Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
reinolen

Koosistumine üle eesti vol 1. 1-2 august rae puhkemajas

Oleks tulemas  

22 kasutajat on hääletanud

  1. 1. Oleksin tulemas

    • Jah
      16
    • Ei
      6
  2. 2. Asukoht

    • On oluline! VASTATA KUS SIIS! (hetkel lihtsalt kiire, kuna kohtadega kesk eestis tuuga)
      5
    • Ei ole oluline!
      5
    • ei tule nagunii
      3


Recommended Posts

Tõmba hoog maha, koht muutus kuna selgus et seal mustamäel ei saadud meid vastu võtta, mõttega sa tõmbleb praegu üldse :D

See selgus ca. tund aega enne planeeritud pidu.Kui see ei ole crappy korraldus siis tramaeivõileib.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See selgus ca. tund aega enne planeeritud pidu.Kui see ei ole crappy korraldus siis tramaeivõileib.

Posted 05 June 2015 - 11:08

Khm, Kamikadzest helistati ja paraku pole neil ruumi meid ära mahutada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted 05 June 2015 - 11:08

Khm, Kamikadzest helistati ja paraku pole neil ruumi meid ära mahutada

 

 

Täpsustan, uus koht selgus

Helistasin Schnitzelhaus-i ja panin meile 19:00 umbes 15 inimesele kohad kinni. Kuna suht viimane minut ja eelmine kord võeti seal soojalt vastu siis leidsin, et mõistlik tegu ja võtsin otsustamise enda peale. Kui ei sobi või mingi jama andke kiirelt teada, siis tean ka kohta ennast informeerida, et me ei tule ikkagi.

 

Nii kaua läks aega, et leida uus koht. Mis on kivi korralduse kapsaaeda. Samuti polnud sellest kami-s ka ilus reede õhtuks hakata kontingenti sorteerima. Kui kokku lepitud siis kokku lepitud. Olin muidu seal kandis kui ca. kell 16 sain töölt lahti ja oli oidu foorumist läbi käia ja märkasin, et selle koosistumisega oli kööga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trancefly, kõik teevad neid asjade korraldamisi enda põhitegevuste kõrvalt (töö, kool, jne.). Ei saa eeldada koheselt, et kõik reageerimine toimub hetkeliselt. Ega me krdi ürituste MTÜ'ga ei tegele et kohe uus koht olemas on . Ei saa su tõmblemisest kuidagi aru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trancefly, kõik teevad neid asjade korraldamisi enda põhitegevuste kõrvalt (töö, kool, jne.). Ei saa eeldada koheselt, et kõik reageerimine toimub hetkeliselt. Ega me krdi ürituste MTÜ'ga ei tegele et kohe uus koht olemas on . Ei saa su tõmblemisest kuidagi aru.

Ma ei tõmble. Mulle öeldi et mul pole sõnaõigust selles teemas kuna ma eelmisele kokkutulekule ei tulnud. Selgitasin, et jäi minemata kuna korraldus oli halb. Kõik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, aitab sellest eelmise kokkutuleku korralduse teemast, kui kellelgi on veel midagi lisada, kolige sellega eelmise koosistumise teemasse või tehke uus teema.

 

Üle Eesti kokkutulekule tulijad võiks endast siin teemas teada anda ja vaikselt ka maksma hakata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Augusti graafiku saan teada alles juuli lõpus,praegu võtsin oma osaluse ära, aga kui graafik lubab, siis tahaks ikka kohal olla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hetkel jah 4 inimest maksnud

Otsustan kuskil 30p pärast, aga hetkel olen tulemas....

Aga kuna pole 100% kndel, siis maksmine venib.

rein: kui tekib bronnimisega raskusi, siis anna teada. Kui ise ei saa tulla, siis hätta sind ei jäta =)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma lükkan maksmise järgmise nädala lõpule, sest hetkel prioriteetsemad raha paigutamise kohustused (selgus et tütar lõpetab gümnaasiumi    (facep)     )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rein
OSALUSTASU ENNEM 5. JUULIT MAKSNUTELE: 23€

OSALUSTASU PEALE 5. JUULIT MAKSNUTELE: 30€

Miks nii, et hiljem summa läheb suuremaks? Sest on vaja mõned osamaksed sinna juba ära saata ja tore oleks kiiresti ära maksta, et broneeringus kindel olla.

kellel on probleeme, kontakteerub minuga privaatsõnumi teel.

Kui rahvast oodatust rohkem tuleb, saab kogutud raha eest midagi ürituse jaoks osta või osa raha tagastada

Raha kanda koos foorumi nimega, tegin eraldi konto, et asjadel silm peal hoida: EE451010011704071220 REIN AASMÄE

 

esimene post muudetud!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh tubli töö tehtud (Y). Katsun natuke vaeva näha, et Tartu ka esindatud oleks... toome kaasa häid mõtteid äkki? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh tubli töö tehtud (Y). Katsun natuke vaeva näha, et Tartu ka esindatud oleks... toome kaasa häid mõtteid äkki? :D

(Y) tooge tooge :D hetkel ei saa uuendada panga seisu, kuna midagi pole uuendada kui juurde ei laeku :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma lükkan maksmise järgmise nädala lõpule, sest hetkel prioriteetsemad raha paigutamise kohustused (selgus et tütar lõpetab gümnaasiumi    (facep)     )

Makstud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teema kuidagi vaikseks jäänud. Kas mingi eeskava ka tuleb a`la millal aku pauku teeb? Võin neid seal ise lühistada ja stopperilt aega võtta kui keegi erineva ampri taluvusega akusid kaasa haaraks. Kaoks rahval see torupommi hirm ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üks küssa tekkis veel, kui osalisi ongi ainult 10 tk nt. kas siis pean veel 20 jevrot loovutama?

Teoreetiliselt mida vähem arvestatust inimesi tuleb, seda rohkem peab peale maksma :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...