Jump to content
E-sigareti foorum
Marc55

Eleaf iStick 40w TC

Recommended Posts

11ml vedelikku saab ära aurutada, kangeri subtank miniga 0,5 ohmuse coiliga 26w tiga, enne kui aku nõuab laadimist. Väikse akuga masina kohta viis pluss.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võtaks asja kokku. Ütleme nii, et kui TC kasutada ehk Eleaf GS millel on 0,15ohm. Kas sellega peab päeva vastu? Või peab paremini vastu Kangertech subtankiga, millel TC pole nagu vaja. Aeg võiks jääda 14h sisse.

Ise ma kasutan eVic ja Zeph tanki millel on 0,07ohm. Peab vastu vähemalt 14-17h Muidugi aku on ka eVic 5000mAh ja otsas ikkagi Zeph tank, mis joob ja sööb akut :D Võrrelda ei anna nagu.

Pigem siis istick 40W kasutajad. Mida soovitate tankina? Eleaf GS või oleks vastupidavam Subtank?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eleaf i just 2 tanki soovitan kui nikkel coili kasutada võib ka Subtanki koos nikkliga või siis ise keeratud titaan coiliga. Just 2-ga on auru pilv suuurem ja maitse nõks parem kui Subtank nikkel coiliga. Samas Subtank  titaan coiliga 0,38 ohmut ja 115 C on maitse ja auru pilv parem kui nikkliga. See on minu isiklik arvamus ei pretendeeri absoluutsele tõele     :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Subtanki ega GS'i ei oska kommenteerida, aga Delta II toimetab mõnusalt iSticki otsas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eleaf i just 2 tanki soovitan kui nikkel coili kasutada võib ka Subtanki koos nikkliga või siis ise keeratud titaan coiliga. Just 2-ga on auru pilv suuurem ja maitse nõks parem kui Subtank nikkel coiliga. Samas Subtank  titaan coiliga 0,38 ohmut ja 115 C on maitse ja auru pilv parem kui nikkliga. See on minu isiklik arvamus ei pretendeeri absoluutsele tõele     :razz:

Olen lugenud, et titaanil pidi olema puhas maitse. Millist titaani traati kasutasid? Ise tahaks saada tc coili nii 0,25-0.3 kanti. See 0.15 ja alla istu mulle üldse, vähemasti istickiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulle ka meeldib ti rohkem kui ni -ga. Ti ga on vähe soojem ja maitsvam aur. Tegin twisted coili 30awg 1 grade https://www.fasttech.com/p/2929300 3 mm kruvika otsa 3 keerdu ühtlaste vahedega. Lõppuks sai mindud 160 kraadini ja toimis, 175 kraadi pealt lõi coili puru, paras veip minu jaoks on selle coiliga 125 kraadi peal. Istic 40 kasutan enamasti vw moodis kuna aku iga on TC ikka väga lühike. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eleaf iStick 60W TC

istick_60w_tc_by_eleaf.jpg

Leaf iStick series already offers quite a few BOX MODs. Recently, the iStick TC40W came with the newest temperature control mode. But now iStick comes with this mode and the possibility to change 18650 batteries.

Great wattage in the form of 60W is sufficient enough for the vast majority of tanks and sub-ohm coils that are currently available on the market. Additionally, you can used nickel and titanium coils that will save you e-liquid and battery, but mostly it means no more dry hits and no more burnt cotton. The temperature can be set from 100°C to 315°C.

There is also a high quality OLED display with all the information necessary for the smooth functioning of iStick TC 60W. The display will show you the wattage, temperature, coil resistance, output voltage and remaining battery capacity.

eLeaf is known for its accessories that let you customize your electronic cigarette to perfection. With iStick TC 60W you can repalce the magnetic cover of 18650 battery with another. So every day your iStick TC 60W can change its appearance. There is also a hole for lanyards.

High wattage, advanced temperature control mode, removable battery, small dimensions, lightweight design and rich accessories. eLeaf did it again and iStick TC 60W will undoubtedly become one of the best TC MODs available.

Package contents:
1x 60W TC eLeaf iStick
1x micro USB cable

Parameters:
Battery: 18650 (not included)
Configurable wattage: 1W-60W
Temperature setting: 100°C-315°C / 200°F-600°F
Temperature mode: Nickel and titanium coils

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nüüd on mul akude vordlusmoment. Lisaks isticki väidetava 2600mahile evicus 2500mah samsa aku. Selle järgi peab samsa oma kauem vastu ja laeb ka kauem, ilmselt isticki aku lahjem. Samas tundub mulle, et istickil 25w ideaalne, siis evicul on see sweetspot 29w juures.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pean ikkagi isticki maha tegema, sest tc sellel üldse ei tööta. Samas need hetked kus ta töötab tuleb sealt väga kanget auru vorreldes evicuga. Evic ei suuda sellist elamust tekkitada isegi 60w peal, samas ta töötab. Tundub istick kuidagi äkkiline.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pean ikkagi isticki maha tegema, sest tc sellel üldse ei tööta. Samas need hetked kus ta töötab tuleb sealt väga kanget auru vorreldes evicuga. Evic ei suuda sellist elamust tekkitada isegi 60w peal, samas ta töötab. Tundub istick kuidagi äkkiline.

Sõbral istick 40w tc ja kurtis, et nikliga on see temp control kuidagi imelik. Et alguses nagu töötab ja siis mõne aja pärast peab tempi 600F peale kerima et midagigi kätte saada:/

Arvan et mingi bug äkki takistuse lukuga. Kehtib vanasõna, you get what you pay for.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nii ongi.  Aga masinat saab  ära petta. Teed ühe mahvi ja see järel lukustad uuesti takistuse, aga see töötab ainult  selle  tõmbamise perioodil, masin loeb takistuse suuremaks ning annab soojemat tihedamat auru. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jagasin matsu välja, miks ei töötanud, istick ei küsinud uue coili sisestamist. Järgmine päev küsis, nüüd korras. Asi coilis järelikult, aga mis nüüd muutus, pole halli aimugi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samad jamad TC-ga. Netist pole ühtegi lahendust probleemile leidnud. Huvitav, mis Eleaf selle asja kohta ütleb (tundub päris levinud probleem) ja kas garantii alla kuulub? On kellegil asjaajamine pooleli?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii olen õppinud coile paremini ehitama, esiteks ei tohi niklit kokku suruda, mida väiksem takistus seda parem ja wickimine peab kah paras olema, kui need kriteeriumid täidetud, siis töötab hästi.  Kui paned uue coili sisse ja ei tööta, siis on miskit valesti, tõenäoliselt taksitus hüppab ringi, kuskil miskit vastas raamile või siis keerud kokku sattunud. Aga see uue coili küsimine pidi olema nii, et kui taksitus on eelmisest coilist väiksem, siis ei küsigi, siis lihtsalt lukustadki ära ja korras ja kui tööta hästi, on tõenäoliselt taksitus suurem, kui lukustatud takistus. Keerad paagi maha, võtad lukustuse maha, lased coilil jahtuda ja paned uuesti peale ja lukustad juba uue taksitusega. Kui kuskil on lühis coilis, siis see ei hakkagi tööle. Nii olen mina kogenud asja, ega kuskil miskit eriti õpetatagi, lõpuks katse eksitus meetodil saad ise aru, et viga on coilis ja inimeses, kes selle keeranud on. Mood ise pole süüdi. Siinkohal oleks tootjad võinud teha rohkem selgitustööd, kuidas aparaati kasutada.

 

Edit:

Vaatasin PBusardo videot ja sees on seal joyetechi aku ja tema arvutustel pole see aku kusagile lähedal 2600 mah, vaid 1851mah. Ma täitsa usun tema juttu, sest laadimisaeg on kuidagi lühike ja loomulikult saab liialt kiirelt tühjaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuleb välja, et iStic 40W TC-l on ka Ti funktsioon täitsa olemas. Leidsin netist sellise juhendi

 

And now the 40TC does Titanium.

Turn it off... hold Up and Fire for 20 seconds.
Display will show "Ti - On".
Center button will now cycle through Power/Ni/Ti.

 

Proovisin järgi... ja ongi nii :) Õhtul panen Ti-ga Chtulhu otsa ka katsetan ära 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suured tänud selle info eest :idea:


Tuleb välja, et iStic 40W TC-l on ka Ti funktsioon täitsa olemas. Leidsin netist sellise juhendi

 

And now the 40TC does Titanium.

Turn it off... hold Up and Fire for 20 seconds.
Display will show "Ti - On".
Center button will now cycle through Power/Ni/Ti.

 

Proovisin järgi... ja ongi nii :) Õhtul panen Ti-ga Ghtulhu otsa ka katsetan ära 

Äkki oskad öelda, mis kuradi pärast Eleaf selle Ti mode sedasi tegi??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suured tänud selle info eest :idea:

Äkki oskad öelda, mis kuradi pärast Eleaf selle Ti mode sedasi tegi??

 

 Ma arvan, et see on lihtlabane turundustrikk. Kuna 60W TC oli kohe turule tulemas Ti modiga, siis varjati seda, et uut paremini müüa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kahjuks ei õnnestunud eile adekvaatset testi teha. Ma ei saa või ei oska titaani tööle panna. Olen keeranud nii ja keeranud naa, pannud vatti nii ja naa, aga ei miskit. Auru pole, maitset pole. 

Keeran nikli sisse ja kõik toimib nagu muinasjutt. Proovisin titaani nii istikiga kui IPV4S-iga. Tulemus põhimõtteliselt sama, ei auru, ei maitset. Võib olla on asi traadis. Tundub teine kuidagi pehme keerates. Nagu kanthal. Netist õpetusi vaadates on jäänud mulje, et titaan on selline kange nagu vedru.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas kellegil istick 40w tc-l tempcontrol ka töötab? Olen proovinud Ni200 (ise teinud kui ka kanger-i valmis koili) ja Ti coile (ise teinud), tee mis tahad aga ei toimi. Lööb ette praktiliselt kohe ´´temp protected´´. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

temp protected näitab, et tc töötab, lihtsalt vedelikku ei saa kätte. PM peabki seda näitama, aga kui kohe lööb, siis ei saa vedeliku k'tte.

lisaks, mis temp sul pandud on?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...