Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
reinolen

Koosistumine üle eesti vol 1. 1-2 august rae puhkemajas

Oleks tulemas  

22 kasutajat on hääletanud

  1. 1. Oleksin tulemas

    • Jah
      16
    • Ei
      6
  2. 2. Asukoht

    • On oluline! VASTATA KUS SIIS! (hetkel lihtsalt kiire, kuna kohtadega kesk eestis tuuga)
      5
    • Ei ole oluline!
      5
    • ei tule nagunii
      3


Recommended Posts

Sooviks teada mis droon Spezzil kasutuses on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No minu rahakott häda pärast isegi kannataks, aga on kuri kahtlus, et alguses on huvitav mänguasi, kuid mõne kuu pärast jääb nurka seisma :D

NB! vaatan asja oma mätta otsast ehk sellega ei taha ma väita, et see kellelegi igapäevaselt kasulik ei võiks olla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No minu rahakott häda pärast isegi kannataks, aga on kuri kahtlus, et alguses on huvitav mänguasi, kuid mõne kuu pärast jääb nurka seisma :D

NB! vaatan asja oma mätta otsast ehk sellega ei taha ma väita, et see kellelegi igapäevaselt kasulik ei võiks olla.

Hakates ostma DSLR kaamerat (peegelkaamera), mõtlesin ma ka et kuu aja pärast viskan nurka ja ei tee neid pilte enam, aga siiski sellest on saanud juba üks mu hobidest

 

(Mitte et ma nüüd hoian nuga su kõril et "Osta droon!!", lihtsalt tõin välja oma juhtumi taolises olukorras)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No minu rahakott häda pärast isegi kannataks, aga on kuri kahtlus, et alguses on huvitav mänguasi, kuid mõne kuu pärast jääb nurka seisma :D

NB! vaatan asja oma mätta otsast ehk sellega ei taha ma väita, et see kellelegi igapäevaselt kasulik ei võiks olla.

Täpselt nii ta ongi, lõpuks jääb vedelema - hea kui mõnele üritusele on viitsimist kaasa tassida ja eriti hea kui leidub keegi, kes musta materjali lõpuks ka mingiks vaadatavaks asjaks kokku monteerib :)

Ja et valet muljet ei jääks siis droon pole minu oma - mul on lihtsalt võimalus neid aegajalt tasuta kasutada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täpselt nii ta ongi, lõpuks jääb vedelema - hea kui mõnele üritusele on viitsimist kaasa tassida ja eriti hea kui leidub keegi, kes musta materjali lõpuks ka mingiks vaadatavaks asjaks kokku monteerib :)

Ja et valet muljet ei jääks siis droon pole minu oma - mul on lihtsalt võimalus neid aegajalt tasuta kasutada.

Aga monteeri ise, tänapäeval juba nii palju kergeid programme millest saad esimese korraga aru, nt mac'il imovie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga monteeri ise, tänapäeval juba nii palju kergeid programme millest saad esimese korraga aru, nt mac'il imovie

Mina nt nii mugav pole, ikka after effects, vegas pro jne programmid, arengut on vaja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nende piltide ja videote peale kahtlejad ehk järgmine kord tulevad.... pidu oli hea, lõbus ja lahe meeldiva seltskonnaga.

Kes arvasid, et tuleb iga roju omas nurgas mõttetu kokkutulek, siis ei olnud. Järgmine kord tulge kõik  kes kahtlesid   :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga monteeri ise, tänapäeval juba nii palju kergeid programme millest saad esimese korraga aru, nt mac'il imovie

 

 

Mina nt nii mugav pole, ikka after effects, vegas pro jne programmid, arengut on vaja :)

 

Sellega on nii, et oma tarbeks võib ju monteerimisest suurt midagi teadmata mõne lihtsa progega "lõigata ja kleepida", aga kui seda avalikult üles riputamiseks teha, siis suht tüüpiline, et kui enne küsid kes aidata saaks, siis on vaikus ja kui lõpuks ise põlveotsas midagi valmis nikerdad, siis on igaühel midagi öelda, mis seal s*tasti on tehtud :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...