Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Olle Nõmm

VAPEIN ülevaated

Recommended Posts

Kusjuures ma ei tea kas see on eVic VT kiiks või on kõigil nii, aga TC puhul ei saagi väga suure takistusega coili teha. Kui mälu ei peta, siis kunagi keerasin coili, mille takistus tuli umbes 0.28 ja kui see natuke soojaks läks, siis loopis VW reziimi. Polnudki muud teha kui uus pisema takistusega coil keerata ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ootot, kui mul on xpro m80 siis 0.12 oomi on okei? ja kuidas ma seda parandan näpitsatega, kas wattage mode's või TC modes saan kuumaks lasta? Ma TC alal täiesti sassis ja vb sellepärasst polegi siiamaani proovind, ehk keegi oskab valgustada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ootot, kui mul on xpro m80 siis 0.12 oomi on okei? ja kuidas ma seda parandan näpitsatega, kas wattage mode's või TC modes saan kuumaks lasta? Ma TC alal täiesti sassis ja vb sellepärasst polegi siiamaani proovind, ehk keegi oskab valgustada

Parandada coili saad nii et lased kuumaks, nupp lahti ja siis nokitsed. Muidu kui on keraamiliste otstega pinsetid siis saad ka samal ajal näppida kui nupp all on.(tunduvalt mugavam)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parandada coili saad nii et lased kuumaks, nupp lahti ja siis nokitsed. Muidu kui on keraamiliste otstega pinsetid siis saad ka samal ajal näppida kui nupp all on.(tunduvalt mugavam)

Aa, ma mõtlesin et TC ei lähe niisama kuumaks kui wicki/vatti sees pole (ma noob TC alal)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikliga pole üldiselt midagi väga parandada, kui s*taseks läheb siis tuleb uus coil keerata. Samas mina selle pärast ei põeks, traat ja vatt on veipimise juures kõige odavamad asjad ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikliga pole üldiselt midagi väga parandada, kui s*taseks läheb siis tuleb uus coil keerata. Samas mina selle pärast ei põeks, traat ja vatt on veipimise juures kõige odavamad asjad ;)

Ma parem jään OG kanthali juurde

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hea video, meeldis :)

Kas on teada selle Efest aku amprilimiit ka? Lihtsalt ettevaatlik peab olema, nagu ikka ;)

Oomiseadus ütleb, et 0,4ohm ja 40W on 10 amprit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas on teada selle Efest aku amprilimiit ka? Lihtsalt ettevaatlik peab olema, nagu ikka ;)

Oomiseadus ütleb, et 0,4ohm ja 40W on 10 amprit.

 

Kui täpne olla, siis 10amprit + kiibi enda kulutatud energia. Ehk kindlamale poole eksides arvestaks mina 15 amprit kuigi 5 amprit kiip ise tõenäoliselt ära ei söö.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hea video, meeldis :)

Kas on teada selle Efest aku amprilimiit ka? Lihtsalt ettevaatlik peab olema, nagu ikka ;)

Oomiseadus ütleb, et 0,4ohm ja 40W on 10 amprit.

 

Seda kindlasti, hoiatame alati kõiki, kes omale boxmodi soetavad, et ohutus ennekõike nende akudega. Muidu internet ütleb, et Efest 18650 2000mAh on 10A. Härra Phil on selle kohta väga põhjaliku lehekese teinud http://www.tasteyourjuice.com/wordpress/battery-information/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uute elektrooniliste modidega pole see asi nii hull... vanematel polnud need kaitsed nii head ja mech hoopis teine teema.

Kui s**** aku või vähe ampreid siis voldid kukuvad kiiresti ja korralik mod siis ei taha üldse väga toimetada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...