Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
uus

Algaja küsimus (loll küsimus)

Recommended Posts

tere siis selline pisike mure veel, et olen nüüd mõndaaega tõmmanud aurukogusega ära harjunud ja arvan et tuleviku plaanid on jäädagi e suitsu peale.

Nii aga nüüd mul selle kangertechiga uued probleemid, milles võib asi olla et ohmid kõiguvad kohati sinna 3+ -  9.9 ohmini ja tõmmata ei lase auru ei tule siis nii teeb siin minut ja peale seda saab tõmmata paar mahvi ja hakkab jälle vigast peksma nii 0,5 ohmise coiliga kui ka sellega mis kaasas oli et ise ehitada mõlemaga jamab niimodi kerge paanika hoog peal juba et kas asi on siis moodis ja tuleb uus osta v siis automiseerijas ei oska enam midagi teha keerasin coilid kõik mitukorda kinni lahti ja puhastasin ja ei midagi ja auru tuleb kah ebastabiilselt vahest tuleb auru nii palju et ei suuda üle sekund kahe tõmmata ja vahest tuleb selline mahe(nii nagu olema peaks ma arvan) ja vahel siis ei lase üldse tõmmata. Kui keegi oskab mind sellega aidata oleks ma väga tänulik!!!

 

 

Etetänades Uus!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuskil on paha ühendus. Vaata üle ühendused coili ja clearo talla küljes oleva plussklemmiga, kui seal on kõik ok, siis clearo plussklemmi ja modi plussklemmi vahel. Kui seal ka ühendus ok, on mod äkki vigane. Vedelikuga üle ujutanud pole seda? Või vastu maad loopinud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viga on lihtne. Olen samuti sellega kokku puutunud. Nimelt ei ole sel boxil vedruga + klemmi. Olin sama probleemi ees kui panin sinna teise clearo peale, mis lihtsalt ei saanud ühendust, kuna + klemm oli liiga alla surutud. Võta aku välja ja seal all on kaks väikest kruvi. Keera lahti ja võta sisu ettevaatlikult välja. Ole tähelepanelik, sest aku klemmi vedru tahab jooksu panna. Nüüd lükka kruvikaotsaga seestpoolt + klemm natuke ülespoole tagasi ja asi ongi jälle korras. Asi võtab aega paar minutit ja probleem on lahendatud. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viga on lihtne. Olen samuti sellega kokku puutunud. Nimelt ei ole sel boxil vedruga + klemmi. Olin sama probleemi ees kui panin sinna teise clearo peale, mis lihtsalt ei saanud ühendust, kuna + klemm oli liiga alla surutud. Võta aku välja ja seal all on kaks väikest kruvi. Keera lahti ja võta sisu ettevaatlikult välja. Ole tähelepanelik, sest aku klemmi vedru tahab jooksu panna. Nüüd lükka kruvikaotsaga seestpoolt + klemm natuke ülespoole tagasi ja asi ongi jälle korras. Asi võtab aega paar minutit ja probleem on lahendatud. 

kuskil mingit õpetlikku videot või näidistega pilti pole sest ei taha pea ees tundmatusse vette hüpata. Kas sa mõtled modil või automiseerijal ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

kuskil mingit õpetlikku videot või näidistega pilti pole sest ei taha pea ees tundmatusse vette hüpata. Kas sa mõtled modil või automiseerijal ?

Ikka modil endal. Seal ei ole midagi keerulist. Kui see pisike sinine kruvikeeraja näppude vahel püsib, siis saad kindlasi hakkama. Jälgima pead, et aku klemmi vedru ja pisike must ümmargune kaas kuhugi minema ei lenda. Ja nupud on ka sellised asjad mis sealt välja pudenevad. Seega ole tähelepanelik ja ära väga äkilisi liigutusi tee :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väljastpoolt lähenedes ei saa mingi abinõuga seda teha? Peenikesed pinsetid, misiganes muud tangid äkki abiks. Vanal heal Vamol oli kunagi sarnane probleem ja sai väljast lähenedes alati paremaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väljastpoolt lähenedes ei saa mingi abinõuga seda teha? Peenikesed pinsetid, misiganes muud tangid äkki abiks. Vanal heal Vamol oli kunagi sarnane probleem ja sai väljast lähenedes alati paremaks.

Väljastpoolt ei õnnestu kuidagi. Pin on liiga sügaval isolaatori sees ja pole kusagile pinsette haakida. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ei saa kuidagi seda modi lahti kruvid väljas aga lahti ei taha tulla kuidagi ? :o


sain lahti selle lükkasin pini ülesse ja ikka sama jama laseb vahepeal paar mahvi tõmmata lendavad ohmid jälle 5 ja 9.9 peale tõmmata ei lase ... visata nurka ära ja osta vast ligi elaf i stick ja automiseerijaks eleaf lemo 2 ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ei saa kuidagi seda modi lahti kruvid väljas aga lahti ei taha tulla kuidagi ? :o

sain lahti selle lükkasin pini ülesse ja ikka sama jama laseb vahepeal paar mahvi tõmmata lendavad ohmid jälle 5 ja 9.9 peale tõmmata ei lase ... visata nurka ära ja osta vast ligi elaf i stick ja automiseerijaks eleaf lemo 2 ?

Mine parem selle murega müüja juurde, las vaatab üle, kus täpsemalt kala on (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mine parem selle murega müüja juurde, las vaatab üle, kus täpsemalt kala on (Y)

kellelt sai soetatud elab tallinn ise olen tartus ja on facebookist leitud inimene.. pigem arvan et asi minus kuna sai ikka rapsitud  küll kui selle kätte sain, kõik sai lahti tehtud ja kõike võimalikku ka seal keerutada uudishimu oli suur :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervitus. Tulin taaskord e-suitsu peale tagasi ja otsustasin siis nüüd midagi vingemat ja kangemat osta, et aga asi raisku ei läheks, siis eile alustasin treeningut otse kopsu tõmbamisega.

Mure ja loll küsimus aga selles, et mingil põhjusel hakkas eile õhtul mahl clearo korstnasse sisse minema, Vahet ei ole, et kas puhastan korstna ära või ei, peale kolme/nelja tõmmet on mahl otsapidi juba huulikus. Asja ei muuda ka õhuavade sättimine keskmiselt maksimumi peale. Muidu tossab ja maitseb hästi, aga just see vedeliku ronimine suu poole on kuidagi ebameeldiv kui tagasihoidlikult öelda.

Piip ise eVic VTC Mini, clearo Subtank Mini ja coil 0,5oomi. Watid 19

Kas olen ise midagi valesti teinud, või viitab asi coili suremisele?

Lisan veel, et coili nagu otseselt üle ujutanud ei ole ja õhuavadest ka mahla vastu ei vaata...

 

Päikest soovides,

Kratt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pakun, et 19w juures ei jõua kogu mahl aurustuda ja hakkabki üles ronima. Küta 30-35 watti ja vaata mis siis teeb. Aga see, et natuke üles tuleb on normaalne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suur tänu vastuste eest. Ise vaatasin coili kirjade järgi, et 15-30w ja seepärast alustasin vähemaga. Annan siis kuuma juurde ja vaatan, mis saab : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suur tänu vastuste eest. Ise vaatasin coili kirjade järgi, et 15-30w ja seepärast alustasin vähemaga. Annan siis kuuma juurde ja vaatan, mis saab : )

Ma võin pakkuda, mis hakkab saama - aku hakkab kindlasti kiiremini tühjaks saama :), samuti ei tohiks enam vedelikku suhu sattuda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...