Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Vapista

esuitsud.ee Rüütli 18 avamine

Recommended Posts

Või siis vastupidi .... avamisel polnud kedagi väljastpoolt Tartut (v.a. omanikud)  :|

Et siis Tartu üritusele peaks tulema üle Eesti inimesi, aga üleeestilisele üritusele Tartu inimesi ei pea tulema? :D

 

Aga üritus tundub, et oli tõepoolest lahe ja tegelikult koht on ka väga äge. Kui Tartu satun ja see koht veel tegutseb, siis kindlasti astun läbi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma arvasin, et MA on 170 ja kõhna kui luukere   (relv)

milline siis old on, ikka häbega...ups habega?


lisaks kui seda videot vaadata, siis e-suitsetamine võtab juuksed....õnneks mul seda probleemi pole  :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tartus see häbeme (habeme) teema vist väga ei kehti ehk siis jah Old oli ainuke habemega.

Gekot video peal näha pole ... ühel pildil on prillidega ... ilma mütsita :) .

 

Aga koht on väga viisakas ja stiiline (Y) - natuke mööblit võiks veel lisanduda. Pärast Möku lahkumist on viisakas remont tehtud nii palju kui teha lubati - põrand pidi nii spets olema, et aint pesta vist võib :D.

Kiita tuleb joogi valikut... see kes laua viina või pilkut soovib see peab kuhugi mujale minema. Kokside tegemise loogika oli ka päris hea... pms küsiti mitme näpu jagu kanget läheb ja hind oli sama olenemata soovitud näppude arvust... hommiku poole oli üldse vist ka väike happy hour :D

Seltskond oli tip top ja pidu vinge ... mõnel läks pisut pikaks (minul näiteks) ja mõnel vist oli lihtsalt raske hommik.... mõni aga läks hommikul otse edasi suvepäevadele.

 

Mahlu pakuti ka päris korralikus valikus proovida. Godfather oli see mis mulle meeldis. Sõbrad mul sattusid vaimustusse pulpi mentoolist.

 

Laita tuleb seda, et puudu oli külmakapp (õlu oli soe) ja 18650 akude laadija (facep)  (ma suutsin kaks vtc 4'ja 3-4h'ga kotti ajada ) ... viimane mure lahenes sellega, et evic-VT sai mechi asemel ati külge keeratud ja pidu sai jätkuda. Ise sain TC ära proovida ja arvamus on väga positiivne. Tõsiselt üllatas see kui väike on väikse akuga ego one mod - sellega võib oht tekkida, et taskust ei suuda seda muu kola seest üles leida. Samas ei hakka ka neiud küsima kas härra on lihtsalt rõõmus neiut nähes või on midagi taskus :D.

 

Väljas algas öösel tavaline trall ... keegi ülejoonud härra suutis ukse kohal oleva rüütli tänava sildi ca 3m kõrguselt maha kakkuda .... sealt alt tuli välja "21 Juuni" tänava silt mis oli nii eesti kui vene keeles. Tegu iseneset väga jabur aga seda silti oli ka kuidagi nostalgiline näha ... mina ei teadnud/mäletanud, et Rüütli tänaval ennem selline nimi oli.
Nii mõnigi võõras kes sisse julges trügida ei saanud kas tänu joobe astmele või mõnel muul põhjusel aru, et see pole enam endine koht.

 

Õhtuga õpitud tarkused:

- mahla maitsest saab väga hea pildi ette kui panna väike tilk mahla näpu peale ja seda maitsta (tnx to NämmaAur). Pudeli peal olevad sildid küll väga sellise metoodika kasutamist ei julgusta aga vaevalt, et sellest ka midagi halba peaks sündima... ehk siis ega pudelit ära jooma ei pea :D.

- mech modi arvutuslik 50W on elektroonilise modi peal ca 35-40W

- pane 3 näppu = that's what she said

Ma loodan, et geko nüüd mõistliku näiteks 1-3kuulise sagedusega endale foorumi rahvast ja teisi vepijaid pikemaks õhtuks/koosviibimiseks külla hakkab kutsuma - koht on selleks ideaalne.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Õhtuga õpitud tarkused:

- mahla maitsest saab väga hea pildi ette kui panna väike tilk mahla näpu peale ja seda maitsta (tnx to NämmaAur).

 

Kusjuures see aitab pisut ka siis kui vapeda ei lasta tossu pärast. No näiteks lennukis. Pisut mahla näpu peale ja paned seda pisut siis igeme peale, võtab nikotiiniisu vähemaks küll ja ei mingit tossu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kusjuures see aitab pisut ka siis kui vapeda ei lasta tossu pärast. No näiteks lennukis. Pisut mahla näpu peale ja paned seda pisut siis igeme peale, võtab nikotiiniisu vähemaks küll ja ei mingit tossu.

Mokavedelik? või hoopis mokamahl :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noh, igasuguse fancy riistvara vajadus jääb ka ära sealjuures ;)

 

Ego-pulga mõõtu spreipudel siis juba varuvariandiks :D

 

Clear Glass Atomizer Refillable Perfume Spray Empty Bottles 1.3*11.7cm 10ml

http://www.ebay.com/itm/12X-Clear-Glass-Atomizer-Refillable-Perfume-Spray-Empty-Bottles-1-3-11-7cm-10ml/301601352619?_trksid=p2047675.c100005.m1851&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D1%26asc%3D32933%26meid%3D7f75a99a03d149ef9e9dc22ad08b5a79%26pid%3D100005%26rk%3D4%26rkt%3D6%26sd%3D261397950853

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võib ka apteekist küsida, mõnda aega tagasi reklaamiti telekas mingit aerosooli. Reklaamiti kui vahendit suitsetamisest loobumiseks, aga tõenäoliselt abiks ka veipijale kohas, kui peab pikemat aega viibima kohas, kus veipimine keelatud on.

 

Aga teemaasse ka - mida see koht endast kujutab - kas pigem nagu baar/pubi, kus muuhulgas ka veibikola müüakse või pigem nagu veibipood, kus saab ka kokteili võtta ja pisut juttu puhuda? Kui Tartusse satun, siis astun muidugi läbi ja vaatan oma silmaga üle, aga lähiajal pole ette näha, et Tartusse asja oleks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võib ka apteekist küsida, mõnda aega tagasi reklaamiti telekas mingit aerosooli. Reklaamiti kui vahendit suitsetamisest loobumiseks, aga tõenäoliselt abiks ka veipijale kohas, kui peab pikemat aega viibima kohas, kus veipimine keelatud on.

 

Aga teemaasse ka - mida see koht endast kujutab - kas pigem nagu baar/pubi, kus muuhulgas ka veibikola müüakse või pigem nagu veibipood, kus saab ka kokteili võtta ja pisut juttu puhuda? Kui Tartusse satun, siis astun muidugi läbi ja vaatan oma silmaga üle, aga lähiajal pole ette näha, et Tartusse asja oleks.

 

No eks omanikel ole oma visioon aga mulle paistab ta pigem ikka veibipood kus saab lisaks ka istuda ja tahtmise korral hea koksi või õlle jutu kõrvale libistada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Või siis vastupidi .... avamisel polnud kedagi väljastpoolt Tartut (v.a. omanikud) :|

Jutt oli üle eesti kokkutulekust, kus keegi ennast kohale ei vedanud, eks lihtsam ole ja enda kodukohas teha asju,.kõige rohkem on kahju et ühises kokkutulekul oli ainult üks pole omanik... ja hetkel bulgaarias nii et ei saa olla seal, samuti ürituse kohta teatati piisavalt hilja, et plaane ei saa muuta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Agiteerisn ma nii gekot kui Nämma auru kokkutulekule minema ... aga ei sobinud neile. Põhjusega.

Pole ullu küll tuleb neid vast veel... alati ei saagi igalepoole jõuda.
Ja loomulikult on kohale minemine märksa lihtsam kui samas linnas ja ainult õhtune üritus on.

See, et väljastpoolt Tartut keegi ei tulnud selles midagi väga imelikku pole midagi ... oligi väga lühike ette teatamise aeg ja samal ajal oli palju muid üritusi üle Eesti.
Ma lihtsat rohkem huumoriga mainisin ära, et ka Tartusse keegi ei jõudnud...

Hetkel tundub mulle, et lihtsam on neid kokku saamisi teha suuremates linnades ja kes tahab tuleb ka kaugemalt.... 

Ma arvan seda sest:

- Paljudel on pered jms teemad ning ööseks kuhugi jooma minek ei pruugi olla väga soositud - õhtuks välja minemine lihtsam reeglina.
- Niisama koos istumine pole ka osadele vbla väga huvitav... ehk siis võiks ka mingid lisa boonused olla ... uute asjade nägmine/katsumine vms.

- Lõppkokkuvõttes on inimene üks suht laisk loom kes ilma hea põhjuseta ennast väga kaugele vedada ei viitsi sageli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kisub juba OT-ks, aga kuskil keskel ööbimisega kokkutuleku mõte selles ongi, et inimesed üle Eesti kokku tulevad. Tallinna kokkutulekutel on väljastpoolt Tallinna või lähiümbrust vaid üks inimene käinud ja peab tunnistama, et ühe õhtu kokkutuleku jaoks ei viitsiks end ka ise teise linna vedada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võib ka apteekist küsida, mõnda aega tagasi reklaamiti telekas mingit aerosooli. Reklaamiti kui vahendit suitsetamisest loobumiseks, aga tõenäoliselt abiks ka veipijale kohas, kui peab pikemat aega viibima kohas, kus veipimine keelatud on.

 

Aga teemaasse ka - mida see koht endast kujutab - kas pigem nagu baar/pubi, kus muuhulgas ka veibikola müüakse või pigem nagu veibipood, kus saab ka kokteili võtta ja pisut juttu puhuda? Kui Tartusse satun, siis astun muidugi läbi ja vaatan oma silmaga üle, aga lähiajal pole ette näha, et Tartusse asja oleks.

Proovisin seda spreid, päris kange kraam peab mainima. Lasin 3 laksu ja peab ütlema, et suht overdose oli. Imelik hakkas olla.

 

Ise ei ostnud aga sõbral oli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alkoholimüüki peab ta pigem lisaväärtuseks, mis läheb hästi kokku e-sigareti kontseptsiooniga.

 

Jääb natuke arusaamatuks minule   :? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
 

Nonii,

Kõigepealt Suured Suured Tänud, kes kõik end kohale vedasid, nii heas ja lõbusas seltskonnas pole pikka aega viibind kus juttu ikka jätkus ja jätkus..
Möku kohta on nii, et....
Postimees oli ukse taga ja tahtis juttu teha, tegime jutu ära kuid enda mõttes oli et nn valatakse p****a üle aga polnudki kõige hullem. :)
MEIE EESMÄRK - Klient tuleb, võtab ükskõik mis joogi.. Nn Õllenaudist kuni Araratini välja või kohvi/tee, tunneb end mugavalt ja maitseb erinevaid vedelike.
Postimees Väänas küll natuke sõnu kuid, alkohol ja muu on meie jaoks lisandväärtuseks, ei lähe kokku poega kui teeb meeleolu paremaks ja seltskonnaga koosviibimise rõõmsamaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...