Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
328

Skysmoke Legend või.... (komplekt ..- 60.-)?

Recommended Posts

Tere,

 

Praegune komplekt emow + spinner2 leidsid ootamatult peol uue omaniku... Seega paluks Teie abi, millist komplekti kokku panna või osta skysmokest Legend ( komplekt, mida olen proovinud ja mis töötas päris hästi )... Hinna suurusjärk ...- 60euri ca.

 

Ning teine küss, kas sellele skysmoke legendile n.ö. järelturult coile ka leiaks või jään sõltuma SM 5-euristest coilidest?

 

 

Tänud mõistva suhtumise ja tagasiside eest ette..

 

Parimatega,

C.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Legendi kohta ... 1600mah aku ja 0.8ohm dual coil. Pakun, et ca 2-3ml mahla lased läbi siis on akut laadida vaja.
Ehk siis 1600mah on tänapäeva mõistes ikka väga väikse mahtuvusega aku ja ajas see maht veel väheneb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, mis siin pattu salata, häda ajab härja kaevu ja kui piipu pole, tuleb seda kiirelt saada.. Seega Legend ostetud, esmamulje 5+ paks pehme aur, kiirelt kaduv vedelik jne. AGA raibe luriseb ja lurtsub nii kohe on. Keerad lahti, puhastad ära ja peale mõnda tundi jälle sama pull- see vist üleüldine bvc? coilide viga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks ikka peab enne odavama ära proovima kui hea juurde jõuad. Halenaljakas on muidugi see, et antud müüja käest ostes polnud see legend ei odav ega hea :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Need skysmoke ja nicorex on ikka päris head ajupesu tegijad, inimesele antakse siin lausa lingid, kust saada midagi korralikumat, aga ikka läheb skysmoke'i ja ostab omale 60€ maksva ma ei tea mille.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, mis siin pattu salata, häda ajab härja kaevu ja kui piipu pole, tuleb seda kiirelt saada.. Seega Legend ostetud, esmamulje 5+ paks pehme aur, kiirelt kaduv vedelik jne. AGA raibe luriseb ja lurtsub nii kohe on. Keerad lahti, puhastad ära ja peale mõnda tundi jälle sama pull- see vist üleüldine bvc? coilide viga?

Pole peale korralikumate komplektide peale minekut kordagi kokku puutunud ei lekkimiste ega lurisemistega. Pead nüüd korraliku asja ka juurde ostma, sest vilets sul juba on :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lp 328.

Tekitasid teema, kus palusid abi asenduse leidmiseks.

Oleks võinud natukene teemaisid lapata, oleks leidnud palju suht arukat juttu

ja arutelu, ostuabi teemades. Elu on paraku näidanud, et nn: turuliidrite kaup

ei erine ja üldjuhul ka ei ületa nii hinna kui kvaliteedi suhtes, väikemüüjate toodangut.

Võiks arvata ju, et kogused ,,turuliidritel,, on suuremad, mida nad läbi müüvad

ja seetõttu peaks neilt ju odavamalt saama. Kuid kahjuks on eesti mõistes siiski

üleöö hummerirooli skeemiga.

 

Täiesti ärusaadav on inimese kärsitus, kui piip katki läheb, kuid siinse kommuuni liikmena

(mis sest, et värske) võiks ju siiski eeldada suuremaid teadmisi.

Võta üks õhtu mingi kena koks/kohv/tee kõrvale ja süvene natukene foorumisse.

Saad tuleviku jaoks teadmisi, nii uue modi ostmiseks (sest ega eeldatavasti selle xxx cräpiga)

pikalt ei kesta, kui teadmisi, kuidas mitte üle maksta ja veipimise kogemus meeldivamaks teha.

 

Pealegi selles Legendis nagu aru saan, elektroonika pmt puudub, ehk tegu pmt. mechiga, millel

mugavuseks misiganes 5x nupuvajutusega sisselülitamine.

Jahutakse küll kodulegel Wattidest ja oomidest, kuid jäetakse mainimata, et akult tulev vool

pole konstantne. Seega veipimise performance langeb iga kõhviga ja tegu siiski sureva watiga seadmega.

Isegi paariteist eurine tesla fastechist on sellest 6x ülemakstud legendist parem.

https://www.fasttech.com/products/3032/10011796/2023500

 

Ilusat esmaspäeva (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen scuall-iga igati nōus. Ma tegin päris suure surfamise foorumis ja youtube-is, kui otsustasin mis piipu endale osta. Aga eks ka mina ostsin enda esimese ego taevasuitsust. Kuskilt peab alustama, et hinna ja kvaliteedi vōrdlust saada.

Nüüd aga teada et nn suurpoodidesse pole mōtet minna kui just viimastest viimane häda on käes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok,

 

Viga tehtud, mis sest ikka, targad õpivad teiste vigadest, aga ..... .

 

Ühesõnaga jätan selle omale back-upiks, või proovin kunagi realiseerida.

 

Aga kui valida selline variant : http://www.maitsevaur.ee/e-sigaretid/komplektid/kanger-subox-mini? Mis plussid miinused? Lurisema /lekkima ei kipu ?

 

Samas kasutuskulude poolest toimis ka kangeri MOW eeskujulikult, suurema vooluga võttis kiirelt kärssama ainult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Päris kena teine.

Natukene soodsam variant (samas pole aurustit kaasas reeglina)

oleks vaadata ehk Eleaf iStick 40w TC.

 

Lurisema lekkima võivad hakata eranditult kõik!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Endal sellega kogemusi pole, aga parem valik kui see SM legend on ta kindlasti.

Samas ühes eelmises postituses tõin viite evic VT kit-le. Sellega saad ka täiskomplekti, aga evic VT on temperatuurikontrolliga. Sellest on siin foorumis palju juttu olnud, mis asi see TC(Temperature Control) on ja miks see hea on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igati viisakas komplekt. Saad ise regullida watte. Subtank mini ka asjalik aurustaja. Ôhku saab regullida kas täitsa lahti, kaks auku v6i üks auk. Kuidas kellegile meeldib. Seade ise kuni 50w ehk piisavalt v6imas et kunagi ka rba-sid proovida(ehk saad ise coile keerata jne..). U

K6ige parem on youtubeis ülvevaateid vaadata. Seal tuuakse ka enamises head ja vead vällja.

 

Igatahes on see mitu korda parem valik kui "Legend" !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok,

 

Viga tehtud, mis sest ikka, targad õpivad teiste vigadest, aga ..... .

 

Ühesõnaga jätan selle omale back-upiks, või proovin kunagi realiseerida.

 

Aga kui valida selline variant : http://www.maitsevaur.ee/e-sigaretid/komplektid/kanger-subox-mini? Mis plussid miinused? Lurisema /lekkima ei kipu ?

 

Samas kasutuskulude poolest toimis ka kangeri MOW eeskujulikult, suurema vooluga võttis kiirelt kärssama ainult.

Mina pole Subtank Mini lurisema saanud. Kanthalist coiliga töötas päris eeskujulikult, niklist coiliga kipub esimene mahv paukuma ja sülitama natukene, kuid lurinat ja lekkimist pole mina sellelt clearolt veel kätte saanud. Kasutan muidugi ka enamasti RBA põhja, ehk siis keeran oma coilid ise ja kaasasolevaid tehasecolie pole väga kasutanud. Aku kohta ei oska midagi kosta, spekkide järgi peaks kärama küll

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just täna tellisin omale töökaaslasega selle Puff.fi-st. Tuleb neljapäeval laeva ja toob mulle kätte ära, Istick 50W suutsin hommikul kraanikaussi jooksva vee alla kukutada    :razz:     (facep)   Tegelt oli see subox nagunii juba plaanis teiseks tellida, aga lihtsalt eestis olles ei jõudnud. Asjast ka... siiani ainus miinus, mis olen kuulnud on see, et center pin ei ole vedruga. Et siis võibolla mingisuguste clearodega võib kontakti saamine raskendatud olla, kuid siiani pole veel kedagi kaebamas kuskil näinud. Subtank mini on nüüd mul olnud kasutuses 5 nädalat ja ainult korra sain selle dry hitte tegema järjest, kui 90VG/10PG mahla omale segasin. Praegu 75/25 ja täielik nauding (või noh, eile õhtul veel oli, täna enam pole krt, kobakäpp rsk) Lurisemisohtu küll pole. Reedel saan oma komplekti kätte, kui sa veel ostnud pole, siis võin sulle muljeid pajatada, kui huvitab. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna siis soetasin endale subtank mini. Hirmus loom :D suures ärevuses surusin sisse 2,4 nicoga vedeliku, esimene mats ajas silma märjaks. Aga hetkel väga rahul ,sees 0 vg baas ja ei minkit nico nälga enam.Väiksemas ruumis nagu mul köök hakkab juba nägemine viletsaks minema kuna tossu on mõnuga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2,4% ? ja subohm.....

781da79a61617d83d0d74bff563e8580.jpg

 

Võta rahulikult kui alustad subohmiga. Tõmbad alveoolid mahlast märjaks ja siis halb olla. :arrow:

Pealegi, ära kuumuta meeletute wattidega mahla üle, egas muidu TC (temp. control) kiipidele

pole välja mõeldud. Ka hapnik on tegelt mürgine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma mäletan kui ma esimese mod-i soetasin ja muidu nagu tavaliselt lükkasin 18 mg diskomehu sisse ja piraki..

tõmbas mao tühjaks ja pool päeva ei tahtnud enam kõssi :)

peale seda olin tagem ja kasutasin lahjemat kraami :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere!

 

Mul oleks lihtsalt väga huvitav teada, et kas need kes siin SKYmoke menukat ,,Legend'i" suitsu laidavad ning enda pakutud asju up'ivad, et olete Te ise proovinud ka SKYsmoke tooteid, suitse ja vedelikke proovinud? Millest Te järeldate, et need on halvad? Või Teil lihtsalt kurb, et Teie enda asjad ei müü? Tundub, et siin aetakse pigem taga mingit saamata jäänud kuulsust, kui räägitakse tõtt.

 

Vastust oodates,

L.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...