhteliselt okei, kes pärnust see sõidab pika maa peipsi äärde ja mõtleb et pole vaja tullagi, kauge, no see koht kinni bronnitud ka minu nimele ja e-suitsu foorumi nimele, et noh eraisikuna küll, kuid ega see maine nüüd ära ütlemisel kõige parem ei jääks, vähemalt on midagi olemas, tuleb palju inimesi tuleb, mis siis ikka teha :D

Siin tulebki mängu e-suitsu MTÜ, kes kasutaja Rein tembeldab hulluks ja taastab foorumi maine :D (nali)

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.tiskresaun.fie.ee/index.php?id=64

 

täiesti totaalselt broneerimata - vali ise mis päeva tahad.

 

Kirjutan nüüd, sest eile sai esitatud viimane asi lõpetamise osas ja homme kaitsmine ehk saan ka natukene vaba aega. Ei ole olnud aega tegeleda....

 

Sul võimalus ju tühistada veel bronn. Mina küll mõtleks...

700eur on ikka korralik nuts. Aga kui enamus on nõus suurt asja 700eur eest rentima...siis las olla. Ma lihtsalt ütlesin, et soodsamalt saab palju rohkematki.

Ma hetkel olen kulutanud täpselt 10min peokoha otsimisele. Kuidas te varem ei leidnud siis?

Tõmba nüüd vähe hoogu maha, jäi ju nii, peaks ikkagi kusagil kesksel kohal toimuma see üritus. Te Tallinna rahvas võite seal šnitslis edasi toimetada, selleks ei pea sauna võtma   :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tõmba nüüd vähe hoogu maha, jäi ju nii, peaks ikkagi kusagil kesksel kohal toimuma see üritus. Te Tallinna rahvas võite seal šnitslis edasi toimetada, selleks ei pea sauna võtma   :)

Kui sa eelmist valikut nägid, siis mustvee ääres oli 100-ga vist võimalus. Tallinnast üpris kaugel....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veel üks näide: helistanud ei ole, aga 200-ga saab maja+saun - http://www.kaldapuhkemaja.ee/hinnad


ma tiskresauna mõtlesin :)


Mustveesse on kõigil pikk maa     :)

Sellepäarst ma ka geograafilist jõupunkti jaotust soovitasin jälgida (võtab küll aega, aga teostatav. vähemalt maakondki täpsusega on suureks abiks). 19-st tulijast kui paljud huvitav on harjumaalt ja kui paljud mujalt?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  1. Hinnapakkumise saamine ei tähenda broneeringu kinnitamist.
  2. Broneering hakkab kehtima peale ettemaksuarve tasumist.

Kuidagi laiali valguv on see kogu kompleks, pole ruumi 10 ühes kohas olla, see mõttekoht

Loobumine on kama2 kui loobumiseks läheb.

Ma veel vaataks natuke veel, just thinking.... aga kui mineks , siis minek   lol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...