Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Maitsev Aur

DNA 200. Esialgne info..

Recommended Posts

Ma hetkel ei kujuta isegi ette, et mida kõike seal softi poole pealt saab tuunida, aga minu poolt thumbs up. Eks hind määrab. 200W prolly keegi rohkem kui 1x elus ei katseta :D Peamine, et kabelimats ei tule.

 

Mind natukene huvitab, et kui hästi vatt seda watti vastu võtab. Ma olen enda oma 15W peal ka ära "kaotanud" coili keskelt ehk ma natukene selle poole pealt muretseks.

 

Ideefix - see tuleb integreerida autosse. 4-5 toru tuleb keskkonsoolist välja ja ainult vedelik lendab. Politseiga võib küll tulla askeldamist keskmisest rohkem, aga its worth it =)

Share this post


Link to post
Share on other sites
....

 

Ideefix - see tuleb integreerida autosse. 4-5 toru tuleb keskkonsoolist välja ja ainult vedelik lendab. Politseiga võib küll tulla askeldamist keskmisest rohkem, aga its worth it =)

 

no autosse piisab mehaanilisest (vt.mitu A-d autoaku on) (relv)

 

 

DNA200 - see võib päris huvitav olla, kuigi jah, 200w vb prooviks 1x drippiga (vb 2x) (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ilmselt vatt ja vedelik läheb põlema, st hetkega tuli taga

Taaskord - temperatuurikontroll selles kiibis on selleks, et seda välistada :)

Lisavaatamist: https://www.youtube.com/results?search_query=cotton+burn+test

 

Iseküsimus on see, kas sellist võimsust lähema aasta jooksul vaja on.

Kunagi eVic ajal tundus ka, et 11W on overkill aga see muutus üsna ruttu. Hetkel ~21W peal ja ei oska ette kujutada, et võiks tekkida vajadus isegi 40W peale minna aga eks ta üks ennustamine ole suures osas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm, vaadates evolvi feili milleks oli dna40 panustan siiski julgelt CLDMKR Whiteout nimelisse seadmesse.

uUngp3q.jpg

 

Huvitav siiski, mida vaporshark on valmis kokkanud..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väike vihje oli juba paar nädalat tagasi olemas et midagi uut on tulemas Evolv'ilt, kui ametlik RDNA hind 130 dollari peale langes. Naljakas, et nad alles nüüd tulevad välja 100W+ kiibiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

evolvi feili milleks oli dna40

no see kyll karm hinnang    (kick)

 

tervitan seda sitta mis hetkel "ei tööta "mu modis     8-)

 

ot

 

firmad arendavad ja leiutavad asju, samas nimetada neid feilideks on ikka rõvedalt silmakirjalik :excl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

no see kyll karm hinnang    (kick)

 

tervitan seda sitta mis hetkel "ei tööta "mu modis     8-)

 

ot

 

firmad arendavad ja leiutavad asju, samas nimetada neid feilideks on ikka rõvedalt silmakirjalik :excl:

Sa mees ei ole lugenud väljamaa foorumeid ja seda sitarahet mida on kiip nimega DNA40 saanud. (psühho)

See on täielik feil ja fiasko, ka Phil Busardo kes on sõber Evolvi juhatusega, on sellele andnud hinnanguks (N)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

sa f mees loe vähem ja proovi, neid teoreetikuid me näeme siin f iga nurga peal ,
Sa tuled siin igas teemas tõmblema mingite f linkidega, samas ise vist pole proovinud sittagi. kyll plahvatavad, kyll surevad...


ma ytlen sulle reaalselt, dna40 kiip töötab ja sina oma sitaga võid otseses mõttes perse käia koos ylevaadetega. kui tahad edasi vaielda, tule kylla ja ma näitan, et töötab.

aga teoreetikud, need pole inimesed ...vaid......

 


vabandan oma klaviatuuri tehtud ebasündsate sõnade pärast, aga see ei tähenda, et ma seda ei mõelnud

Share this post


Link to post
Share on other sites

:razz: haha, räägin siinkohal sellest, mida ise tean ja kasutan. Olen isiklikult saanud halva kogemuse DNA40-ga ja enam ei kavatse riskida enda raha ja ajaga. Kui sa oled saanud töötava toote ja pole pidanud ümbervahetamisesse saatma, siis on joppanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kasutasid originaali või  chaina originaali?

 

orikaid kiipe ei jagatud alguses eriti kusagile, samas chainalased surid järjest oma tubli kvaliteedi pärast

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

sa f mees loe vähem ja proovi, neid teoreetikuid me näeme siin f iga nurga peal ,

Sa tuled siin igas teemas tõmblema mingite f linkidega, samas ise vist pole proovinud sittagi. kyll plahvatavad, kyll surevad...

ma ytlen sulle reaalselt, dna40 kiip töötab ja sina oma sitaga võid otseses mõttes perse käia koos ylevaadetega. kui tahad edasi vaielda, tule kylla ja ma näitan, et töötab.

aga teoreetikud, need pole inimesed ...vaid......

 

vabandan oma klaviatuuri tehtud ebasündsate sõnade pärast, aga see ei tähenda, et ma seda ei mõelnud

Jeesus ära ole selline lammas ja katsu mõista suuremat pilti. See et sina said töötava isendi ei tähenda et vigasi ei eksisteeri.

See et istick 50w müüs nagu soe sai ei tähenda et tegu oleks hea riistvaraga. See on tõsi et firmad teevad vigu ja vahepeal lähevad asjad nihu. Tunnista oma viga ja paranda neid mitte ära vaiki ja varja kuni pitchforkidega mass on uksetaga.

Minu 20 eurosenti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kasutasid originaali või  chaina originaali?

 

orikaid kiipe ei jagatud alguses eriti kusagile, samas chainalased surid järjest oma tubli kvaliteedi pärast

Ma ostsin tookord Evolvi ühe ametliku Euroopa edasimüüja käest. Sealt võttis ka Spezz 10 kiipi, mis kõik olid vigased ja mida ta siis küünelakiga ravis (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeesus ära ole selline lammas ja katsu mõista suuremat pilti. See et sina said töötava isendi ei tähenda et vigasi ei eksisteeri.

See et istick 50w müüs nagu soe sai ei tähenda et tegu oleks hea riistvaraga. See on tõsi et firmad teevad vigu ja vahepeal lähevad asjad nihu. Tunnista oma viga ja paranda neid mitte ära vaiki ja varja kuni pitchforkidega mass on uksetaga.

Minu 20 eurosenti.

vigu teevad tõesti, aga seda head lahendus FAILIKS kutsuda on nagu liiast või mis?

hetkel sa istuks krd tyhja paagi ja kärsakaga kusagil edasi kui poleks  seda kiipi tulnud. 

ausalt, ma ei saa parastajatest aru,  sulle tehakse elu mugavamaks, lihtsamaks, aga krt ikka vingutakse. Vabandust, aga selliste lammaste pärast jäetakse paljud ettevõtmised katki, kes pm lihtsalt ei usu või vastu, millele...hui snajet

Ma ostsin tookord Evolvi ühe ametliku Euroopa edasimüüja käest. Sealt võttis ka Spezz 10 kiipi, mis kõik olid vigased ja mida ta siis küünelakiga ravis (psühho)

see oli esimene partii mida ravis, nad ise tunnistasid ka viga. kahjuks/õnneks, ma sain vist teise

nyyd minust mingi  paha onu tehtud kes ei taha 200w......... (relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

vigu teevad tõesti, aga seda head lahendus FAILIKS kutsuda on nagu liiast või mis?

hetkel sa istuks krd tyhja paagi ja kärsakaga kusagil edasi kui poleks  seda kiipi tulnud. 

ausalt, ma ei saa parastajatest aru,  sulle tehakse elu mugavamaks, lihtsamaks, aga krt ikka vingutakse. Vabandust, aga selliste lammaste pärast jäetakse paljud ettevõtmised katki, kes pm lihtsalt ei usu või vastu, millele...hui snajet

see oli esimene partii mida ravis, nad ise tunnistasid ka viga. kahjuks/õnneks, ma sain vist teise

TC on hetkel veel lapsekingades, et elan rahulikult oma tühja paagi ja kärsakaga edasi kuni tuleb toimiv lahendus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

TC on hetkel veel lapsekingades, et elan rahulikult oma tühja paagi ja kärsakaga edasi kuni tuleb toimiv lahendus. 

no aga ela, mul ei kärssa midagi dna40 kiibiga       (Y)   prbleem on siis kui midagi enam välja ei tule

im special vist     (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

See 'esimene partii' ja 'ainult 5% on vigased' on täielik BS. Ja Evolv on täiesti igasuguse tõsiseltvõetavuse kaotanud mu silmis. Kõik DNA40-ed on glitchiga, ei ole mehed saanud seda 100% toimivaks. Suure ekraaniga dna-d ei ole ometi ju 'esimene partii'?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 Kõik DNA40-ed on glitchiga, ei ole mehed saanud seda 100% toimivaks

kle mul naine ka 100% ei toimi, sams ma ei kutsu teda failiks vms. 

tundub, et sul kusagil vist lyhis, ei tee vahel toimival ja teoreetiliselt mitte nii hästi toimival tootel/isendil.

 

need videod on kõik esimesest seerias, ses suhtes nagu mõttetu postitus. 

Isegi kui uuest, siis vigu tekib, helista õuna või simsangi esindusse, kas neil kõik telod töötadavad...?

 

 

aga situ muru, kuna sa loed ja saad aru asjades nagu näed , siis see tähendab ( see tomorrow....pole mõtet mingit uut teooriat siit arendada :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ohh küll nüüd sai eile võetud kuskil =D

 

Foorumi negatiivne feedback on alati ülekaalus positiivsega ja jääb alati silma.

 

Võtke või ebay, kus 95% positiivne on juba statistiliselt vägagi negatiivne. Kas toode nüüd on hea või halb....

 

Ei kaitse DNA40 püha kiipi, aga endal ka ainult thumbs up sellega (rDNA40 siis). Ei kasuta kindlasti kõike võimsust ära, seega ei näe ka 200W isendil hetkel turgu enda silmis. Aga kui tahad naabrist parem olla, siis tuleb sendid viia uude tootesse. Samas kui softi poole tuunimine saab head tagasisidet, siis ilmselt proovin isegi uue toote ära.

 

Ma hetkel ei oska spekuleerida, et kui lapsekingades see TC nüüd on, aga eks aeg näitab. Kindlasti on tavalistest kanthal-buildidest etem see lahendus. Eriti kuna dryburni ohtlikus juba on tõestatud. Samamoodi minuteada on tõestatud pisikeste e-auru osakeste ohtlikus, mis tekivad kõrgel temperatuuril (selles viimases väites võin eksida, sest ma ei mäleta, kus ma seda lugesin).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cloudmaker tuleb ka uuest kuust dna200 kiibiga.

Miinuseks on see et seade peab lipo olema,dna tahab 9 volti, plussiks see et uusim ja tulevikukindel.

Sx 350j peaks ka teoorias tuleviku kindel olema aga selle aja jooksul mis ta väljas on olnud üks suht mõtetu update olnud.

Dna ostes võid aga reaalselt sita isendi saada, sx aga jälle varsti on juba vana.. Sx tc on pwm ehk siis läriseb nagu lõgismadu aga dna oma sujuv, dc signaal.wattid niiväga rolli ei mängi, 200 vaevalt et kunagi kasutan. Täitsa pekkis, olengi kahe vahel, ei tea kumba osta. Cldmkr sx ja evolved tulevad mõlemad uuest kuust ja hind ka sama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...