Jump to content
E-sigareti foorum
Spezz

Evic-VTC mini

Recommended Posts

Mul selle evicuca mingi kala, enda oominäit loeb 0.07 oomi ja nii lahja aur tuleb, lased paar mahvi ära ja lukustad uuesti, siis sellega saan 0.09 oomi, töötab paremini, aga ikkagi vale värk.  Istick näitab 0.08 oomi ja töötab ideaalselt. Jamad hakkasid siis peale, kui avastasin, et paak otsas loksub, keere loksub sees. Võtsin lahti ja järeldus, et pisut halvasti läbimõeldud, see kinnitus. See osa kuhu  keere sisse lükkatakse hoiab ära allavajumise, aga tundub, et edasi liikuda on tal ruumi küll. Ja tõenäoliselt on see keere aint ühe plastikposti külge liimiga kinnitatud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evic minile tuli täna välja software uuendus nr 2.0. Millega tuli ka võimalus roostevaba coilidega aurutada.  link

Assa nuga vinge .... eile tegin just uuenduse täna juba 2.0 väljas. Kiired poisid (Y).

Roostevaba toetus on väga teretulnud.

Tehtud.

Menüü muutus ikka korralikult. Hoopis teine kujundus.

Kui nüüd suudaks kuskilt välja lugeda ka selle millise SS traadi kõver täpselt sees on siis teaks mida tellida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arvatavasti 316 või 317 SS traadi jaoks kuna seda traati on aurutamisel pikemalt kasutatud kui 304, 410 või 430 traati. Sisuliselt on neil kõigil suht ligilähedane temperatuuri koefitsient 0,000913 (316) kuni 0,0014 (430)(minu mälu järgi). 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kusjuures seal paketis on ka uuendus V1.30, mis on SS modiga aga vana menüüga. Ma panin selle peale, kuna see uus sigrimigri menüü mulle väga ei sümpatiseeri. 

 

Nüüd jääb ainult küsimus, kust kiiresti SS traati saada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kusjuures seal paketis on ka uuendus V1.30, mis on SS modiga aga vana menüüga. Ma panin selle peale, kuna see uus sigrimigri menüü mulle väga ei sümpatiseeri. 

 

Nüüd jääb ainult küsimus, kust kiiresti SS traati saada?

 

Mul on 0,25 ja 0,35mm traati, ostsin küll endale ja müügiga plaanis tegeleda ei olnud, aga eks natuke võib ära müüa, saad vähemalt proovida. Viska PS kui oled huvitatud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reditis soovitatakse SS 316L kaablit. Aga kuskilt ei suuda infi leida täpselt mis segu jaoks YT selle kõvera on sedistanud.
Ootame äkki tekib see inf kuskilt. Tahaks ikka täpselt õige nööri võtta.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

EHGR'il on Evic VTC mini ja nüüd ka SS traati, 0,25 SS316L ja 0,35 SS317, äkki ta saab ära proovida ning öelda kumb paremini sobib :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keerasin esimese hooga 0,35 ss317 traadist chtulusse dual vahedega coilid sisse. Sai 8 tiiru ümber 2,5 pulga tehtud, aga pingutasin vist madala takistuse kartuses üle. Tuli 0,41 oomi. Aurab küll ja maitse on ka täitsa okei. Peab veel katsetama. Mul on see häda, et siiani olen parima maitse ja auru kogemuse saanud koljat 2 tehase 0,5 coilidega. Siiani pole ükski enda keerutatud setup seda suutnud üle lüüa. Aga ma ei jäta jonni ja proovin edasi erinevate traatidega pusida :)

 

Edit: vedelikuks on walki mom and pop. 170C ja 30-35W

 

Tegelikult tuleb tunnistada, et see setup töötab küll. Naine hakkas kohe karjuma, mis on selge märk õnnestumisest :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Menüümuudatus igati mõistlik (Y)

 

Üks asi võiks lisaks olla -- et saaks "time" ja "puffs" üheaegselt vilkuma ning korraga resetitud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii, olen nüüd seda ss traadivärki natuke katsetanud. Esimene seting oli siis 0,35 traat ümber 2,5 pulga, vahedega 8 tiiru ja 0,41 ohmi. Aur oli selline metsik,paks,seisev aga maitse jättis soovida. Teine seting 0,35 traat ümber 2,5 pulga, kontakt 7 tiiru ja 0,32 oomi. Aur jäi lahjemaks aga maitset tuli kõvasti juurde. Ja hetke kolmas setup on jälle 0,35 traat ümber 2,5 pulga, 6 ilusate suurte ja ühtlaste vahedega tiiru, 0,28 oomi. On väga hea maitse ja paks, kohev aur. Vatti panin pigem vähem kui rohkem. Aparaadi SS seaded 175C ja 35W. Paagiks chtulhu v2.

0,25 traat on minu jaoks liiga peenike ja pehmeke. Ei saanudki sellest ühtki korralikku koili moodustada.

 

Edit: unustasin mainida, et kõik setingud on dual ehk siis kahe koiliga

Share this post


Link to post
Share on other sites

On kellegil teadmisi, kas VTC minil on mingi ekraani kaitsekile ka tehasepoolt juba peale paigaldatud? Proovisin enda omal natuke nurgast nokkida, kuid seda päris raske tuvastada, kuna ekraan on korpuse äärtest veidike seespool.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma omastarust olen suht hoolas oma asjadega, kuid see ekraan on ikka väga kriibitud peale paari kuust kasutamist. Kui seal nüüd kilet peal pole, siis on tegu väga kehva ekraaniga või olen ma ülehinnanud oma hoolsust :D Peab mingi peenikese asja otsima ja uurima, kas seal on kile või mitte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

FT foorumites kurdavad, et peale kile eemaldamist läheb ekraan kiiremini ja rohkem kriimuliseks kui kile.

 

Nii et ma vist pole ainuke, kellel see probleem on tekkinud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.reddit.com/r/electronic_cigarette/comments/3rlhrb/new_evic_vtc_mini_firmware_update_adds_ss_temp/

Siin teema jookseb aga sovitatakse nii 316L kui 317L traati aga keegi midagi selle kohta ei ole öelnud mis traadi järgi see suhte kõver on.

Aga täna esimene päev kah .... vast paari päevaga tekib see info.

http://social.joyetech.com/showthread.php?tid=2305&pid=7635#pid7635

Joyetechi esindaja ütleb, et nemad on VTC mini kalibreerinud SS 304 järg. Nii, et kui sa plaanid 316 SS traati kasutada, siis temp valetab ca 5-10 kraadi celsiust (lambist pakun :P)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma arvasin siiani, et amprinäit on sisendi kohta e. palju akult võetakse. See oleks hästi kasulik number. Aga ei paista vist nii olema või mis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...