Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
328

Skysmoke Legend või.... (komplekt ..- 60.-)?

Recommended Posts

Tere!

 

Mul oleks lihtsalt väga huvitav teada, et kas need kes siin SKYmoke menukat ,,Legend'i" suitsu laidavad ning enda pakutud asju up'ivad, et olete Te ise proovinud ka SKYsmoke tooteid, suitse ja vedelikke proovinud? Millest Te järeldate, et need on halvad? Või Teil lihtsalt kurb, et Teie enda asjad ei müü? Tundub, et siin aetakse pigem taga mingit saamata jäänud kuulsust, kui räägitakse tõtt.

 

Vastust oodates,

L.

 

Kui keegi soovib 3x kõrgemat hinda maksta kui asi väärt, siis andku tuld. Maitse asi :D

 

PS Ei ole müüja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma mõistan, et on auasi enda arvamust kaitsta, aga sellegi poolest, kui pole kogemust, siis milleks levitada alatut laimu toote kohta millest Sa midagi ei tea.

Vahva lugeda kohe, ,,Endal kogemust pole, aga kindlasti parem kui SM Legend."

No tõsiselt? Kui pole olnud võrdlus momenti, siis milleks kirjutada teemast, millest Sul pole aimu. Ma näen, et siin on kokkusaanud, asjatundjad ja mitte midagi teadjad - ent sellegi poolest on kõik järsku asjatundjad :D

Lahe!


Ja seoses 3x kallima hinnaga, siis veel nii palju, et Kvaliteedil ning Kvantiteedil on suur vahe ! ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma mõistan, et on auasi enda arvamust kaitsta, aga sellegi poolest, kui pole kogemust, siis milleks levitada alatut laimu toote kohta millest Sa midagi ei tea.

Vahva lugeda kohe, ,,Endal kogemust pole, aga kindlasti parem kui SM Legend."

No tõsiselt? Kui pole olnud võrdlus momenti, siis milleks kirjutada teemast, millest Sul pole aimu. Ma näen, et siin on kokkusaanud, asjatundjad ja mitte midagi teadjad - ent sellegi poolest on kõik järsku asjatundjad :D

Lahe!

Ja seoses 3x kallima hinnaga, siis veel nii palju, et Kvaliteedil ning Kvantiteedil on suur vahe ! ;)

 

Aga ma küsiks vastu, et mida sa ise peale Skysmoke toodete proovinud oled? Võin öelda põhjused, miks ma isiklikult seda legendi ei ostaks:

1. 1600 mAh aku on minu jaoks liiga väike

2. puudub võimsuse reguleerimise võimalus

3. puudub TC(temperature control)

4. hind on nende tagasihoidlike parameetrite kohta liiga kõrge

 

Kui sarnast hinnaklassi vaadata, siis ootaks huviga sinu arvamust, miks näiteks see http://spezz.ee/et/elektroonilised-modid/572-eleaf-istick-tc-40w-2600-mah.htmlja sinna otsa see http://www.epiip.ee/et/klearomiseerijad/812-joyetech-ego-one-atomizer.html või pisut kallimalt hoopis see http://spezz.ee/et/stardikomplektid/526-evic-vt-full-kit.html kehvem valik oleks.

 

PS. igaks juhuks olgu öeldud, et ühegi e-sigarette müüva asutusega ma seotud ei ole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ebaeetiline tõesti laita tootjat, kelle tooteid ise tarvitanud pole. Ise alustasin e-sigareti tarvitamist ka päris odava tootja toodetega, ei saanud midagi aru, sest puudus võrdlusmoment. Ühel päeval ( kui olin e-sigaretti kasutanud vist umbes alla kahe kuu) lõpetas see koostöö minuga - garantiid ega midagi muidugi polnud ja paanika majas. Tahtsin ruttu uut ja kuna olin Skysmoke toodetest ainult head kuulnud(sel ajal foorumites ka ei käinud, jumal tänatud!) siis võtsin sammud Magistrali keskusesse, kui üks noor neiu pakkus mulle S-Elipsit.

No jah, peale antud tootja tooteid proovides, sain alles aru kvaliteedi vahest. Esiteks, ta rääkis üksikasjalikult, kuidas seda kasutada, sain garantii toodetele ning ta suutis isegi soovitada mulle esimese korraga mulle sobiva maitse, mustika. E-vedelik oli täiesti teise maitsega, kui see mida varem tarbisin. Maitse oli tugevam ja ei kadunud ära.. 

Legendi käisin ka samas Magistrali keskuses proovimas, kõike uut tahaks ju proovida, enne ostmist. Tõesti oli lahe toode, tossu palju ning tundus et isegi maitse oli tugevam. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina isiklikult olen proovinud tõepoolest ka teisi tooteid peale SKYsmoke, ent see ei tähenda, et ma teeksin neid maha, kuna need mulle ei sobind,see on individuaalne, aga sellegi poolest võiks jääda väärikaks. Kahjuks tundub, et siin foorumis aint sellega läbi lüüaksegi, kui teed teisi maha, oled ise ikka kõrgem, saan aru. Mina kui naisterahvas tõesti eelistan Legendi suitsu, nendele külmrelvadele, mille lingid Sa saatsid :).. 1600 jääb nõrgaks? On ju teisigi suitse, millel on võimsamad akud. Ma võibolla ei ole kõige taibukam, aga mida annab Sulle temperature control?

Need igasugused erinevad letialused müüjad (ei soovi kedagi solvata) rõhuvadki sellele, et teevad palju, odavalt ega arvesta sellega, et kui asi on nö põlvepeal kokku keeratud, ei ole see kvaliteetne, ehk, et odav toode pole väärt seda, et iga nädala-kahe tagant on vaja tarvikuid juurde soetada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vedelike osas on isiklik kogemus täitsa olemas - head mahlad on... aga liqua ja hangsen on samaväärsed .

3eur - 10ml vs 7 eur 10ml teevad siin selge vahe .

Kui ma nüüd õieti mäletan,  siis sky mahlad peaksid olema kodustatud sildiga  hangseni kraam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga ma küsiks vastu, et mida sa ise peale Skysmoke toodete proovinud oled? Võin öelda põhjused, miks ma isiklikult seda legendi ei ostaks:

1. 1600 mAh aku on minu jaoks liiga väike

2. puudub võimsuse reguleerimise võimalus

3. puudub TC(temperature control)

4. hind on nende tagasihoidlike parameetrite kohta liiga kõrge

 

Kui sarnast hinnaklassi vaadata, siis ootaks huviga sinu arvamust, miks näiteks see http://spezz.ee/et/elektroonilised-modid/572-eleaf-istick-tc-40w-2600-mah.htmlja sinna otsa see http://www.epiip.ee/et/klearomiseerijad/812-joyetech-ego-one-atomizer.html või pisut kallimalt hoopis see http://spezz.ee/et/stardikomplektid/526-evic-vt-full-kit.html kehvem valik oleks.

 

PS. igaks juhuks olgu öeldud, et ühegi e-sigarette müüva asutusega ma seotud ei ole.

 

1. Teile võib küll lahja olla, kuid vaevalt, et enamustele. 

2. Jah, reguleerida käsitsi seda ei saa. Saab ainult coile vahetada ja aku ise juba tuvastab coili takistust ja regullib ennast selle järgi.

3. Ekraani Legendil pole ja temperatuuri ta ei näita, kuid kui ma ühe korra suutsin ta üle koormata ja läks kuumaks, siis läks plokki ja uuesti sain seda tõmmata siis, kui jahtus. Nii, et mingi andur peaks sees ikkagi olema järelikult.

4. Hind on võrreldes nende toodetega, mille peale panite ka lahkelt otselinkke postitusse tunduvalt madalam. Nii, et ei oska seda punkti kuidagi kommenteerida.

 

Skysmoke legendiga võrdlesite hoopis teisest kategooriast tooteid. Legend on neile, kes ei taha koguaeg nuppe vajutada, regullida, kruttida jne... mina näiteks tahan lihtsalt nautida veipimist, nagu ma kunagi suitsetamist nautisin. Enamus ei suitseta ju piipu, mida tuleb koguaeg puhastada, hooldada, hoida õiges kohas ja õige temperatuuri ja niiskuse juures, tubaka toppimine piipu ja selle süttimine on üldse eraldi lugu. Enamus tõmbab/-as tavasuitse, ehk otsis asja juures lihtsust. Teie aga pakute endistele tavasuitsude tõmbajatele võtta kätte mitte TAVA(lihtsa)suitsu auruga analoogi, vaid keerulisemat ja rohkem tähelepanu nõudvat piibu analoogi.

 

Kui kvaliteedist rääkida, siis klikkides nende linkide peale, mida pakkusite, sain aru, et tegemist on ainult e-poega. Ehk ei ole füüsilist kohta, kuhu ma oma murega tulla saaksin, juhul, kui toode ei tööta. Ja kuna olen taktiilse kontakti eelistaja, siis mulle pakub rohkem huvi see, et ma tulen kohale ja saan seda toodet, mis mulle huvi pakub proovida ja kätte võtta ning osta seda kohe, mitte tellida täna ja oodata, kuni e-poe omanik tellib nüüd omakorda asju kuskilt ja alles siis saadab neid mulle edasi.

 

Ja nõustun 100% uudustajaga, kes mainis, et kohapeal saab kohe küsida ja saada vastuseid ning reaalsete inimestega on kuidagi meeldivam suhelda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina isiklikult olen proovinud tõepoolest ka teisi tooteid peale SKYsmoke, ent see ei tähenda, et ma teeksin neid maha, kuna need mulle ei sobind,see on individuaalne, aga sellegi poolest võiks jääda väärikaks. Kahjuks tundub, et siin foorumis aint sellega läbi lüüaksegi, kui teed teisi maha, oled ise ikka kõrgem, saan aru. Mina kui naisterahvas tõesti eelistan Legendi suitsu, nendele külmrelvadele, mille lingid Sa saatsid :).. 1600 jääb nõrgaks? On ju teisigi suitse, millel on võimsamad akud. Ma võibolla ei ole kõige taibukam, aga mida annab Sulle temperature control?

Need igasugused erinevad letialused müüjad (ei soovi kedagi solvata) rõhuvadki sellele, et teevad palju, odavalt ega arvesta sellega, et kui asi on nö põlvepeal kokku keeratud, ei ole see kvaliteetne, ehk, et odav toode pole väärt seda, et iga nädala-kahe tagant on vaja tarvikuid juurde soetada.

Letialused müüjad? Põlvepeal kokku keeratud?

Kas maailma juhtivad tootjad (Joyetech, Kangertech, Eleaf, Aspire jne.) keeravad oma tooteid põlvepeal kokku ja nad ei paku kvaliteeti?  (ullike)

 

PS!  Salong täitsa olemas.....astu aga läbi   8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

vedelike osas on isiklik kogemus täitsa olemas - head mahlad on... aga liqua ja hangsen on samaväärsed .

3eur - 10ml vs 7 eur 10ml teevad siin selge vahe .

Kui ma nüüd õieti mäletan,  siis sky mahlad peaksid olema kodustatud sildiga  hangseni kraam.

Proovisin hangseni omasid ja ei ole sama. Räägivad, et toodavad küll hangsenis, kuid eraldi liini peal. Nad vist kunagi ei olegi varjanud, kus toodavad, et nigunii keegi järgi ei tee... midagi sellist

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovisin hangseni omasid ja ei ole sama. Räägivad, et toodavad küll hangsenis, kuid eraldi liini peal. Nad vist kunagi ei olegi varjanud, kus toodavad, et nigunii keegi järgi ei tee... midagi sellist

Jah, ma olen ka midagi sellist kuulnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei lasku sügavamasse vestlusesse aga mainiks ära ikkagi selle, et ei ole "letialune" "põlveotsas tegija" ja "ebakvaliteetse" toote müüja. Samuti on kaup kohapeal olemas ja ei toimu "kunagi hiljem" tellimist.

See on argumentideta lahmimine ja kui tahate siin foorumis esindatud müüjate kohta näidata näpuga, kes nii teevad, palun. Aga niimoodi üldistada ei ole ilus.

 

Heade soovidega,

Maitsev Aur

Share this post


Link to post
Share on other sites

vedelike osas on isiklik kogemus täitsa olemas - head mahlad on... aga liqua ja hangsen on samaväärsed .

3eur - 10ml vs 7 eur 10ml teevad siin selge vahe .

Kui ma nüüd õieti mäletan,  siis sky mahlad peaksid olema kodustatud sildiga  hangseni kraam.

Jah nii peaks olema küll. Vbla natuke on retsepe moditud aga mina külll väga vahet ei teinud.

Varem oli Hangsen lemmik nüüd enam ei taha... ajad muutuvad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei lasku sügavamasse vestlusesse aga mainiks ära ikkagi selle, et ei ole "letialune" "põlveotsas tegija" ja "ebakvaliteetse" toote müüja. Samuti on kaup kohapeal olemas ja ei toimu "kunagi hiljem" tellimist.

See on argumentideta lahmimine ja kui tahate siin foorumis esindatud müüjate kohta näidata näpuga, kes nii teevad, palun. Aga niimoodi üldistada ei ole ilus.

 

Heade soovidega,

Maitsev Aur

 

 

Vabandan, kui minu postituses oli kedagi konkreetset solvatud. Küll aga ei leia keegi probleemi suurtegijate laimamises :D

N-i ja SK-ki võib ju küll maha teha ja kohe nimedega ja argumentideta :D

 

Soovin kõigile edu! Ja veel kord vabandan, kui solvasin kedagi isiklikult!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mahladest rääkides siis seaduse muutusega tekkis turule väga palju uusi ja häid Euroopa brände.

Lisaks kui hinda taga ajada siis on  üldse mõistlik ise segada ja mina saan enda jaoks maitse poolest ise segades parima tulemuse.

Soovitan proovida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui kellegi konkreetse kohta ei ütle, vaid "siinolevad inimesed ja müüjad", siis käib ju nagu kõigi kohta?

Kas see oli minu postitustes?

Ja kuidas ülejäänud teksti (minu postituste) kommenteerite? Või on valus ainult siis, kui Teie kohta midagi halba öeldakse ja teiste kohta võib küll?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mahladest rääkides siis seaduse muutusega tekkis turule väga palju uusi ja häid Euroopa brände.

Lisaks kui hinda taga ajada siis on  üldse mõistlik ise segada ja mina saan enda jaoks maitse poolest ise segades parima tulemuse.

Soovitan proovida.

Kuulsin, et mõned tõesti teevad seda, aga jällegi sama teema - enamus ikka ei viitsi. Nagu ma juba ennem piibu ja tavasutsu näiteks olen toonud, siis inimesed otsivad ikkagi lihtsust. Samasugune olen ka ise. Mul on palju lihtsam, kui segati minu eest ära ja ma ostan valmistoodet, eriti, kui maitse sobib :)

Kokku segades, kas võib sama kindel olla, millega tegemist on ja kas ei pane kogustega mööda. Ma ikka ei kujuta ette, kuidas nikotiini saab nii täpselt lisada? Teiste ainetega nagu ok, arusaadav. aga kas selle põhiainega - kas ikka mööda ei pane?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...