Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
uus

Algaja küsimus (loll küsimus)

Recommended Posts

Tervist. Sai soetatud endale esimene otse kopsu e-sigaret ja ostetud nikotiiniga vedelik nii siis tekkis küsimus kas otsekopsu e-sigaretiga tasub nikotiiniga vedelikke kasutada või mitte? proovisin siin ka kõige madalamate wattidega seda tõmmata(7 w) ja hakkab kurgule maksimaalselt 1-2 sekundit saan tõmmata ja kipub kõhima hakkama olen juba pikaajaline tava suitsude suitsetaja ja otsustasin minna üle siis tänapäeva moodi, aga olen selles võhik. Küsimus siis olekski kas otsekopsu e-sigaretiga, nikotiiniga vedelikke kasutatakse v ei kasutata ? Küsimus võib muidugi loll olla aga lihtsalt tahaksin asjale selgust saada.

 

 

 

Ettetänades!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis e-sigaret, mis clearo(aurusti), kui kange vedelik ja mis vedeliku PG/VG suhe on? Eks küsi täpsustust, kui mõnest küsimusest aru ei saanud.

 

Otse kopsu tõmmates kasutatakse nikotiiniga vedelikke küll. Aga kuna need otse kopsu seadmed on enamasti suhteliselt võimsad, siis vedelik võetakse lahja. Kui oled aastaid tavasuitsu tõmmanud ja alles e-sigareti võtsid, siis võid proovida alguses ka 12mg/ml kangusega, aga pigem soovitaks 6mg/ml võtta.

Teine asi on vedeliku PG/VG suhe. Kui liiga suure PG sisaldusega vedeliku võtad, siis võib samuti kurgule hakata.

Kolmas asi, et võibolla on liiga palju maitset või konkreetne maitse sulle mingil põhjusel ei sobi.

 

Kui Tallinna inimene oled, astu homme http://www.epiip.ee/et/storespoest läbi ja küsi kohapeal suurema VG sisaldusega vedelikke. Kohapeal osatakse tõenäoliselt ka nõu anda, mida võtta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otse kopsu kindlasti kasutatakse lahjema nikotiiniga vedelikku kui "mouth to longh" kuna sa ilmselt äsja tulid e-suitsu peale siis ilmselt sind ajab ka 0-nicoga vedelik otse kopsu tõmmates köhima/hakkab kurgule, kuna auru kogus kopsu suht suur ja see "ummistab" , kui nii võib öelda, kopsu ja tekkib vastureaktsioon... pigem soovitaks alguseks veits "rahulikumaid" seadeid, mitte kohe analoogilt suboomidele hüpata... aga ootame ka teiste arvamusi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hei.

Ikka kasutatakse (enamus kasutab) aga suht lahjasid ... otse kopsu 3-6mg kangus - kangem kipub hinge kinni ja pisara silma võtma.

Soovitav ka VG rikas vedelik, sest lisaks nikotiinile hakkab kurgule ka PG.

Mis seade see on millega sa 7W otse kopsu tõmbad? Otse kopsu seadmed on tavaliselt alates 15-20W kuni päris kõrgele üles.

 

Kui varem e-sigaretti pole kasutanud siis mõnel võib ka päevake paar aega minne, et harjuda auruga. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Old, ta ju ütles, et 7w on kõige madalamad watid. Suurema osa vingemaid seadmeid saab ka 7w peale keerata ehk see info ei ütle kasutatava MODi kohta suurt midagi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

uus, ära muretse, see on alguse asi:) minu esimene kogemus smok m80 + kanger subtank-iga oli sama, ei saanud üle paari maffi korraga tõmmata, võttis silmad märjaks, kuigi tõmbasin mouth to longh. anna aega harjuda:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on alguse asi, kui anda suvalisele suitsu mehele esuitsu proovida, siis kõik köhivad. Läheb paari päevaga üle, küll sa näed. Muretsemiseks pole põhjust. Ise hakkasin alguses 18mg vedelikku tõmbama ja olen selle juurde jäänudki. Edu selle õige leidmisel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen varasemalt teinud seda tavalist, suitsetad nagu tavalist suitsu ikka, sestap tahtsingi nüüd üle tulla otsekopsu e suitsule muidugi sellest on kaua aega juba möödas kui ma viimati e sigaretti tegin. Kuna olen selle uuema generatsiooni e sigarettidega võhik läksin ma starter kiti peale ehk tegemist on kanger subbox mini starter kitiga ja vedelikuks euliquid 9mg nikoiiniga võibolla ei ole tõesti kvaliteetse vedelikuga tegemist varasemalt sai siis tehtud nicorexi e sigaretti kui see e sigarett alles hakkas populaarsust koguma siin Eestis.

 

 

Suured tänud kõigile vastajatele!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isegi mul, üle kahe aasta aurutanul, hakkab eriti karmi sessiooni tulemusel otse kopsu hingamine vastu ja ajab köhima. Teeb mõnetunnise pausi ja läheb edasi. :) Kui nikotiini või PG vähendamine ei aita, proovi kindlasti teisi maitseid/vedelikke. Mõnda jama ei saagi normaalselt tõmmata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

võib-olla on tegemist ka halvemat sorti e-sigaretiga? Kas ka selles võib mõjuvaid faktoreid olla ?

 

Mis seadme nimi on?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis seadme nimi on?

Kirjas ju, et kanger subbox mini kit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tegemist on kanger subbox miniga

 

See on täitsa korralik tükk. 7w muidugi ta vist üldse väga ringi ei tohiks käia.

Mis coildi on? Takistus?

 

Mis vedeliku kangus on ja kes tootja on?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seade pole kindlasti paha. Hetkel otsiks põhjuseid vedelikust ja/või sellest, et pole harjunud. Lahjem vedelik, kõrgem VG (juurviljaglütseriin) tase.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei ole seda ise kasutanud. Aga e-sigaretis võib viga vaid siis olla, kui keerad võimsuse liiga kõrgeks, vedelikku ei voola piisavalt coilile ja hakkab kärssama. Aga sel juhul peaksid tundma piisavalt ebameeldivat kärsahaisu.

Pigem kahtlustaks, et see euliquid ei pruugi kõige parem olla. Võta prooviks mõni muu vedelik.

Soovitaks siiski mõnest füüsilisest poest läbi astuda, kus ka teatakse ja osatakse soovitada. Ülemäära palju neid kahjuks pole

Tallinnas http://www.epiip.ee/et/stores

Tartus ja Võrus - http://esuitsud.ee/e-sigaretipood-vorus-ja-tartus.html

Pärnus - http://vapein.eu/

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kanger suboxil on võimsuse alla keeramisega probleeme seega 7w seal 0,5ohm puhul kindlasti ei ole. Samas nõustun teistega, et alguses on otse kopsu suht karm ja vajab harjumist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on täitsa korralik tükk. 7w muidugi ta vist üldse väga ringi ei tohiks käia.

Mis coildi on? Takistus?

 

Mis vedeliku kangus on ja kes tootja on?

 

tegemist kangertech coiliga 0.5 ohmi ja vedeliku tootja euliquid ja kangus 9mg on ka 1.5 ohmine coil ja ise ehitav.

Ei ole seda ise kasutanud. Aga e-sigaretis võib viga vaid siis olla, kui keerad võimsuse liiga kõrgeks, vedelikku ei voola piisavalt coilile ja hakkab kärssama. Aga sel juhul peaksid tundma piisavalt ebameeldivat kärsahaisu.

Pigem kahtlustaks, et see euliquid ei pruugi kõige parem olla. Võta prooviks mõni muu vedelik.

Soovitaks siiski mõnest füüsilisest poest läbi astuda, kus ka teatakse ja osatakse soovitada. Ülemäära palju neid kahjuks pole

Tallinnas http://www.epiip.ee/et/stores

Tartus ja Võrus - http://esuitsud.ee/e-sigaretipood-vorus-ja-tartus.html

Pärnus - http://vapein.eu/

 

Teie kõigi asjatundjate nõu kuulda võttes kahtlustan ma isegi juba selles vedelikus.

 

Suured Tänud.

Kui Tartus, siis saab meilt ka käest-kätte kauba ja konsultatsiooni. Kõrge VG tasemega vedelikud on näha siin: http://www.maitsevaur.ee/e-vedelikud/all-starz-vedelikud/

Asukoht on mul Tartu. Kindlasti uurin järgi.

 

Suured Tänud!

Share this post


Link to post
Share on other sites

tegemist kangertech coiliga 0.5 ohmi ja vedeliku tootja euliquid ja kangus 9mg on ka 1.5 ohmine coil ja ise ehitav.

 

 

Teie kõigi asjatundjate nõu kuulda võttes kahtlustan ma isegi juba selles vedelikus.

 

Suured Tänud.

 

Kas sa coili ennem kasutusse võtmist seest korralikult ära immutasid vedelikuga - äkki kõrvetasid coili ära?

Euliquid on 70VG seega seal probleem ei tohiks olla. 9mg pole ka üli kange - kuigi suht max piir otse kopsu tõmmata.

 

Kui coli pole ära kõrvetanud siis tundub harjumise asi olevat.

0.5ohm coil võiks vähemalt 15W ++ matsu saada selleks, et seal üldse midagi toimuma hakkaks. 

Aaap 7W pole jah 7W vatti vaid märksa rohkem :D. Subbox alla väga hästi ei suuda reguleerida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma soovitaks veel alustuseks üldse 1.5 coiliga harjutada. 0,5 alguses ikka veidi karm minu arvates.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Kas sa coili ennem kasutusse võtmist seest korralikult ära immutasid vedelikuga - äkki kõrvetasid coili ära?

Euliquid on 70VG seega seal probleem ei tohiks olla. 9mg pole ka üli kange - kuigi suht max piir otse kopsu tõmmata.

 

Kui coli pole ära kõrvetanud siis tundub harjumise asi olevat.

0.5ohm coil võiks vähemalt 15W ++ matsu saada selleks, et seal üldse midagi toimuma hakkaks. 

Aaap 7W pole jah 7W vatti vaid märksa rohkem :D. Subbox alla väga hästi ei suuda reguleerida.

kõrbe mekki juures ei ole kui seda mõled, et maitse on iseenesest hea. Coili ma eelnevalt ei immutanud .... vedelik sisse ja andsin minna. aga ohmide kohta nii palju et modi ekraanil need kõiguvad 0,5-2 ohmi tõmmates läheb sinna 2 ohmi kanti. (võhik olen) vbla nii peabki olema ... :D

Ma soovitaks veel alustuseks üldse 1.5 coiliga harjutada. 0,5 alguses ikka veidi karm minu arvates.

on ka 1.5 ohmine coil olemas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui niimoodi kõiguvad ohmid, siis on ühenduse viga ja see pole hea. Sealt võib tulla ka see ebastabiilne ja hirmus aur. Vaadata üle, kas küttekeha on korralikult aurustaja põhja küljes ja kõik kenasti kokku keeratud. Kui ikka nii teeb, siis 1,2ohm küttekeha pakist välja, vatt korralikult märjaks ja proovida sellega.

 

Kui 0,5ohm küttekehale annab seade 7W juures n voldi, siis 2,0ohm takistusega hoopis teise voldi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...