Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
reinolen

Koosistumine üle eesti vol 1. 1-2 august rae puhkemajas

Oleks tulemas  

22 kasutajat on hääletanud

  1. 1. Oleksin tulemas

    • Jah
      16
    • Ei
      6
  2. 2. Asukoht

    • On oluline! VASTATA KUS SIIS! (hetkel lihtsalt kiire, kuna kohtadega kesk eestis tuuga)
      5
    • Ei ole oluline!
      5
    • ei tule nagunii
      3


Recommended Posts

Kui võimalik tehke viimane maksmine kohapeal sulas.

 

Kes Tartust veel minemas on?

Ma ise tahaks ikkagi minna aga asjad pole selged veel. Mõte oleks äkki ka Tartust pundiga koos minna ja öösel tagasi tulla.
Kui huvilisi/kaalujaid veel on siis PM mulle - kui kahe päevast üritust ei saa kaasa teha siis õhtul suts ära käia ikka võiks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Old, no arvan et päris ukse taha kedagi ei jäeta kui tõesti viimasel hetkel tulla otsustab, aga püüa nüüd ise ennast Reinu olukorras ette kujutada. Raha peab võtme kättesaamisel ära maksma. See tähendab, et kui osalejaid prognoositust vähem tuleb, siis peab puuduva kas oma taskust maksma või teiste osalejate käest küsima. Kui osalejaid prognoositust rohkem on, siis pole see kohapeal sulas maksmine samuti hea, kuna koha rendist üle jäänud summa eest peaks midagi ürituse jaoks ostma ja asustusest eemal ei ole selle rahaga suurt midagi ette võtta. Ehk siis antud kokkutulekut ei saa võrrelda mingi kommertsasutuse korraldatud üritusega, kasu ei teeni sellest ju keegi ja eelarve on samuti õhuke.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Old, kohal ei saa maksta, makstud peab olema 100% enne minekut.

Selge.

 

Aga Tartlased .... andke märku endast :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vahepeal ideid tegevusteks, lappasin coilide ideede teemat ning mõtlesin, et võiks teha mingi coili ehitamise workshopi. Ise kasutan sisuliselt ainult twisted, clapton ja fused clapton coile, kui huvi võin oma kogemusi kohapeal jagada ja miks mitte võtta mingi ulme build ning proovida kohapeal valmis teha. Selleks peaks ainult keegi trelli, head lõiketangid ja mõned näpitsad kaasa võtma, ma omale coili materjali panen seljakotti, aga muid asju ei viitsi kaasa vedada. 
Usun et koos ehitada ja vanduda sinna juurde oleks päris lõbus :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vahepeal ideid tegevusteks, lappasin coilide ideede teemat ning mõtlesin, et võiks teha mingi coili ehitamise workshopi. Ise kasutan sisuliselt ainult twisted, clapton ja fused clapton coile, kui huvi võin oma kogemusi kohapeal jagada ja miks mitte võtta mingi ulme build ning proovida kohapeal valmis teha. Selleks peaks ainult keegi trelli, head lõiketangid ja mõned näpitsad kaasa võtma, ma omale coili materjali panen seljakotti, aga muid asju ei viitsi kaasa vedada. 

Usun et koos ehitada ja vanduda sinna juurde oleks päris lõbus :D

 

Saada PM Reinule, et see päevakavasse lisada. Akutrelli võin kaasa võtta, samuti lõiketangid, aga viimaste kohta ei oska öelda, kas need nüüd väga head ja sobivad on ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rein, lükka see deadline esmaspäeva hommikusse, teistest pankades ei jõua maksed enne esmaspäeva kohale kui keegi kohe maksab.

 

Aga teistele ütleks, et makske ära kui on plaan tulla. See pole mingi kommertsüritus, kus pileti ukse pealt osta saab, eelarve on õhuke ja kõik raha läheb ürituse peale, seega on korraldajal vaja teada, palju kindlaid tulijaid on ja kindla tulemise kindlustab vaid osalustasu maksmine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

napoleon, kui makse tehtud siis reeglina seda ka mulle kirjutatakse, homme siis selgub kas on makstud või mitte. aga pildi saan täna enamvähem siis kätte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hetkel paistab sedamoodi, et stardin ka ikka laupäeval, seega Tallinnast ja Harku või Keila vallast võin kellelegi küüti pakkuda. Kuid ainult ühe otsa, peale üritust liigun edasi Pärnu suunas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii, suhtlesin otse omanikega, mitte siis selle vahe-inimesega kellega koguaeg sai suheldud. Saime kokkuleppele, et on võimalik viimane osa koha peal maksta, ehk siis reede õhtul-laupäeva hommikul olge foorumit lugemas siin teema all ehk siis löön kokku palju raha kaasa vaja võtta. Hetkel ei saa rohkemat informatsiooni jagada, tööpäev venib paari tunni võrra pikemaks. Ehk siis, maksta saab kontole veel reedeni, et reede õhtul teha viimane ülekanne ja koha peal ülekandest puudu jääv osa ära maksta.

 

Lisaks väljavõte siis lepingust, mille olen mina sõlminud, hetkel toon kella ajalised punktid:

 

Kasutuseleandja annab kasutajale ajavahemikuks 01.08.2015.a. 12:00 kuni
 
02.08.2015.a. 18:00 Rae puhkemaja selle juurde kuuluva territooriumi 
 
kasutusõiguse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igaks juhuks juhin tähelepanu sellele, et maksmine reedeni tähendab pigem reede lõunani, et välistada teistest pankadest tulnud maksete hilinemist.

 

PS. ja ärge copy-pastege siia panga tingimustest juttu, mis kellani tehtud makse samal päeval kohale jõuab. Pangas käivad asjad kella järgi ja panka jutt stiilis "id kaardi lugeja ei toiminud, pidin restardi tegema ja selleks jäin maksega 5 minutit hiljaks" ei huvita, seega ei tasu asja päris viimasele minutile jätta ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeesus kui lastele hoidja leian siis tulen. Rsk naisel samal ajal ka mingi üritus ja lootis, et olen poistega kodus. Üks jama veel, massinal saab ülevaatus läbi :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeesus kui lastele hoidja leian siis tulen. Rsk naisel samal ajal ka mingi üritus ja lootis, et olen poistega kodus. Üks jama veel, massinal saab ülevaatus läbi :(

su postitust lugedes on mul tunne, et kisub asi kreeni     :?

Mine ülevaatlusele, pane plika lapsehoidjaks   (relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Perse. Pitka algab 04 ja mina pean vahele jätma. Oleks nii tahtnud tulla, segi juua ja segadust külvata :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

tõesti pitka algab 04 alles ju ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

MAKSTUD:

Jeesus

Napoleon

Rein

Spezz

Militar

vilistaja

e-smoker

vikat

matakass

EMTA

 

 

 

Hakkab vaikselt miskit seltskonda juurde kogunema, nagu näha....  (Y)    

...Jätkake samas vaimus...  (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...