Jump to content
E-sigareti foorum
Erxos

DIY svoemesto RBA, Evic, 32 kanthal, vatt...parem keskmisest coil, suuremaks tossuks?

Recommended Posts

Mis on optimaalseim coili rõngaste arv 32mm kanthal DIY svoemesto rba, evic mod 10w\6v...nii et tuleks suht palju tossu aga kannatab ka köhima ajamata kopsu hingata?

 

Vedelikud on inawera 18mg nik. maitseta VPG 70:30 ja menthol 2DF Fresh Baza...kokku miksitud..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väga personaalne. Köhimise osa siis.

Aga enamusel jah oldi pakutud variant.

 

10W puhul on hea sihtida max 1,5ohm, eelistatult 1,0...1,2ohm. Üle selle on ikka korralik igiliikur - mahl jõuab enne hallitama minna, kui auru kätte saad :D

 

EDIT: Evic hea seade, sa saad ju jooksvalt takistust kontrollida. Seega kui oled alla ühendanud, siis korra fire-nuppu ja näed takistust. Kui vähe, keera veel üks ring, kui palju....võta samm tagasi. Ise alustasin samamoodi, nüüd muidugi lasen juba puusalt enda coilile ringe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selge...kui tank tühjaks saab proovin 8 ringiga...

 

Hetkel on 10 ringi, vist läheb jah veidi aeglasemalt kuumaks...

 

Panin hetkel ka seda tähele et 4,5v peal lasta paneb köhima.Aga 10w peal nii väga ei pane vb ka vähem tossu...:-P

 

See Evic mis mul on skysmoke-i Pro-G...selles saab tagistust vaadata mod-i käivitamisel.muidu mitte.

Kunagi ammu proovisin ardware uuendada aga ei lasknud...suht loobusin sellest ka...:(

 

Tänan tähelepanu eest...🚬✌👍👍👍

A ja hetkel näitab mulle 10 ringiga 1,6 oomi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selge...kui tank tühjaks saab proovin 8 ringiga...

 

Hetkel on 10 ringi, vist läheb jah veidi aeglasemalt kuumaks...

 

Panin hetkel ka seda tähele et 4,5v peal lasta paneb köhima.Aga 10w peal nii väga ei pane vb ka vähem tossu...:-P

 

See Evic mis mul on skysmoke-i Pro-G...selles saab tagistust vaadata mod-i käivitamisel.muidu mitte.

Kunagi ammu proovisin ardware uuendada aga ei lasknud...suht loobusin sellest ka... :(

 

Tänan tähelepanu eest...✌

A ja hetkel näitab mulle 10 ringiga 1,6 oomi

Soovitan - proovi alguses 7 ringi. Ära otsasid ära lõika. Kui jääb alla 1.0ohmi, sisi minuteada evic ei käivitu (mingi kaitse takistab alla 1,0ohmu kasutada). Ja kui jääb alla alampiiri, siis keera üks ring juurde ja proovi uuesti. Kui 10ringi on 1,6ohm, siis 7ringi peaks tulema 0,7*1,6=1,12ohmi. 8 ringi = 1,28ohmut.

 

Kui võimalik, siis seadistagi seade wattide peale - lihtsam kasutada.

Voltidel sa pead ise jälgima, et mitu watti välja annab - oleneb coili takistusest.

Wattidel sa ei pea miskit jälgima, seade annab õiged voldid ette - seega coili takistus ei loe (mugavam). Coili takistus loeb ainult niipalju, et kui liiga suur takistus, siis seade ei jõua teda soojaks kütta kiirelt... Sedavõib nimetada soliidseks viiteks. Mul enda kogemusest oli see umbes 1,5...2,5sekundit lausa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kohe proovin järgi...ei kannatanud ikkagi sikutada, nagu ütlesid et vedelik hakkab enne hallitama...:D

 

👍👍👍🚬

Nii...tegin 6 keerdu ja tuli Evic arvates 1.2 ohmi...Coil on kah ilusa välimusega kokku surutud nii nagu videos:

https://youtu.be/z7o7RFoTtw0

 

10w ei kannata teha..😁🚬

Ma kardan et nüüd on vist asi nendes e-vedelikes mias mul on...ikka kuidagi hakkab kurgule ja paneb köhima...tossu ka kuidagi liiga vähe...

😕

Share this post


Link to post
Share on other sites

inawera mulle isiklikult apsul ei sobi ja kui väga köhima ajab siis soovitaks lahjemat ka, 18 on väga killer. Tossu annab VG, 70PG/30VG ei ole eriti tossumasin, proovi 50/50 (power smoke vist oli inawera), või veel suuremat VG sisaldust. VG rohke on kurgule ka mahedam.

 

 

sry, mu töönädal sai läbi, jutt vajub väga laiali.....:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

100% on olemas aga hirmus paks on, kuni 10% vett juurde teeb paremaks - proovi mõnd walc'i kokteili, tal peaks nad olema 75% VG

http://www.e-suits.eu/topic/2122-m-e-vedelik-tallinnas-150-erinevat-maitset-retseptid/

Share this post


Link to post
Share on other sites

TNX infi eest...

Proovin lihtsalt lisada veits paljast VG Mist Mix Base...peaks taluvaks muutuma... :D

 

 

Minuteada on enamus inawera baasidest 50/50 suhtega. Seega peaksid panema ikka pooleks, et saada 25/75 suhet. =)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tal VPG 70/30 :razz: , ülejäänud inawera segu-baasid peaks olema/on 50/50 (lihtsustatult, ilma vee ja lisanditeta)

 

Segamis rõõmu tuleb küllaga (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks paistab jah...:-D

 

Nüüd juba mitu päeva võidelnud svoemesto lekkimisega...kõik tihendid korras...tsekitud ja puhusin ka veel, mitte kuskilt õhku ei tulnud...ilmselt on siis vedelik lihtsalt liiga vedel...:-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

milline "svoemesto" sul on? :razz:

 

need vist kõik lekivad veits...

Share this post


Link to post
Share on other sites

milline "svoemesto" sul on? :razz:

 

need vist kõik lekivad veits...

 

Mis jutt see on? Mul 4 erinevat klooni ja ükski pole kunagi lekkinud.

 

Siin mudugi ei saa aru kust/kuidas lekib. Kui õhuaugust immitseb, siis on võimalik, et coil liiga madalal õhuava kohal   ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nüüd tänu VG lab cloudi vedelikuga segamisele sain selle köhima paneva stafist lahti...:D

Aga kui see svoemesto DIY hiina russian 91% copy lekib veel vahest kui veidi aega ei kasuta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...