Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Maitsev Aur

DNA 200. Esialgne info..

Recommended Posts

Kas SX on kõrvaääres olnud, et tead seda "lärinat"? Mina pole küll lärinat täheldanud. IMO on just räägitud, et kuna see sagedus on nii kiire, siis ei pane seda tähelegi. Väga palju väiteid, osad oleks nagu laest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cloudmaker tuleb ka uuest kuust dna200 kiibiga.

Miinuseks on see et seade peab lipo olema,dna tahab 9 volti, plussiks see et uusim ja tulevikukindel.

Sx 350j peaks ka teoorias tuleviku kindel olema aga selle aja jooksul mis ta väljas on olnud üks suht mõtetu update olnud.

Dna ostes võid aga reaalselt sita isendi saada, sx aga jälle varsti on juba vana.. Sx tc on pwm ehk siis läriseb nagu lõgismadu aga dna oma sujuv, dc signaal.wattid niiväga rolli ei mängi, 200 vaevalt et kunagi kasutan. Täitsa pekkis, olengi kahe vahel, ei tea kumba osta. Cldmkr sx ja evolved tulevad mõlemad uuest kuust ja hind ka sama.

Miks lipo akud on miinuseks? Kas seade toimib 1V või 11V peal - who gives a rat ass. Peamine, et toimib ju ja et aku kestaks võimalikult kaua ja uue ostmine oleks mõistlikus hinnaklassis. Minu poolest toimigu ta kasvõi 110kV peal, kui see minu jaoks ohutu on ja pahvida saab :)

 

Miski pole siin maailmas tuleviku suhtes kindel. Nii julgeid väiteid ma küll ei annaks.

 

"Dna ostes..." - kõike ostes võid reaalselt sita isendi saada. Mech-mod vist ainsana on enam-vähem bulletproof ja "safe" ost, aga seal pole eriti elektroonikat ja softi taga.

 

Kui just paanika-jaanika ei ole, siis mõistlik oodata esimesed reaalsed ülevaated ja siis raha kantida ühte või teise toodangusse. Pane kogutud raha intressi korjama ja saad hiljem soetada juba rohkem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mech-mod vist ainsana on enam-vähem bulletproof ja "safe" ost, aga seal pole eriti elektroonikat ja softi taga.

Mech ostes peab ka ikka uurima, et keermed oleks ok ... ehk siis, et oleks ikka kvaliteetne - pingi taga olev hiinlane peab olema ikka piisavalt süüa saanud hommikul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miks lipo akud on miinuseks? Kas seade toimib 1V või 11V peal - who gives a rat ass. Peamine, et toimib ju ja et aku kestaks võimalikult kaua ja uue ostmine oleks mõistlikus hinnaklassis. Minu poolest toimigu ta kasvõi 110kV peal, kui see minu jaoks ohutu on ja pahvida saab :)

 

Miski pole siin maailmas tuleviku suhtes kindel. Nii julgeid väiteid ma küll ei annaks.

 

"Dna ostes..." - kõike ostes võid reaalselt sita isendi saada. Mech-mod vist ainsana on enam-vähem bulletproof ja "safe" ost, aga seal pole eriti elektroonikat ja softi taga.

 

Kui just paanika-jaanika ei ole, siis mõistlik oodata esimesed reaalsed ülevaated ja siis raha kantida ühte või teise toodangusse. Pane kogutud raha intressi korjama ja saad hiljem soetada juba rohkem :)

DNA 200 lipo akud ja üldse lipo akud on miinuseks, kui sul on mitu 18650. Suht mõnus, kui saad tühja aku kohe välja vahetada täis aku vastu.

Kui kiip tahab min. 9 volti siis tähendab see, et 18650 ei hakka sul toimima, isegi 2 tükki neid serialis ei anna 9 volti välja.

Lipo miinuseks on veel see, et lipot ei tohi alla 3 volti lasta. 18650 aga käib pidevalt 2,5v ära ja kõik on korras norras.

DNA 200 saab arvatavasti aku milles on 3 celli, iga cell on ~ca 1000 mah. Ma ei tea kuidas teiega on seltsimehed aga mina küll 3000 mahiga päeva õhtusse ei saada.

Kui Cloudmaker tech  mõtleb whiteoutile välja viisi kuidas ohutult lipo akusi hot-swappida siis on kõik korras ja minu jaoks kaob see miinus ära.

Samas jällegi, 18650 on meil kõigil veres juba, lipo on täitsa uus loom kellega tuleb õppida elama.

 

Tuleviku kindel pidasin seda silmas, et kaasa tuleb soft mis peaks natuke tuleviku kindlust lisama.

"Dna ostes" pidasin silmas DNA 40 track recordit ja võrdluseks yihi, peaaegu, et olematu failure rate.

Ootada ei saa kahjuks, midagi tuleb 1 jul ära tellida sest esimene batch läheb nagu soe sai, haip on kõva taga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pea ei tööta hetkel hästi, aga kas elektroonikaga seadmed mitte 3,2 või 3,3V peal ei teavita, et aku tühi?

 

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pea ei tööta hetkel hästi, aga kas elektroonikaga seadmed mitte 3,2 või 3,3V peal ei teavita, et aku tühi?

 

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

18650 akude mahutatavust loetakse kuni 2,5 voldini. Ehk siis kui aku Samsung 25R on 4,2 volti siis mahutab ta kuni 2,5 voldini 2500 mAh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni aga SX Minil sai aku tühjaks. Enam kasutada ei lubanud. Volte näitas 3,3V.

See on in-built protection. See, et aku läheb 2,5v välja ei mängi aurutamisel rolli. Aurutamisel kestab aku üpris vähe volte, aga sx mini arust tühja akuga saad nädala julgesti veel taskulambis hakkama.

 

No on lipo akud, siis on, ostad akupanga, maksab pea sama palju kui 18650 akud, ei näe probleemi. Tühjaks saab, oled liikvel saad ju laadida

Vahe on aga selles, et julla tilpneb järgi. 18650 aku vahetad lihtsalt ära.

Vahetad ühe tühja aku kohe täis aku vastu ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaevalt pbusardolt midagi tarka tuleb, ta teeb evolvile videosid ja ta on ka juhatuses.. Dna40 hindas ta ka leebemalt kui hiina karpe..

 

Juhatuses ... kust see info pärineb? Kas naised saunas (netis) rääkisid? Või saad äkki mingi pädeva allika/lingi ka panna kust see info pärit.

DNA40 sai sai minu mäletamist mööda thumbs down pbsardo käest.

 

Kui sa jälgid USA ülevaatajate videosid siis paljud hindavad USA toodangut leebemalt kui Hiina kraami. Neil tootmisega suht pupu suurem osa on Hiina kolinud ja neid kes suudavad kohapeal midagi teha .... neid suht hinnatakse.

 

Evolviga veel see asi ka, et nemad tulid esimesena nii VW ja TC'ga turule ehk siis tegu on ettevõttega kes otsib võimalusi ise midagi teistmoodi teha ja mitte aint ei kopeeri/parenda juba kasutuses olevaid lahedusi. See, et neil reaalselt kvaliteedi ja ka arenduse probleeme on ... see on juba teine teema. 

 

Minule tundub, et suur põhjus miks aeg-ajalt ebakvaliteetset kraami turule tuleb on see, et lihtsalt turg liigub tootjate jaoks liiga kiiresti ja surub nö peale kiiret turule tulemist. Vähese test ja arendusperioodi tulemuseks on see, et lõpp testimise teevad tarbijad :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juhatuses ... kust see info pärineb? Kas naised saunas (netis) rääkisid? Või saad äkki mingi pädeva allika/lingi ka panna kust see info pärit.

DNA40 sai sai minu mäletamist mööda thumbs down pbsardo käest.

Kes teab see teab. ECR ircus räägiti palju huvitavat populaarsete reviewerite kohta, nii mõnigi on ümbriku peal. Aga see, et busardo Evolviga mestis on see pole enam ammu saladus.

http://www.evolvapor.com/shop.php -->

--> Pbusardo 

-->Unlisted.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seda ma usun, et ümbriku peal.... aga kui ülevaataja tahab, et ta ka populaarne on siis ümbriku eest saab tootja selle, et ta üldse seadme nö. arvustamiseks ette võtab.
Kui arvustused hakkavad nö. müügi jutuks minema siis on vaatajad ka kohe kadunud.

Tutoriali video põhjal järeldad, et on juhatuses? See tutoriali video on ju selgelt tellimusena tehtud ja tõenäoliselt ka tasustatud. Kas arvustajatel on keelatud lisa töö tegemine?
See kui sa teed tutorial või reklaam videosid raha eest ei tähenda, et ülevaated on kallutatud.... need on kaks eri asja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pbusardo ülevaated on just objektiivsed. Niivõrd, kui see selles maailmas võimalik on. :) Oldiga nõus, kallutatud info tuleb kohe välja ja keegi enam ei vaata. "Kes teab see teab" jutt on lollus. Kusagil suvalises jutukas võin mida iganes väita. Faktid on olulised. Sama nagu see riptrippersi teema oli. Keegi väitis midagi ja terve juutuub hakkas lahmima. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas ei ringlenud mitte hiljuti busardo video, kus ta kirus evolvi ja dna40 kiipe?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt ripi videod on lahedad :D(Y) .

Täitsa asine kiip tundub olevat. Eks näha kas ja kui palju probleeme tuleb. 

Esmane ülevaade on küll positiivne.... eks vast esimesest natuke aia taha läinud vasikast said oma õppetunni kätte.

Küsimus tekkis aint 50A ... mis krdi aku sinna sisse peab panema (kick) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen vist mingi täis freak :D ... sest minu jaoks on ripi videod sõõm vaheldust ja igat videot vaadates võib kindel olla, et venima see asi ei jää ja paar korda saab ka suunurgad ülespoole :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...