Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
reinolen

Koosistumine üle eesti vol 1. 1-2 august rae puhkemajas

Oleks tulemas  

22 kasutajat on hääletanud

  1. 1. Oleksin tulemas

    • Jah
      16
    • Ei
      6
  2. 2. Asukoht

    • On oluline! VASTATA KUS SIIS! (hetkel lihtsalt kiire, kuna kohtadega kesk eestis tuuga)
      5
    • Ei ole oluline!
      5
    • ei tule nagunii
      3


Recommended Posts

seal lihavardad vms on? mul mingid puidust kodus vedelevad

 

 

  • väligrill

tegelikult peavad olema, kui grill on  

Ma hakkan mingi 12 paiku liikuma, 110km sinna sisse veel väike shopping, nii et kusagil peale 2-3 kandis olen seal

( krd remondid igal pool),

 


Jõuan ka ilmselt peale lõunat, mingi 2-3 paiku... ( Rein , tulen ise...) igaüks siis sööke jooke oma mõõdu järgi ja pärast jagame sõbralikult jah?? :D

algul jagame sinu omad ära, siis reinu jne, kuniks jõuame minuni  ....  (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võtan siis mõned metallist vardad kaasa kuigi ega mul neid väga palju pole. Kaks resti suurema lihatüki või kala grillimiseks võtan ka kaasa.

Gaasigrilli ei viitsi vist ikka kaasa vedama hakata kui keegi karjuvalt ei nõua

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii, rääkisin nii perenaisega kui ka siis omanikega, mina saabun 14:00-14:30 vahel, ennem ei saa sinna, ehk siis minu järgi arvestada paluks.


Kui keegi kohta ülesse ei leia siis number mul: 52viisviis751

Share this post


Link to post
Share on other sites

kes veel viimasel minuti on otsustanud tulla siis mull 3 kohta pmst vaba homme stardin 12-poole 1 paiku TLN vahepeatusega Kose (viin ema tagasi maale ) ja pühapaev saab tagasi ka transa tasuta , prouad,härrad olge julged tulge ikka saab kõhu täis VISTja jõuluks koju .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väga äge oli, kahju ainult, et me nii hilja jõudsime, oleks tahtnud teiega rohkem aega koos veeta. Veelkord suured tänud Reinule ürituse organiseerimise eest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väga äge oli, kahju ainult, et me nii hilja jõudsime, oleks tahtnud teiega rohkem aega koos veeta. Veelkord suured tänud Reinule ürituse organiseerimise eest.

Pole vaja siis hommikul nii kaua põõnata :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...