Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Sander Sagar

Sigelei 150w head ja vead?

Recommended Posts

Tervist. Otsin siin omale uut boxmodi ja jäi silma sigelei 150w spezz.ee's. Oskab ehk keegi omast kogemusest natuke rääkida, et kas tasub see ligi võtta omale. Youtubest uurisin ka selle modi kohta aga tahaks kuulda mis siin keegi sellest arvab. Niipalju kui aru olen saanud siis madalama takistuse ja kõrgema watiga kipub natuke luiskama. Mod ise 116€ aga sinna juurde vaja akud ja laadija see teeb kokku umb 200€

Hetkel kasutan smok xpro 80w aga selle takistus igalpool aga mitte seal kus vaja ja 80w jääb sitake lahjaks mulle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sieg 150w ja 100w on väga asised karbid. Pole tähendanud, et keegi nuriseks. Redditit lugedes, kui keegi otsid korraliku karpi siis alatihti ikka tuleb soovitus SIEG tootevalikust.

Mod ise 116€ aga sinna juurde vaja akud ja laadija see teeb kokku umb 200€

Akud ja laadijad on 50-60€ kui võtta korralikud. Päris 200 kokku ei tule.

Akud - http://spezz.ee/et/akud/135-sony-us18650vtc5-flat-top.html 

Laadur - http://spezz.ee/et/laadijad/238-nitecore-d2-laadija.html 

 

 

80w jääb sitake lahjaks mulle.

Kui sa juhuslikult 0.1Ω ei ehita siis kuidas saab 80w lahjaks jääda? :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hetkel näiteks 0.14ohm coil ja näitab, et 80w peal 3.39v Iseasi kui paika need näidud peavad. Coil ei soene piisavalt kiirelt esimese tõmbamisega ja arut leige ning suitsu võiks sut sut rohkem olla :D

 

Akusid võtaks kohe 4 tükki siis ei pea passima kui ühed laevad. Ning kas need sonyd on õiged asjad või faked. Ise mõtlesin, et ehk on epiip.ee's docan imr akud head. Kas siis 2500Mah 35A või 2200Mah 40A.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hetkel näiteks 0.14ohm coil ja näitab, et 80w peal 3.39v Iseasi kui paika need näidud peavad. Coil ei soene piisavalt kiirelt esimese tõmbamisega ja arut leige ning suitsu võiks sut sut rohkem olla :D

 

Akusid võtaks kohe 4 tükki siis ei pea passima kui ühed laevad. Ning kas need sonyd on õiged asjad või faked. Ise mõtlesin, et ehk on epiip.ee's docan imr akud head. Kas siis 2500Mah 35A või 2200Mah 40A.

Mul on paar sony spezzilt ja tundub, et on õige asi.

Mingit tundmatu brandi patareid mina osta ei julgeks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puht sportlikust huvist, miks .14 coili tahad? Sinna poole oomi kanti jäädes peaks 80w maailm olema. Käid pilvevõistlustel? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas see takistuse hüppamine on ikka kindlasti modi süü? Esimese asjana kahtlustaks ikka aurustaja probleeme või aurustaja ja modi vahelist kontakti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evolvi vanematel dna40 kiipidel kõigub pidevalt nikliga takistus ja sellepärast ongi see uus uuendus, kus saab oomid lukku lüüa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hetkel näiteks 0.14ohm coil ja näitab, et 80w peal 3.39v Iseasi kui paika need näidud peavad. Coil ei soene piisavalt kiirelt esimese tõmbamisega ja arut leige ning suitsu võiks sut sut rohkem olla :D

 

Akusid võtaks kohe 4 tükki siis ei pea passima kui ühed laevad. Ning kas need sonyd on õiged asjad või faked. Ise mõtlesin, et ehk on epiip.ee's docan imr akud head. Kas siis 2500Mah 35A või 2200Mah 40A.

Sony VTC5 on täiesti originaalkraam.

Evolv kiipidega mu enda kogemuse põhjal kõigub takistus siis kui coilid teha side-by-side - kui keerud üksteisest eemal on siis on väga ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul Sigelei 150w umbes 3 nädalat kasutuses olnud ja väga rahul. Takistus ei hüppa ja töötab kogu aku mahtuvuse ulatuses ühtlaselt, pole täheldanud nagu Hana modi klooniga et poole aku pealt hakkab mats lahjemaks jääma. Minu meelest käes väga mõnus ainult suurus võib mõnele olla miinuseks. Phm kui Tallinnas elad, siis võin mõni õhtu kokku saada ja katsuda anda ning küsimustele vastata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Attyks on el cabron ja see ei istu täiesti vastas ülemise pinnaga. Vahe jääb sisse. Proovin natuke aega plume veili kasutada, vaatab mis see teeb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evolvi vanematel dna40 kiipidel kõigub pidevalt nikliga takistus ja sellepärast ongi see uus uuendus, kus saab oomid lukku lüüa.

Enamasti siiski probleem aurustajas, eriti kui coil mõnda aega kasutuses olnud. Pärast paari mahvi läheb takistus paika ja Dna40 korrigeerib selle ise ära. Pikka pidu muidugi pole ja aeg mõelda uue coili keeramisele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tellisin ära ja pettumus missugune. Vahet pole mis otsa panen tuleb kiri check atomizer. Vahest isegi toimib ja väga hästi. Siis hakkab jälle oome üles alla loopima ja check ato. Seda nii plume veili kui el cabroniga. Teise modi peal ei loobi nii. Plume peal värske 0,25ohm coil ja el cabronil paar päeva vana 0,14ohm coil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...