Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Trancefly

Aspire Triton

Recommended Posts

Niisiis uus paak väljas, Aspire Triton
aspire-triton-product.jpg
 
Toetab siis 0.3, 0.4 ja 1.8 coile ja RBA. Coilid ühilduvad "vanade" atlantis paakidega, niiet 12 € eest saab osta ka "igavese" RTA coili.
aspire_triton_rta_system_kit-01.jpg
RTA coil on mõeldud töötama kui BHC(Bottom Horizontal Coil) ja ülesehitus on tal järgmine.
HTB1rLxIIpXXXXaaXFXXq6xXFXXX3.jpg
Olles ostnud eelmainitud tooted ei jäänud ma teps mitte rahule. Keerasin sisse kanthal coili, aur on kuiv, chain vapides saan üsna pea ka dry hitti. Keerasin sisse Ni200 coili, dry hitti enam ei saa aga aur on kuiv ja hakkab üsna pea kurgule. Põhjuseks: tibatillukesed mahlaaugud. Poes soovitati auke suuremaks puurida, ei tundunud see lahendus mulle meeltmööda, nii et asusin uurima kuidas saada paremat tulemust.
Mõeldud tehtud, saab ka teisiti. Pärast natukest pusimist saab edukalt ka BVC(Bottom Vertical Coil) sisse keerata ja vahe oi mis sugune. 0.10 Ω Ni200 28 AWG 5 wraps 3.5 rod: Aur on mahlane, hästi niiske ja üleüldse üks parimatest single coil veipidest mis mul on õnnestunud kogeda. Video kuidas eelmainitud stiilis coili instaleerida:


 
Lõppsõnana võib öelda, et kui rahakott pole puuga seljas on see RTA lahendus etem TFV4 paagist. Kui aga tahta parimat ja uhkemat, on TFV4 tsipakene ees.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muidu tank ehituselt igati korralik.... pealt-täitmis-värk toimib kenasti jne... stock coilid minu jaoks suht mõttetud, atlantise 0,5-oomine siiani parim olnud seal... eks ootab stock nikkel coili ära... aga samas teema algataja postitatud video andis mõtte uuesti rba deck kasutusele võtta, kuna tavalist coili sisse keerates oli tulemus suht cräppp... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasutan Tritonit juba mitu nädalat 1.8 coiliga. Mouth to lung variandis on see superhea tank. Ei leki, mugav täita ja väga hea õhu juurdevoolu reguleerimise võimalus. Mina soovitan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esimene päev mil ta poodi jõudis, ta endale ka võtsin. 

Kasutanud olen teda: 0.3 ja 0.4 oomiste coilidega. 70-90w pealt. 

 

Tahab kõrgeid Watte.

 

Võtsin ka RTA sektsiooni. Pole pro ehitaja AGA see on esimene tank mille RTA'd ma tõsiselt jälestan. Pole aimugi mis nad mõtlesid kui nii tillukeste aukudega asjaga välja tulid. NONSENSE! 

 

Maitse - teada ja tuntud hea

Aur - igapäeva tangiks madala coiliga - EI! Lihtsalt ei jõua mahla peale valada. 

 

Mulle meeldib? VÄGA!

 

Kui autodel on super ja hüperautod siis paneks ma selle sinna MEGASUBOHMTANK kategooriasse. 

 

 

PS! Lihtsalt ei suuda ära oodata NI200 coile. 

 

Cheers! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

NICE! Sul mingi füüsiliselt kättesaamise variant ka on ? Ei taha 2+ eurise coili pärast posti maksta.. mm.. rohkem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tritoni RBAd tean, aga tundub liiga nikerdis olema... Üks Alibaba müüja väitis, et see Sega sobib, aga neid saa alati uskuda.

 

EDIT: Peaks siis ikkagi sobima...

 

Ma olen suhteliselt kindel, et ei sobi. Igalpool on kirjas, et see Segatanki RBA sobib Atlantise ja Meloga, aga Tritoni kohta öeldakse, et tuleb tritoni enda RBA-d kasutada, vb mingite modifikatsioonidega sobibki, proovi ära :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...