Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hworld

Küsimus baaside kohta

Recommended Posts

Tere

 

Uuriksin, et äkki kellegi on midagi mõistliku öelda Inawera ja eCig baaside kohta. Esmalt alustaks sellest, et eCig 60/40 (pg,vg) 36mg on kahjuks täiesti kasutuskõlbmatu. Kohe purgist tugev ebameeldiv lõhn ja samuti väga ebameeldiv lõhn ja maitse aurul. Olen ma ainus? Sain kehva purgi või mis võib küll sellega olla? Värvus on selge. Ei tundu nagu keegi oleks seda kuude viisi päikese käes hoidnud vms. 

 

Inawera VG baas samuti 36mg on tunduvalt parem lõhna suhtes ja põhimõtteliselt maitsetu, kuid paistab olevat probleeme nikotiini kättesaadavusega. Pudel ausalt näeb natukene vana välja ja parim enne lõppeb nelja kuu pärast. Vedelik ise on samuti selge.

Probleem enamasti seisneb selles, et võrreldes Skysmoke'i boosteriga pole peaaegu üldse tunda nikotiini. Samas pikema aja jooksul imades annab tunda (kerge iiveldus jne, väike OD ühesõnaga), kuid puudub pea igasugune muu mõju nagu kerge erksus või siis suurema annuse puhul kerge lõdvestav tunne. Millest võib see olla tingitud? Mujalt lugedes ei tohiks PG/VG suhe väidetavalt mõjutada nikotiini kättesaadavast või imendumise kiirust, kuid midagi konkreetset selle kohta pole leidnud. Ei paista olevat mingit vahet ka selle kuidas tõmmata. Läbi suu, nina, kopsude või kõige kolme ei muuda midagi.

 

Mõtlen nüüd veel Atmos Lab'i baasi proovida kuna mõned siin kiitnud. Hetkel kasutan Skysmoke boosterit mis töötab väga hästi, kuid tahavad päris palju selle väikese pudeli eest saada. Välismaalt eriti tellida ei taha. Äkki oskab keegi midagi tarka öelda või soovitada.

 

Tänud!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna ise pole asjatundja baaside alal (Ise vedelikke ei sega), ei oska mõjude kohta midagi öelda. Kui aga lõhnast rääkida, siis Survivali baasid tunduvad päris lõhnatud, kerge magusa noodiga võib-olla. Kui tahad erinevaid baase proovida, siis on see üks võimalusi.
Kunagi tellisin Inawera baasi ja see polnud kõige parema lõhnaga. Aga päris levinud tundub ta olevat.

Kindlasti on siin mitmeid inimesi, kes neile keerulisematele küsimustele vastata oskavad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kust sa need baasid said? Ilma maitseta baas peaks olema peaaegu lõhnatu. Ecig baase olen kasutanud ja mingit kõrvalmaitset see küll ei anna.

Pigem võib olla, et cleaoro on kehv või coil väsinud ja liiga suure VG sisaldusega vedelikuga saad kärsakat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina kasutan Atmose baase ja olen rahul. 0 Baasid ei lõna üldse.... 36mg VG baasil on loomulikult nikotiini lõhn juures.
Kas sa hworld tõmbad 36mg kangusega mahlu???... kui jah siis mis ime seadmega sul organism seda ära kannatab? :D

Mis seadet sa kasutad? Ja mitme watiga tõmbad?

 

E-sigaretist nikotiini imendumine ongi väikse viivisega.... selle ohvriks on vanad suitsu mehed küll ja veel langenud. 

VG ja PG suhe ma ei tea kas nikotiini kättesaadavust mõjutab aga maitset ja nö. tunnet mis tõmmates tekib mõjutab küll väga tugevalt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna ise pole asjatundja baaside alal (Ise vedelikke ei sega), ei oska mõjude kohta midagi öelda. Kui aga lõhnast rääkida, siis Survivali baasid tunduvad päris lõhnatud, kerge magusa noodiga võib-olla. Kui tahad erinevaid baase proovida, siis on see üks võimalusi.

Kunagi tellisin Inawera baasi ja see polnud kõige parema lõhnaga. Aga päris levinud tundub ta olevat.

 

Kindlasti on siin mitmeid inimesi, kes neile keerulisematele küsimustele vastata oskavad.

Prooviks järele kunagi aga kas Survivalit on ka 3.6% nikotiini sisaldusega saadaval? Inawera pole tõesti nüüd kõige parema lõhnaga otse pudelist, kuid aur on peaaegu täiesti puhas mis on kindlasti pluss.

 

Kust sa need baasid said? Ilma maitseta baas peaks olema peaaegu lõhnatu. Ecig baase olen kasutanud ja mingit kõrvalmaitset see küll ei anna.

Pigem võib olla, et cleaoro on kehv või coil väsinud ja liiga suure VG sisaldusega vedelikuga saad kärsakat.

Selle eCig laari sain epiip.ee'st. Kasutasin ainult glassomizeriga. Ennem ilusti puhastatud. Suht uus on ka seega väga ei usu, et coil läbi. Täpselt ei tea mis suhe Skysmoke boosteril on, kuid tundub küllaltki vedel. Pole kõrgema VG sisaldusega e-vedelikke väga kasutanud.

 

Mina kasutan Atmose baase ja olen rahul. 0 Baasid ei lõna üldse.... 36mg VG baasil on loomulikult nikotiini lõhn juures.

Kas sa hworld tõmbad 36mg kangusega mahlu???... kui jah siis mis ime seadmega sul organism seda ära kannatab? :D

Mis seadet sa kasutad? Ja mitme watiga tõmbad?

 

E-sigaretist nikotiini imendumine ongi väikse viivisega.... selle ohvriks on vanad suitsu mehed küll ja veel langenud. 

 

VG ja PG suhe ma ei tea kas nikotiini kättesaadavust mõjutab aga maitset ja nö. tunnet mis tõmmates tekib mõjutab küll väga tugevalt.

Hea teada. Annab kindlust juurde.

 

Põhiliselt kasutan seda Aspire seeria põhist seal Nicorexis olevat GT-Aerot vms ja Tesla Sidewinder 1. Ma umbes eeldan, et ta nii 8W ringis on(?). On ka CE4 ja paar eGo akut ning mingi slim versioon mida pole viimasel ajal vaja läinud.

 

Hetkel tõmban 24mg mis on ok. Talumisega ei paista probleeme olevat kui just 20min järjest ei ime. Võimalik, et ma saan vähem kätte kui teised kuna eriti ei trikita ja suus auruga ei mängi. Natuke hoian suus siis kopsu ja kas veel järgmine peale või välja.

36mg talun samuti hästi. Pea 15min jutti võib imeda enne kui vähe näpistama kusagilt hakkab, kuid no see Inawera muud eriti teha ei oskagi minu kogemuste järgi. Selle Inaweraga on küll nii, et kui nad müüks 100mg pudelit siis võtaks kohe toda ja lahjendaks mingi 60mg peale vms. :D

 

Jah tean, et e-sigaretiga on viivitus, kuid siis tekib küsimus, et miks Skysmoke kiiremini(?) või paremini(?) töötab. Puistavad äkki sinna salaja midagi sisse? :P

 

Ja lõpuks tunne ja maitse VG/PG suhtes. Kah kõik õige. Ma avatud inimene. Võin mitmel moel veipida niikaua kui nikotiin teeb oma töö. Väga ei tähtsusta üle survet rinnas või tunnet kurgus. Eks need kõik sellised toredad väiksed asjad on mis annavad kogu kogemusele rohkem juurde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere

 

Uuriksin, et äkki kellegi on midagi mõistliku öelda Inawera ja eCig baaside kohta. Esmalt alustaks sellest, et eCig 60/40 (pg,vg) 36mg on kahjuks täiesti kasutuskõlbmatu. Kohe purgist tugev ebameeldiv lõhn ja samuti väga ebameeldiv lõhn ja maitse aurul. Olen ma ainus? Sain kehva purgi või mis võib küll sellega olla? Värvus on selge. Ei tundu nagu keegi oleks seda kuude viisi päikese käes hoidnud vms.

 

Inawera VG baas samuti 36mg on tunduvalt parem lõhna suhtes ja põhimõtteliselt maitsetu, kuid paistab olevat probleeme nikotiini kättesaadavusega. Pudel ausalt näeb natukene vana välja ja parim enne lõppeb nelja kuu pärast. Vedelik ise on samuti selge.

Probleem enamasti seisneb selles, et võrreldes Skysmoke'i boosteriga pole peaaegu üldse tunda nikotiini. Samas pikema aja jooksul imades annab tunda (kerge iiveldus jne, väike OD ühesõnaga), kuid puudub pea igasugune muu mõju nagu kerge erksus või siis suurema annuse puhul kerge lõdvestav tunne. Millest võib see olla tingitud? Mujalt lugedes ei tohiks PG/VG suhe väidetavalt mõjutada nikotiini kättesaadavast või imendumise kiirust, kuid midagi konkreetset selle kohta pole leidnud. Ei paista olevat mingit vahet ka selle kuidas tõmmata. Läbi suu, nina, kopsude või kõige kolme ei muuda midagi.

 

Mõtlen nüüd veel Atmos Lab'i baasi proovida kuna mõned siin kiitnud. Hetkel kasutan Skysmoke boosterit mis töötab väga hästi, kuid tahavad päris palju selle väikese pudeli eest saada. Välismaalt eriti tellida ei taha. Äkki oskab keegi midagi tarka öelda või soovitada.

 

Tänud!

Tere.

Ei teagi kus alustada 😊 skysmoke booster ei koosne ainult nikotiinist vaid sisaldab ka muud maitset. Tean kuna endale meeldis ka kunagi. 36mg baasil on nikotiini lõhn kuna 0 baas on täiesti lõhnatu (ecig) Kasutan neid baase enda tarbeks. Seda 36mg millest hetkel räägid tahaks lausa proovida kui ütled et laksu ei anna õieti. Muidugi ma lahjendaks ta enda jaoks max 0.9 kanguseks enne 😊

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tõesti väga imelik. Ise olen ka juba päris pikka aega kasutanud ecig baase.

Ei ole kunagi mingit halba maitset olnud vms. Vahepeal kui maitsetest saab kopa ette tõmban niisama puhast baasi mis on suhteliselt maitsetu.

Inawera baasidega olid mul probleemid. Baasil tekkis mingi imelik järelmaitse koguaeg mis mulle ei istunud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vahepeal ju asja selgitatud - tarbib 8W peal.

See on umbes midagi sarnast, et ürita nitro kütusega sõita porschega, millel on 50kmh piiraja vahele pandud :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna saan ecig 36 kätte, pistan nina sisse ja annan teada     (relv)

Ainuke lõhnaga siiani olnud inawere , krd tuhatoosi maitse tuleb kohe suhu kui selle peale mõtlen   lol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegin prooviks Inawera VPG 70/30 baasiga RY4 segu (pudel hakkas meeldima :D ). Üllatav on see, et Atmosega tuleb kuldkollane, sellega aga peale 2-nädalast laagerdumist ikka kristallselge. Baasil mingisugust halba lõhna küll ei tundnud ja segu täiesti OK. Võibolla sellepärast ei muuda värvi, et vett pole sees?

 

Edit: vaatasin enne valesti - RY4 on ikka kerge kollaka varjundiga aga Strawberry mix on täiesti klaar :D 

 

vpg30-70.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kokkuvõttes siis teemas kaks eraldi küsimust:

1) nikotiinist saadav rahulolu

2) erinevate baaside kvaliteet

 

1) Nikotiini mõju e-sigaretiga ei ole ega saagi olema samane tavasuitsuga. Paadunud analoogitarvitajad teavad seda tunnet, kui hommikul esimese asjana uneuimasena kööki vangud ja esimese sigareti läidad. Juba esimese mahviga tunned mõnusat surinat ja pärast viiendat hakkavad ka silmad vaikselt avnema, suitsu lõppedes võib päev alata. Seda kiiret surinat e-suitsuga ei tule ega hakkiagi tulema. Samas pärast mõningat harjutamist (ja võimalik et ka mõningaid OD-sid) hakkab organism aru saama, et oma nikotiinivajaduse saab ka teistmoodi kätte.

 

Teine teema on kurgulaks, mida mõjutavad nikotiini kogus, VG/PG vahekord (kõrge VG sisalduse korral on kurgulaks väiksem) ning minu arusaamist mööda ka erinevad maitsestajad.

 

Esimeses postituses oli juttu IW VG 36, puhta VGga on kurgulaksu saamine raskem.

 

2) Olen kasutanud nii IW, AL kui ka eCig baase, minu jaoks polnud ühelgi häda midagi. IW kohta tuleb muidugi tähelepanu pöörata sellele, et osad nende baasid ongi jub algselt tubaka/tuhatoosi maitsega. See ka tootekirjelduses olemas.

 

Ja last, but not least - tasuks ehk ära proovida korralik mod ja rba sub-ohmiga.

Variante katsetamiseks jätkub.

 

Küsimus ka teema algatajale - kaua tegid analoogi, kui palju päevas ja kui kanget?

Share this post


Link to post
Share on other sites

hworld, kus kandis asud? Tekkis selline mõte, et annaksin sulle äitäh eest ühe uue iClear16 clearo ja kallaks suht omahinna eest kokku 80pg/20vg vedeliku sinu valitud kangusega. Kui soovid, võin ka mingit maitsestajat lisada, aga kuna segan vaid oma tarbeks, siis maitsestajate valik on mul suht piiratud.

Kui on uus clearo ja värskelt segatud mahl, siis saab ehk targemaks, kas asi on baasis või milleski muus. Ise tõmbasin enne e peale minemist 1 - 1.5 pakki analoogi päevas ja 18mg vedeliku pealt läksin kiiresti lahjema peale kuna pisut rohkem tõmmates kippus OD tekkima ;) Hetkel segan endale 4-6mg vedelikke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njah sellise nõrga võimsuse ja atomiserite juures muudab VG ja PG vahekord ka seda kui palju mahla need atomiserid suudavad wickida. 

Ehk siis nikotiini edasi kandumise kogus ka muutub ... VG põine on paksem seda jõuab vähem clearosse ja tänu sellele ka nikotiini vähem aurustatakse.

Ehk siis ei saa vanemates ja nõrga auru tootlusega atomaserites väga VG põhist mahla kasutada.

 

Mina nii kange mahala tõmbamise asemele soovitaks parem seade valida - saab rohkem maitset, auru ja ka nikoiini.
Ma olin ka ~1pakk päevas analoogi tõmbaja skysmoke pulkadega jäi ka 18mg ikka vahepeal väheks. Nüüd korralikuma seadmega on kangus 6mg peal ja see täitsa piisav.

Ise segades ma saan juba 36mg mahla kokkupuutest kätega ja aurudest paraja laksu juba    :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

no nuuskisin ecigi 36mg vedelikku. pm paar 3 korda tegin seda...ja suht jonn lõhnade suhtes

a) esmakordne pudel lahti ja kohe ninna....oli tunda lõhna , vb natuke ebameeldiv, aga see ikka väga natukene (inawarega ei anna võrreldagi....mulle võis mingi krd tubaka oma ka kogemata sattuda , aga mälu on mälu, TUHATOOS=   :D

b ) loksutasin, segasin jne, siis avasin...korra oli lõhna tunda, aga not, pm lõhnatu

c) lasin 5min seista avatud pudeliga....lõhnatu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nuuskimise teema jätkuks.... nuusutasin ise e-cig VG 0 baasi.... mingit erilist lõhna nagu polnudki. Andsin naisele nuusutada, pakkus et nagu mingi piirituse baasil asi või puhastusvahend. Nuusutasin atmoslabi 36mg PG baasi.... lõhn oli nõrk, aga tundus nagu tuhatoos. Andsin naisele nuusutada, pakkus kookos :D

Naine pole mul kunagi ei analoogi ega e-sigaretti tõmmanud ja seda ta ka ei teadnud, mis ma talle nuusutada andsin st. temal igasugused eelarvamused selle eksperimendi juures puudusid ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esmalt tänud kõigile kes siin nuusutanud ja lasknud teistel seda teha! :)

 

Kõigepealt olen hästi kursis, et ega esigaretiga päris seda sama tunnet kätte ei saa, kuid otseselt analoogi laksu ei otsigi. Jällegi rõhutan, et Skybooster on rahuldav. Leian aga et Inawara mingil põhjusel näiteks pole. Samuti ei otsi kurgulaksu, täis kopsu tunnet või suurt pilve jne. Kui tõesti tekib vajadus eks siis saab muuta pg/vg suhet ja ehk võimsam seade.

Võimsamast seadest rääkides tuleb ära proovida. Sub-ohm'ist tahaks natuke eemale jääda kuna tegelikult leian, et need meeletud aurupilved on pigem miinus kui pluss minu puhul. Saan ka aru, et eks muidugi võimsama seadmega saab nii-öelda "laksu" kiiremini kätte või siis madalama nikotiinisisaldusega samaaegselt. Egas nüüd ju võimsam seade imekombel samasuurest aurupilvest nikotiini kättesaadavamaks ei muuda? Aurustab kiiremini ja saad kõike rohkem, kuid vedelik saab ka kiiremini otsa või on mu arusaam vale?

 

Rääkides eCig vedelikust mõtlesin, et lasen tal vähe hingata. Pole küll vist soovitatud pikemalt, kuid siiamaani kork paar päeva maas olnud ning lõhn palju parem. Esialgu lasen tal veel olla ja vaatab mis sellest saab. Nagu eelpool mainitud on ausalt tunne nagu sildid oleks vahetusse läinud. Oleks nagu tubaka maitseline/lõhnaline. Samas lõhn võib tal tubaka laadne olla, kuid maitse kohe kindlasti mitte. Mainin ka ära, et olen vägagi teadlik nikotiini lõhnast kuigi Inawara on suhteliselt lõhnatu. Kui kerget od'd peale pikemat tarvitamist ei saaks siis ütleks, et kogemata sain 0mg sisaldusega pudeli.

 

Suured tänud napoleon'ile pakkumise eest, kuid esialgu jätan vahele. Kui tõesti asja eks siis tuleb edasi mõelda. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...