Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
328

Skysmoke Legend või.... (komplekt ..- 60.-)?

Recommended Posts

Vabandan, kui minu postituses oli kedagi konkreetset solvatud. Küll aga ei leia keegi probleemi suurtegijate laimamises :D

N-i ja SK-ki võib ju küll maha teha ja kohe nimedega ja argumentideta :D

 

Soovin kõigile edu! Ja veel kord vabandan, kui solvasin kedagi isiklikult!

 

Ma olin päri pikalt SS klient ja räägin oma arvamusest.

Müüdi CE4 atisid mida kiideti taevani... need kestsid päeva paar ... maitset ja aru polnud ja hinda küsiti väga kõrget - aur oli nii halb, et samal ajal analoogist lahti ei saanud. Samas olid ammu turul väljas palju korralikumad seadmed.

Ma hetkel ei teagi kas olukord on paranenud või mitte väga ei huvita ka sest firma kes korra ennast nii halvast küljest näitab pole edaspidist proovimist väärt.

 

Vaatasin korra mis seis on ... ikka müüjakse vana kraami uue ja vinge tehnoloogia pähe hinge hinnaga. Näide: http://www.e-sigaret.ee/et/e-shop/stardikomplektid/modid/mod-pro-g-skysmoke-must.html . Suurte toote valik on väga mannetu kui vaadata mis toimub maailma turul.

 

Suurte ja väiksemate vahe on aastaid olnud aususes. 

Kuulsin, et mõned tõesti teevad seda, aga jällegi sama teema - enamus ikka ei viitsi. Nagu ma juba ennem piibu ja tavasutsu näiteks olen toonud, siis inimesed otsivad ikkagi lihtsust. Samasugune olen ka ise. Mul on palju lihtsam, kui segati minu eest ära ja ma ostan valmistoodet, eriti, kui maitse sobib :)

Kokku segades, kas võib sama kindel olla, millega tegemist on ja kas ei pane kogustega mööda. Ma ikka ei kujuta ette, kuidas nikotiini saab nii täpselt lisada? Teiste ainetega nagu ok, arusaadav. aga kas selle põhiainega - kas ikka mööda ei pane?

No jah nagu ka morsi ja uue kokteili segamisel peab omale retsepti ennem selgeks tegema.

Nikotiini ei kasuta keegi puhtal kujul vaid kasutatakse pg/vg baasi 36-100mg kangusega. Arvutada jah tuleb osata .... st 1x tuleb exelis 1-2 tehet teha :D need on 3-4nda klassi matemaatika tasemel arvutused.

See et enamus ei sega ei vasta tõele mille alusel selline väide? Eestis tehtud küsitlus (üle 800 vastaja) näitab et 25-50% kasutajatest segab ühel või teisel moel vedelikud ise. 

Ise segades on 10ml hind 2 eur ringis või alla ja ma tean täpselt mida ma sinna sisse panen mitte ei pea usaldama mingit hiina tootjat või poodi kes ajab ilusat juttu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma võin siia veel palju postitusi teha, et kellegil igav ei hakkaks ;)

Ehk ühinete mõnikord meie koosistumise või kokkutulekuga? Saaks silm silma vastu asju arutada ja on Teil võimalus ka teiste "põlve" otsas keeratud seadmete ja mahladega tutvuda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olin päri pikalt SS klient ja räägin oma arvamusest.

Müüdi CE4 atisid mida kiideti taevani... need kestsid päeva paar ... maitset ja aru polnud ja hinda küsiti väga kõrget - aur oli nii halb, et samal ajal analoogist lahti ei saanud. Samas olid ammu turul väljas palju korralikumad seadmed.

Ma hetkel ei teagi kas olukord on paranenud või mitte väga ei huvita ka sest firma kes korra ennast nii halvast küljest näitab pole edaspidist proovimist väärt.

 

Vaatasin korra mis seis on ... ikka müüjakse vana kraami uue ja vinge tehnoloogia pähe hinge hinnaga. Näide: http://www.e-sigaret.ee/et/e-shop/stardikomplektid/modid/mod-pro-g-skysmoke-must.html . Suurte toote valik on väga mannetu kui vaadata mis toimub maailma turul.

 

Suurte ja väiksemate vahe on aastaid olnud aususes. 

No jah nagu ka morsi ja uue kokteili segamisel peab omale retsepti ennem selgeks tegema.

Nikotiini ei kasuta keegi puhtal kujul vaid kasutatakse pg/vg baasi 36-100mg kangusega. Arvutada jah tuleb osata .... st 1x tuleb exelis 1-2 tehet teha :D need on 3-4nda klassi matemaatika tasemel arvutused.

See et enamus ei sega ei vasta tõele mille alusel selline väide? Eestis tehtud küsitlus näitab et 25-50% kasutajatest segab ühel või teisel moel vedelikud ise. 

Ise segades on 10ml hind 2 eur ringis või alla aja ma tean täpselt mida ma sinna sisse panen mitte ei pea usaldama mingit hiina tootjat.

Kui mina ise segan, siis kujuneb 100ml mahla hind umbes selliselt:

86 ml 0 baasvedelikku, mille 100 ml hind on 2€, seega 1,72€ + 

11 ml 36 mg/ml baasvedelikku, mille hind oli vist 100 ml eest 16€, see teeb siis 1,76€ + 

3ml maitsestajat, millel 10 ml hind oli 7€, seega siis 2,1€.

 

Kokku liites saan 100 ml mahla hinnaks 5,58€. 10ml sellist vedelikku on mul käes siis ümmarguselt 56 sendiga, see on umbes ka mahla päevakulu.

 

Kogu austusega "suurte", ehk siis SM ja NR vastu ei näe ma mingit põhjust osta sama kogus vedelikku 7€ eest. Vedeliku röövellik hind + füüsiliste müügilettide eelmise sajandi kraam "heade hindadega" on peamised põhjused, miks nendest äridest kauge kaarega eemale olen hoidnud. Aga muidugi, need kellel raha puuga seljas, võivad ju maksta ükskõik mis hinda. Ja võibolla saavad sellised tulihingelised džotile viskujad ka mõningast hinnaalandust. Muud põhjust nende kiitmiseks pole ma suutnud oma pisikese peaga välja mõelda.

 

Over and out

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selle foorumi paari tuhandest kasutajast enamus on olnud suurte kliendid ja enamusel pole suurtest midagi head rääkida.
Ehk siis mitte ei kiusta ja sarjata vaid enamus räägib oma reaalsestest halbadest kogemustest ... alates sellest, et hinnad üle mõistuse kuni selleni, kiidetakse vana rauda taevani - mis ei näita just firma ausust.

 

Mina ütlen selle peale, et turg paneb asjad paika ja selliselt jätkates ei ole suured enam varsti suured kui nad seda veel üldse on. Hetkel väiksed laienevad päris hea kiirusega ja nii foorumi kui suust suhu leviva info abil levib ka kasutajate teadlikkus.

Siin ei ole vaja väikeste poodide vandeteooriat otsida .... lihtsalt hetkel väiksed on soodsmad ja müüvad paremat/uuemat kaupa.. ja seda mitte väikeste poodide arvates vaid kasutajate arvates.

 

Minul aint niipalju head öelda, et Hangsen/SS vedelikud minu arvates hiinast parimad... EU omade ja enda segatudega aga võrdlust ei kannata.


Tere!

 

Mul oleks lihtsalt väga huvitav teada, et kas need kes siin SKYmoke menukat ,,Legend'i" suitsu laidavad ning enda pakutud asju up'ivad, et olete Te ise proovinud ka SKYsmoke tooteid, suitse ja vedelikke proovinud? Millest Te järeldate, et need on halvad? Või Teil lihtsalt kurb, et Teie enda asjad ei müü? Tundub, et siin aetakse pigem taga mingit saamata jäänud kuulsust, kui räägitakse tõtt.

 

Vastust oodates,

L.

Veelkord 90% siin kirjutajatest on endised SkySmoke kliendid.

 

NB! kui väikest ja ühe nupuga tahta siis:  Joyetech eGo One

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja seoses 3x kallima hinnaga, siis veel nii palju, et Kvaliteedil ning Kvantiteedil on suur vahe ! ;)

Vbla see legend on hea .... ja kui ta seda oleks siis siin foorumis oleks juba ka kasutajaid ... analüüse ... videosid jms (toode juba pikalt väljas). Mina ei usu, et on hea enne kui proovida saab, sest siia maani kõik mida SS on kiitnud on ülehinnatud rämps olnud - ehk siis kui ka tuleb neil hea toode siis usaldust uuesti võita on raske.

 

Mina soovitan SS kasutajatel mõnel kokkutulekul käia ja proovida kui erinevaid seadmeid ja aure on olemas... ehk siis ei ole ühte head... on see mis hetkel tundub kasutajale hea. Tehnoloogia aga areneb nii kiiresti, et see mis oli 3kuud tagasi hea .... sellest võib antud aja hetkeks olla olemas juba uusi ka ja palju paremaid seadmeid ja vedelikke.

 

Enne küsimist miks temp kontroll on hea võiks selle kohta uurida ja küsida täpsustusi vastavas teemas. Temp kontroll ei tähenda seadme temperatuuri kontrolli vaid konkreetselt traadi temperatuuri kontrolli. Tulemus on jahedam aur ja see, et kui mahl saab otsa või ei jõua atomiserisse ... ei hinga kasutaja sisse kopsutäit mürke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tehnoloogia areneb kindlasti, aga mina isiklikult valisin e-sigareti, et tavatubakast vabaneda, ma ei pea otsima selleks mingeid imeseadmeid või seadet, mis enim tossu välja ajab, või mida iganes muud. 

Nõme on lihtsalt lugeda, kuidas kommenteeritakse, et Skysmoke tooted on nii kehvad, sama ka Nicorexi kohta. Miks tehakse maha neid? Ma julgen täitsa ausalt öelda, et mulle sobivad antud brändi(skysmoke) tooted väga hästi ning kui tean, et olen ostnud kontrollitud toote ning sertifikatseeritud vedeliku(uurisin, neil täitsa sertifikaadid ja retseptid olemas) siis ennekõike pean seda oluliseks. 

Kõik vaidlevad ja üritavad teisi maha teha, kuid tegelikult, mida tahtis antud teema püstitaja? Tema tegi oma valiku ju juba ära, aga teie siin surute talle midagi muud peale... Muidugi ma ei väida et nimetatud brändid vaid kasutamiseks kõlbavad, kindlasti on veel häid tooteid :)

 

Aga kolm pikka lehekülge vaidlust ja mahategemist.. Mida siin saavutada üritatakse? Iga inimene peaks aru saama, et me ei saa siit foorumist loetut võtta täiesti tõepähe, kes teeb omale reklaami, kellel on lihtsalt igal pool midagi öelda jms. 

 

Mul on hea meel, et ta omale Legendi ostis, tubli :)

 

Ja ma ei oota halvustavat vastukaja, avaldan vaid oma ausat arvamust.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelikult on lihtne kokkuvõte sellest asjast selline:
*Suurtel on sertifikaatidega ja maitsvad vedelikud - väikestel samuti.
*Suurtel on kvaliteetsed tooted - väikestel samuti ja konkurentsi mõjul tihtipeale oluliselt uuemad/arenenumad.

*Suurtel on garantii - väikestel samuti.

*Suurtel on seadmed, mis aitavad tubakast loobuda - väikestel samuti ja kui see tegevus kujuneb sulle nauditavaks hobiks, on väikestel ka selleks vastavad seadmed olemas.

*Suurtel on poed, kus asju näppida - väikestel samuti.

 

Tegelikult läks alguses hirmsaks puusalt tulistamiseks ja vehkimiseks ei tea kust.
Kui on näidata konkreetsed juhtumid/müüjad või tegelased, kes ei tea mida nad räägivad, või tegelevad tea mis kahtlase äriga, palun, pöörduge nende poole.

Siin esindatud müüjad näevad samuti põrgulikku vaeva selle nimel, et pakkuda võimalikult häid tooteid ja teenust. Kui keegi selliselt tulistab kõigi pihta, siis loomulikult tuleb vastav kaitsev reaktsioon.

 

Ilmselt oligi see kõik vee sogamiseks ja utsitamiseks. Mis ka õnnestus.

 

Head,

Maitsev Aur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina isiklikult olen proovinud tõepoolest ka teisi tooteid peale SKYsmoke, ent see ei tähenda, et ma teeksin neid maha, kuna need mulle ei sobind,see on individuaalne, aga sellegi poolest võiks jääda väärikaks. Kahjuks tundub, et siin foorumis aint sellega läbi lüüaksegi, kui teed teisi maha, oled ise ikka kõrgem, saan aru. Mina kui naisterahvas tõesti eelistan Legendi suitsu, nendele külmrelvadele, mille lingid Sa saatsid :).. 1600 jääb nõrgaks? On ju teisigi suitse, millel on võimsamad akud. Ma võibolla ei ole kõige taibukam, aga mida annab Sulle temperature control?

Need igasugused erinevad letialused müüjad (ei soovi kedagi solvata) rõhuvadki sellele, et teevad palju, odavalt ega arvesta sellega, et kui asi on nö põlvepeal kokku keeratud, ei ole see kvaliteetne, ehk, et odav toode pole väärt seda, et iga nädala-kahe tagant on vaja tarvikuid juurde soetada.

 

Ja sa ei vastanud ikka, mis teisi tooteid siis proovinud oled. Seda cherry pakutavat ego pulka, mida kommiraha eest pakuti, aga oli alla igasugust arvestust? :D

Kui sa küsid, mida temp control annab, siis tõenäoliselt pole sul aimugi, millega tegemist on. Esimene google vaste http://www.gizmag.com/temperature-control-electronic-cigarettes/36095/

 

Mis "letialuseid müüjaid" puudutab, siis nüüd ajad siin ise BS juttu. Mõni tegelane siin foorumis on tõepoolest ka oma tarbeks mõne MODi põlveotsas ehitanud, kuid pole kuulda olnud, et keegi siin massiliselt põlveotsas midagi müügiks ehitaks. Valdavalt on ikka tuntud Euroopa või USA tootjate kaup ja mina pean seda pigem plussiks kui miinuseks, et märgistus on tootja oma mitte ei müüda sama toodet oma kaubamärgi all.

Tarvikud... hmm, no kui tehasecoile kasutad, siis olenemata clearost tuleb seda aeg-ajalt vahetada. Kui tead mõnda clearot, mis annab korralikult auru ja mille coili ei pea mitte kunagi vahetama ega puhastama, siis ehk ütled meile harimatutele ka, milline see on ja kust osta saab :D Aga olen kasutanud ego pulka, mehaanilist modi, tavalisi elektroonilisi mod-e ja nüüd olen jõudnud temp kontrolliga MOD-ni. Mingeid varuosi ega tarvikuid küll pidevalt ostma ei pea kui eelpool mainitud coilid välja jätta, kui midagi uut ostan siis on põhjuseks see, et midagi uut ja põnevat on välja tulnud ja tahaks proovida.

 

Ja lõpetuseks küsiks, mis on sinu motivatsioon siinseid kasutajaid skysmoke usku keerata ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probleem on tegelikult selles, et SkySmoke väidab, et nad müüvad üli häid seadmeid samas olles olnud neil klient 2-4 aastat - sest puudus parem info ja ise nad seda ka ei jaganud - olen ma kliendina pettunud skysmokes. Vedelike eest küsti sellist hinge hinda alguses, et kole. Paljud seadmed olid odav crap ja vaadates nende hetkel pakutavaid tooteid siis ei näe ma ka mingit erilist arengut. Maailmas olevatest headest tootjatest ei pakuta midagi ja müüakse ikka vana tehnoloogiat uue, innovatiivse ja vinge pähe - ehk siis tegelikult petetakse kliente.
Kui keegi ostis legendi ja on sellega rahul ja analoogi ei tee siis on legend oma eesmärgi täitnud -  see tegelikult on kõige olulisem.

Need kes aga tahavad paremat valikut ja paremaid asju parema hinnaga need ostavad oma asjad mujalt.


*Suurtel on kvaliteetsed tooted - väikestel samuti ja konkurentsi mõjul tihtipeale oluliselt uuemad/arenenumad.

Sellele väitele mina oma kogemuste põhjal alla keeldun kirjutamast. Ma olen ka hiinast otse paremat kvaliteeti saanud kui siit suurtelt arendajatelt ja sertifiseeritud poodidelt.


EDIT: Üks suur ei paku hetkel mitte ühetgi temperatuuri kontrolliga toodet ja ei ole ma kuulnud, et nad ka räägiks mis selle eelised tervisele ja kasutajatele on.

Ehk siis jälle hoitakse oma kliente pimeduses.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Käisin ka alles hiljuti jooksuga ss letist läbi .Küsisin 18650 akut mille peale pakuti erinevaid ego pulkasi. Selle peale näitasin akut neile ning kohe lõi teenindaja särama ah neid patareisi on küll jah. Edasi uurisin amprite kohta mille peale sain elu parima vastuse et neid pole. SINNA SEE OST JÄIGI. Teine katse oli maitsestaja mille doseerimise kohta öeldi pane umbes eks siis saad aru kas oli palju või vähe. Nende innovatiivseid ja oma ajast ees olevaid masinaid olen kasutanud piisavalt et nende kvaliteedis kahelda. Valed andmed toodete ja tootjate kohta on juba piisavalt punane tuli minujaoks.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Vaatasin korra mis seis on ... ikka müüjakse vana kraami uue ja vinge tehnoloogia pähe hinge hinnaga. Näide: http://www.e-sigaret.ee/et/e-shop/stardikomplektid/modid/mod-pro-g-skysmoke-must.html . Suurte toote valik on väga mannetu kui vaadata mis toimub maailma turul.

 

 

 

Selle toote soetasin ka endale :oops:   Vaatamata asjaolule, et asi oli isegi üsna pikalt kasutuses ja mul polnud õrna aimugi mida mujal pakutakse, ei olnud isegi esmamulje eriti hea. Suure innovatsiooni ja kõrge kvaliteedi asemel tuli karbist välja üsnagi odavanäoline veidi kilisev ja kolisev asjandus. Hiljem kui sain aru mida mulle selle raha eest tegelikult müüdi, tundsin et sain üsna korralikult tillist tõmmata. Esiteks mingi odav koopia on kallim kui originaaltoode? :roll:   ja teiseks see originaaltoodegi oli juba siis üsnagi vana asi. Kes suudab sellist toodet sihukese hinnaga müüa on ühest küljest muidugi hea ärimees, aga teisalt petetakse ju otseselt klienti. Kasutatakse ära viimase vähest kogemust antud valdkonnas. Seda võib võrrelda peaaegu mustlaste trikkidega, kus kalli raha eest müüakse mingit jama. Ja uskumatu, see toode on ikka müügil ja paeaegu sama hinnaga (facep)

... ja mis usaldust saab sihuke müüja tekitada? Praegu võiks tõesti ilma proovimata väita et see legend, millest jutt ei ole suurem asi. Kedagi võib ta ju rahuldada isegi, aga olen 101% kindel, et samaväärse toote saaks kordades odavamalt. Ei taha mitte kunagi enam mitte midagi sealt osta ja rääkida võin täiesti omast kogemusest!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma võin siia veel palju postitusi teha, et kellegil igav ei hakkaks ;)

Siia ju hea postitada erinevalt SS lehest kus konkreetsed ja asjalikud postitused kiiresti kustutatakse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skysmoke ja Nikorex on e-suitsetamise propageerimiseks palju ära teinud. Kahjuks on see edulugu nende jaoks peatanud aja aastatesse 2011-2013 ja jätnud mõlemad firmad loorberitele puhkama.

Kahju, et Skysmoke oma nime all siia foorumisse ei julge tulla, vaid oma trollid kohale saadab. Aga asi seegi – siit nende postitusi ei kustutata ning paljastatud valed jäävad lugeda ka uutele inimestele, kes on reklaami ohvriks langenud.

 

Vaatame ühte näidet (tegelikult siit foorumist ka korduvalt läbi jooksnud viited)

http://skysmoke.eu/et/e-sigaret.html

„Tuginedes pikaajalisele rahvusvahelisele kogemusele, võite usaldada SKYsmoke tooteid ning veenduda, et just SKYsmoke toob Sinuni kõige viimase generatsiooni e-sigaretid ning kõrgkvaliteedilised e-vedelikud. SKYsmoke e-sigaretid on ülemaailmselt patenteeritud ja rahvusvaheliselt kaubamärgina tunnustatud. Meie arendustiim on alates 2008 aastast toonud tarbijani kõige kõrgema kvaliteedi ja stiilseima alternatiivi tavasigarettide suitsemisele. SKYsmoke tootmisüksus kasutab kõige uuemaid tootmistehnoloogiaid, läbi mille on SKYsmoke teerajaja e-sigarettide kvaliteedis.“

 

Uurime lähemalt, milliseid Skysmoke arendustiimi poolt loodud kõige viimase generatsiooni e-sigarette Skysmoke pakub.

Kas on selleks SKYsmoke - PRO-G MOD SYSTEM - titaanium ?  http://skysmoke.eu/et/online-store/starter-kits/modid/skysmoke-pro-g-mod-system-titaanium.html

 

See on kõige häbematum Joyetech eVic’u kloon, millele on aurustajaks lisatud Kangertechi Protank I kloon. Või väidab Skysmoke, et Joye ja Kanger on kopeerinud nende poolt välja arendatud tooteid? Olen seda PRO-G nime all pakutavat SS poes näppinud ja võin kinnitada, et juba keermete osas on tegu väga halva kvaliteediga, elektroonikat ei hakanud vaatamagi.

Kui mu mälu mind ei peta, pärinevad originaaltooted 2013 aasta esimesest poolest. Kuigi originaalid on ammu tootmisest maas (e-Vicul väljas juba 3.põlvkond) leiab hea otsimise peale e-Vicu originaali veel mõnest poest müügilgi, aga madalama hinnaga.

Miks soetada endale originaalist kallim halb kloon?

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol @ ampreid pole :D :D ....

 

Kus juures ei ole jah  :D   Huvitav oleks teada kui neid 3tk Kamry 200w aparaati panna ja max tuli peale mis toimuma hakkaks?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Sellele väitele mina oma kogemuste põhjal alla keeldun kirjutamast. Ma olen ka hiinast otse paremat kvaliteeti saanud kui siit suurtelt arendajatelt ja sertifiseeritud poodidelt.

 

Ma kasutasingi pigem kaitsjate väljakäidud väiteid, mitte et see minu arvamus oleks :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kus juures ei ole jah   :D   Huvitav oleks teada kui neid 3tk Kamry 200w aparaati panna ja max tuli peale mis toimuma hakkaks?

Tõenäoliselt ei juhtu midagi ... aga proovida pole mõtet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...