Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Olle Nõmm

VAPEIN ülevaated

Recommended Posts

Hea see.... neetud kaamera geen on minu arvates enamvähem olemas (Y) see on väga oluline.
Sisu poolest saab alati areneda aga kui õiget geeni pole siis seda kuskilt juurde ei saa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvitav. Mul on evic vt aga sama paak, koos ego clr coiliga millel 0.09 ni200 takistus. 45 watti 245C saan ainult musta vati mekki. Kuigi seade peaks alla oma temp limiidi laskma.

Aga muidu huvitav review, kindlasti tuult tiibadesse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul see eGo one ei tööta normaalselt VT otsas. Auru ei tule. Tundub, et mahla ei tule

peale normaalselt sealt väiksetest aukudest. Sai ka see regullitav coil ostetud, aga see ka pole suurem asi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parim eestikeelne ülevaade siiamaani, ei ole siuke 100% tõsine, samas ka ei ole siuke lolli mängimine. Taustamuusika teeb minuarust videot siiski veelgi paremaks. Mad props!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

245C on liig, vati süttimistemperatuur on ju kuskil 210 kandis??

 

Ei ole siiani probleeme esinenud, joytechi Ni coil, 0,2 ohm, mitte mingit kärsakat. Muidugi see on minu isiklik eelistus, 200-220C peal oli ka kõik hea, piisavalt külma auru, kuid mulle jäi maitsest pisut puudu. Ehk ta sõltub vedelikust ka? Siiani olen ainult pulpiga proovinud, mis on 70 pg/30 vg. Loodetavasti jõuab varsti usast tellitud proovipartii suurema vg sisaldusega vedelikke kohale, siis saan neid testima hakata. Hetkel istuvad pudelid tollis kinni, tavaline jama.

Mul see eGo one ei tööta normaalselt VT otsas. Auru ei tule. Tundub, et mahla ei tule

peale normaalselt sealt väiksetest aukudest. Sai ka see regullitav coil ostetud, aga see ka pole suurem asi.

 

Mis pg/vg vahekorraga vedelikku kasutasid? Miskipärast nad on jah teinud selle jube pisikeste aukudega. Siinkohal props Aspirele, kuna nende coilidel Atlantisele ja Tritonile on mõistliku suurusega augud.

Huvitav. Mul on evic vt aga sama paak, koos ego clr coiliga millel 0.09 ni200 takistus. 45 watti 245C saan ainult musta vati mekki. Kuigi seade peaks alla oma temp limiidi laskma.

Aga muidu huvitav review, kindlasti tuult tiibadesse.

 

VT pealt ma selle tanki võtsingi, aga vahetasin coili välja NI 0,2 ohm vastu. Minu arust see pakis kaasa tulev coil ongi üsna kräpp või ei ole ma leidnud õiget settingut, kus see korralikult toimiks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ego one mega 0.2 ni coiliga 270c ja 30w ning 0 kärsakat 50+ml vedeliku jooksul.

210c juures süttib vast kuiv vatt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ego one mega 0.2 ni coiliga 270c ja 30w ning 0 kärsakat 50+ml vedeliku jooksul.

210c juures süttib vast kuiv vatt.

Kõlab loogiliselt, max kuhu ma julgesin minna, oli 280, siis oli juba aur liiga kuum minu jaoks ja ei hakkanud edasi pushima. Kuigi, võiks selle stress testi ära teha, kuidas vastu peab :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul tuli ka 0.12 aga see on ju jube madal? Või TC'ga peabki olema nii madal?

How low can you go...

 

Mul 0,1ohmut NI200 build. Vist seadmed kannatavad juba kuni 0,05ohmut. Alla selle pole märganud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...