Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
reinolen

Koosistumine üle eesti vol 1. 1-2 august rae puhkemajas

Oleks tulemas  

22 kasutajat on hääletanud

  1. 1. Oleksin tulemas

    • Jah
      16
    • Ei
      6
  2. 2. Asukoht

    • On oluline! VASTATA KUS SIIS! (hetkel lihtsalt kiire, kuna kohtadega kesk eestis tuuga)
      5
    • Ei ole oluline!
      5
    • ei tule nagunii
      3


Recommended Posts

 

  1. Hinnapakkumise saamine ei tähenda broneeringu kinnitamist.
  2. Broneering hakkab kehtima peale ettemaksuarve tasumist.

Kuidagi laiali valguv on see kogu kompleks, pole ruumi 10 ühes kohas olla, see mõttekoht

Loobumine on kama2 kui loobumiseks läheb.

Ma veel vaataks natuke veel, just thinking.... aga kui mineks , siis minek   lol

 

Nõus. Meil oleks vaja suurt siseruumi, võimalusel terrassi või välispinda, ideaalis sauna ja kohtasid, kus horisontaali viskuda. Tore oleks, kui hommikul saaks pesta ja hädavajalikud söögid ka soojaks tehtud. hobustega me ratsutama ei lähe (Y)

Raplamaal saaks rentida jõele saunaruume. Ma pean uurima, et mis hinnaga ja kas saab. Rapla peaks olema suht-koht "keskel"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noh jah, tüüpiline. Enne oli nii siin kui jutukas arutelu koha üle ja Rein helistas neid kohti ikka omajagu läbi, igal pool oli kinni. Siis ei tulnud siit mingit tagasisidet võimalike kohtade osas.

Nüüd kui koht on broneeritud, hakkab jauramine pihta.

Geograafiline jõupunkt on nii ja naa teema. Kui teeks ürituse kuskil Tallinna külje all, siis pakun et ainult Tallinna inimesed sinna tulekski, käiks vaidlus kas ööbimist üldse on vaja võtta jne. st. asja mõttest korraldada üle Eesti kokkutulek ei saaks asja.

Vaadake asja niipidi, et mõni mees ostab iga paari kuu tagant 100+€ MODe ja sinna juurde igasugust muud kola, asi see 20-40€ per nägu siis üks kord aastas kokkutuleku eest maksta. Ja tegelikult on suurel kompleksil ka omad eelised.... mõni tahab võibolla kell 00 magama keerata, mõni teine jälle varaste hommikutundideni jaurata, suuremas kompleksis saab selle nii korraldada, et sel juhul üksteist ei segata ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noh jah, tüüpiline. Enne oli nii siin kui jutukas arutelu koha üle ja Rein helistas neid kohti ikka omajagu läbi, igal pool oli kinni. Siis ei tulnud siit mingit tagasisidet võimalike kohtade osas.

Nüüd kui koht on broneeritud, hakkab jauramine pihta.

Geograafiline jõupunkt on nii ja naa teema. Kui teeks ürituse kuskil Tallinna külje all, siis pakun et ainult Tallinna inimesed sinna tulekski, käiks vaidlus kas ööbimist üldse on vaja võtta jne. st. asja mõttest korraldada üle Eesti kokkutulek ei saaks asja.

Vaadake asja niipidi, et mõni mees ostab iga paari kuu tagant 100+€ MODe ja sinna juurde igasugust muud kola, asi see 20-40€ per nägu siis üks kord aastas kokkutuleku eest maksta. Ja tegelikult on suurel kompleksil ka omad eelised.... mõni tahab võibolla kell 00 magama keerata, mõni teine jälle varaste hommikutundideni jaurata, suuremas kompleksis saab selle nii korraldada, et sel juhul üksteist ei segata ;)

Ma ei jaura, vaid avaldan arvamust. Selleks foorum loodigi ju =)

Nagu ka varem ütlesin, siis isiklikult olin kooliga hõivatud. Ja kui jääb nüüd liiga hiljaks, sis pole hullu. Egas siis auru ei saa õhku laskmata jätta (Y)

Lihtsalt minu arvamus oli ja on, et 700eur sellise lahmaka eest, mida me reaalselt ära ei kasuta...seda on tiba palju.

 

 

Enne maksaks jeebusele 500 ja trashiks tema suvemaja =D

 

Ja mode ma ka iga paaru kuu tagant ei soeta. Hindan raha ja oskan seda hästi lugeda =)

Samal põhjusel ka linnas joomas ei käi. 4,4eur puddli õlle eest on ikka korralik kopikas. Aga 1-2x aastas ei tapa see mind ära. Iga nv ma küll ei jõuaks (nagu sai varem krooniajal klubides käidud). Mu viimased korrad ongi snitsel v1 ja snitsel v2 - enne seda ma ausalt ei mäleta. Vist sai naisega bambas käidud (seal õlts oli 2,5eur vist).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen nõus, et see 700 natuke paljuvõitu on, enne saigi sihitud ~400€ maksvaid kohti. Samas arvan, et see pole ka nii palju, et hind dealbreaker oleks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii........................................................... ma parem ei ütle midagi. Täna teen pausi siis, tööl ka kreisi, ei tea mis kell koju saan. Eks homme uue hooga.... KOHTA MA ÜLESSE EI ÜTLE ENNEM KUI MA LEIAN UUE KOHA!


Walc, mis sa arvad et ma rapla vee peal olevat sauna pole uurinud? eile sai nii palju uuritud, täna samuti, no jah, ei jaksa täna enam, helistan täna sinna kalda puhkemajasse, rohkem mitte kuhugi, homme nagu rääkisin.


Nagu arvata oli on ka kalda hõivatud siis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna siin inimesed tõstsid kära hinna kohta siis noh, sain veel ühe pakkumise, mille kinnitasin, ettemaks pole oluline, kuid enne seal olekut peab raha olema üle kantud, mis ja kuidas selgub rohkem homme, kuid esmane info on: 200€ (koht) + 100€ (telkimiskohad kokku) = 300€ hetke arvutus, lisaks on võimalus võtta teine korrus koos majutusega, kuid teine korrus mahutab umbes 10 inimest ja hind juurde 200€, ehk siis läheks kalliks, kõik lahtine veel just nimelt nende magamiskohtade hindade asjus. Kohaks http://raepuhkemaja.ee/, kui see ka kallis on siis sööge muru. Homse päeva jooksul tuleb infot juurde. Tehtud on ka pangakonto kuhu varsti on võimalik raha koguma hakata kui hinnad konkreetselt paigas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaba on veel 6 voodikohta, kiirustage seltsimehed- ja naised :)

Kes voodikohast ilma jääb ja endal telki pole, saab minu käest laenata. Kokku on mul 3 telki, üks laiusega 180(kirjade järgi 3 inimese telk), üks laiusega 120cm(kirjade järgi 2 inimese telk) ja üks mingi eriti odav mida pole juba 10 aastat kasutanud... laiust ei tea, aga oli kirjade järgi vist ka 2 inimese telk.

Kui telgi tervelt tagasi saan ja midagi puudu pole, siis telgi kasutamise eest raha ei küsi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spezz, loe esimest postitust:

 

 

KOGU KREMPEL NÄHTAV, KES MAKSNUD JA KES TOAS VOODIKOHA ON BRONEERINUD. KIIREMATELE AINULT SIIS VOODIKOHAD! VOODIKOHA KOHTA SOOVI ESITAMINE MULLE PS'IGA!

 

 

PS. pead saatma mõistagi korraldajale ehk Reinule mitte mulle ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spezz, loe esimest postitust:

 

 

 

PS. pead saatma mõistagi korraldajale ehk Reinule mitte mulle ;)

 

My bad :)

 

kirjas :)

Ülekanne ka tehtud :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tracefly, ei meenu, et Tallinnas viimasel koosistumisel olnud oleksid. Kui sa nagunii osaleda ei plaani, siis pole vaja siin teemas klähvida, keegi ei sunni ju kokkutulekule tulema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tracefly, ei meenu, et Tallinnas viimasel koosistumisel olnud oleksid. Kui sa nagunii osaleda ei plaani, siis pole vaja siin teemas klähvida, keegi ei sunni ju kokkutulekule tulema.

Sellepärast, et too koosistumine oli algklasside tasemel korraldatud. Pealkiri on ära muudetud. Aega siiski on, eks ole näha kuidas ajaliselt sobib.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sellepärast, et too koosistumine oli algklasside tasemel korraldatud. Pealkiri on ära muudetud. Aega siiski on, eks ole näha kuidas ajaliselt sobib.

 

Sul on siis võimalus järgmine kord ohjad enda kätte haarata ja kõik kogenud täiskasvanu kombel teha :D Need kes osalesid jäid ka tol korral rahule, aga paremini saab muidugi alati ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sellepärast, et too koosistumine oli algklasside tasemel korraldatud. Pealkiri on ära muudetud. Aega siiski on, eks ole näha kuidas ajaliselt sobib.

Tõmba hoog maha, koht muutus kuna selgus et seal mustamäel ei saadud meid vastu võtta, mõttega sa tõmbleb praegu üldse :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...