Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
uus

Algaja küsimus (loll küsimus)

Recommended Posts

siis ka selline küsimus õhuavade kohta kas kasutada peaaegu olematu auguga või siis kesmise v täiesti avatud õhuavaga ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

siis ka selline küsimus õhuavade kohta kas kasutada peaaegu olematu auguga või siis kesmise v täiesti avatud õhuavaga ?

Suhu-kopsu väiksemad augud, otse kopsu täiesti avatud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui niimoodi kõiguvad ohmid, siis on ühenduse viga ja see pole hea. Sealt võib tulla ka see ebastabiilne ja hirmus aur. Vaadata üle, kas küttekeha on korralikult aurustaja põhja küljes ja kõik kenasti kokku keeratud. Kui ikka nii teeb, siis 1,2ohm küttekeha pakist välja, vatt korralikult märjaks ja proovida sellega.

 

Kui 0,5ohm küttekehale annab seade 7W juures n voldi, siis 2,0ohm takistusega hoopis teise voldi.

keerasin coili üle panin tihendi ilusti paika viimane oli seal kuidagi imelikult ebaühtlaselt, läks maitse ja jutud paremaks :P

 

Tänud tähelepanu juhtumast sellele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väga hea. Ja nagu pliks-plaks valati kasuliku infoga üle :) Ükski küsimus pole loll. Parem küsida, kui seadmele või veel hullem, endale liiga teha (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui alles alustasid, siis igaks juhuks veel niipalju, et coil on kulumaterjal. Kui tihti seda vahetada, sõltub sellest palju aurutad ja millist vedelikku/maitset kasutad, aga no kõige paremal juhul võib üks coil kaks nädalat kesta. Ehk kui maitse imelikuks muutub ja/või enam piisavalt auru ei tule, siis on aeg coil ära vahetada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suured tänud kõigile abistajatele, sain ikka kordi targemaks nüüd antud (minujaoks) uue tootega.

Kui nüüd järgminekord küsimusi tekib olen ma neid kohe julgem küsima.

 

 

Suured Tänud !

Share this post


Link to post
Share on other sites

See checklist ja FAQ peaks ka üks MTÜ ülesanne olema kui kodulehe üles saab. Foorumis kaob see muu info sisse ja on isegi ühe teema piires suht laialivalguv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui alles alustasid, siis igaks juhuks veel niipalju, et coil on kulumaterjal. Kui tihti seda vahetada, sõltub sellest palju aurutad ja millist vedelikku/maitset kasutad, aga no kõige paremal juhul võib üks coil kaks nädalat kesta. Ehk kui maitse imelikuks muutub ja/või enam piisavalt auru ei tule, siis on aeg coil ära vahetada.

Oskad võibolla soovitada kust coile tellida? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teistel on ka

http://spezz.ee/et/coilid/441-coil-unit-for-kangertech-subtank-occ.html
http://www.epiip.ee/et/aurutid-coil/810-kangertech-subtank-occ-coil-05-ohm.html

 

Aga vaatamata pisut kallimale hinnale soovitaks sul just Maitsev Aur poole pöörduda, kuna esiteks saad postikulu kokku hoida ja teiseks ka asjalikku nõu kuna on võimalik näost näkku kohtuda.

 

Kui tulevikus raha kokku tahad hoida, siis saad sellele ka ise coile keerata. Aga võta esialgu üks samm korraga, küll jõuad hiljem ka ise coili ehitamiseni, kui huvi on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kui kunagi ise coili hakkad keerama, siis subtanki ise ehitamise põhi (rba põhi) on väga kapriisne. Coil peab asetsema suht õige koha peal ja vatti peab ka õige kogus olema, muidu saab jube lihtsalt kärsakat. Just jamasin sellega tükk aega, enne kui enam jälle kärsakat ei saanud :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

9mg otse kopsu on ikka teraskopsudega meestele jah.. Maksimum 6mg oleks okei. Kõige mõnusam on 0-3mg. (Y)

Ma tunnen end nii erilisena - teraskopsudega mees. Pikemat sessiooni vast ei vea välja (+5min), aga 9mg läheb nii põske kui kopsu ja mina küll vahet ei tee.

 

Aga teemasse, siis proovi teise tootja mehu ja anna kopsudele võimalust harjuda. Tegemst on siiski suitsu aseainega, mis pole ju täpselt seesama. Ma ikka alguses vahelduva eduga 1-2 kuud köhisin. Siis avastasin, et PG rohkus pole minu teema ja sealt edasi olen teinud/tarbinud pigem VG rohkeid vedelike. Edu katsetamisel (Y)

siis ka selline küsimus õhuavade kohta kas kasutada peaaegu olematu auguga või siis kesmise v täiesti avatud õhuavaga ?

See on väga personaalne. Üks eelistab rasket tõmmet, teisele meeldib palju õhku. Katseta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kui kunagi ise coili hakkad keerama, siis subtanki ise ehitamise põhi (rba põhi) on väga kapriisne. Coil peab asetsema suht õige koha peal ja vatti peab ka õige kogus olema, muidu saab jube lihtsalt kärsakat. Just jamasin sellega tükk aega, enne kui enam jälle kärsakat ei saanud :(

Mul oli kah tükkaega kõik ok, aga nüüd tee mis tahad üle 20w minna ei saa hakkab kärssama. vaatan äkki vahetan traadi välja, on teine juba vähe sees olnud. Tundub, et oligi traat õhtul, järgmine kord enam ei venita niikaua selle vahetamisega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui mina alustasin elasin läbi samu probleeme. Ei tahtnud kops kuidagi selle auru kogusega leppida. Paar päeva ja kõik läks jonksu. Kuigi tuleb tunnistada, et otse kopsu tõmbamisega läks ikka paar kuud enne kui sellel asjale pihta sain. Praegugi tõmban igapäevaselt suust kopsu varianti suurema takistusega koilidega. Subtangis 1,5 coil ja Tritonis 1,8. Vedelikeks Liqua, Walci ja Survival 6-9mg mahlad. Vahest õhtuti keeran Plume Veili RDA peale ja lasen otse kopsu mõnusaid puffe.

Seega ära muretse, asi tahab lihtsalt harjumist ja endale kõige paremate setingute leidmist.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostsin 6mg rohke Pg sisaldusega vedeliku, mis kunagi oli lemmik ja see oli tõsiselt liiast 0,5 oomise coiliga. Vanasti just meeldis, et oli selline kare tunne, aga nüüd olen harjunud ilma selleta ja tunne oli  üsna shokeeriv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei ole mingi proff  aga mina arvan, et asi ikka vedelikus.Liqua hakkab mulle ikka räigelt kurgule sama naisel.Inawera väga hea.Ei harju ära ka tõmba palju tahad.

Liqua tuleb ikka ära kasutada siis panen mõne teise firma Capuccinot sisse-kannatab tõmmata küll.

Minule tundub, et mõni clearo on ka mahedam.Meeldib Vision STV.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii mõtlesin siis siin, et proovin 1.5 coiliga kuidas asi töötab mul, aga tegin pisikese vea mahlatasin coili üle :D tikub suhu ja mod ei tunnista et see taga on lasin natukene kuivada panin uuesti sisse prooviks coili siis mod tunnistas aga vedelikku tuleb suhu ja toss on nähtamatu ehk pea olematu.... kas coil nüüd maha kanda lihtsalt v annab seda kuidagi päästa ? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii mõtlesin siis siin, et proovin 1.5 coiliga kuidas asi töötab mul, aga tegin pisikese vea mahlatasin coili üle :D tikub suhu ja mod ei tunnista et see taga on lasin natukene kuivada panin uuesti sisse prooviks coili siis mod tunnistas aga vedelikku tuleb suhu ja toss on nähtamatu ehk pea olematu.... kas coil nüüd maha kanda lihtsalt v annab seda kuidagi päästa ? :D

Pese puhtaks ja kuivata ära ja vedelik uuesti sisse - vist kõige lihtsam võimalus.

Peale pesemist puhu kõik võimalikud avaused läbi (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...