Jump to content
E-sigareti foorum
Marc55

Eleaf iStick 40w TC

Recommended Posts

Sellest ma saan aru, et ta töötab kui lööb ette ´´tempprotected´´ aga ta nagu töötab ´´lligagi hästi´´:) Kanger minile olen ehitanud (ümber 2,5-se pulga) 0,15-0,4 ohmise coili ja temp 100-300, kõrgema temperatuuriga nagu hästi õrnalt töötab paremini aga ikkagi tundub, et tc lööb liiga kergelt peale. Saan aru et viga oleks minus, et wickin valesti aga tehase coiliga sama lugu.  Ah mis ma ikka virisen, sai see soetatud mingi paarikümmne euroga:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

asi on vist wicimise või takistuse lukustamises.Jebisin kaks päeva ja ei saanud pihta.Algul töötab ilusti,mõneaja pärast on jama majas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On küll, panen takistuse lukku ja tossss ei midagi, väike õrn nire tossu tuli. Tegin subtank minile sisse Ni200 0,2 (midagi sinna poole) ohmise coili ja 180C ning õrnalt tossu ja kohe tempcontroll hakkas tööle. Äkki subtank ei sobi kuna vanadel on mahla avad pisikesed?

Share this post


Link to post
Share on other sites

tegin 8 tiiru ümber 2,5 posti.takistus tuli 0.19,seisis natuke,panin tempi 185 ja18w,lukustasin ohmud ära.Pool tundi töötas korralikul,siis kukus takistus 0.18 peal ja hakkas jama pihta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul oli kah kangeri rbaga probleeme, üks kinnitus logises ja seeandis kohe temp controlli või siis näitas lühis. Keerasin pluss pinni alt peale ja asi paigas. Tundub sama jama olema, kui takistus kõigub. Evic nii pirtsakas pole aga istick ei taha sellist jama üldse näha. Muidugi väga paksu vedeliku ei wicki kah.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul oli kah kangeri rbaga probleeme, üks kinnitus logises ja seeandis kohe temp controlli või siis näitas lühis. Keerasin pluss pinni alt peale ja asi paigas. Tundub sama jama olema, kui takistus kõigub. Evic nii pirtsakas pole aga istick ei taha sellist jama üldse näha. Muidugi väga paksu vedeliku ei wicki kah.

Mul on see pluss pin kinni aga vedelamat mahla tasuks ka katsetada, 80vg 30pg on ehk tõesti liiga paks. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reaalselt pole paks, mul on 10% pg aint, aga vg on mul avoria oma, see on hirmus paks, et ei tule pudelist väljagi, lisan ise 10% vett hulka ja toimib.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eleaf iStick 40w TC menüü peidab endas ka Ti võimalust.

Hoides väljalülitatud asendis power ja nool üles nuppe korraga all vähemalt 20 sek ilmub ekraanile korraks Ti-ON. Peale seadme sisselülitust on menüüs Ti võimalus olemas. Kuna endal Ti traati ei ole siis keegi võiks katsetada kuidas töötab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...