Jump to content
E-sigareti foorum
Spezz

Evic-VTC mini

Recommended Posts

müstika,nüüd töötab korralikult,võib vastu lauda kolaki panna ja aku vahetamisel ei esine probleemi.Vist aitas akuklemmi lõgistamine,klemmi puhastamine või kerge peks,võta sa kinni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Müstika tõesti. Minul hakkas evic tc mini ja subtank mini esmaspäeval sama jama tegema. Oomid kõikusid 0,25-0,28  ni single.Kogu aeg lõi temperatuuri piirajasse.Olen ka proovinud klemme puhastada,tarkvara vahetada jne. Ei mingit vahet. Praegu foorumit lugedes,panin meelega ühe paraja litaka aparaadile vastu laua serva. Ja oh imet. ASI TÖÖTAB    Tuju hea ja tuba jälle tossu täis.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul kah kukkunud ümber ja lukk ei tööta siis enam, paned teise kolaka veel ja korras. Suurem jama on see,et lihtsalt loeb näitu madalale, 0,01 oomi kõrgemale sisestades on kena jälle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga 0.01Ω võrra kõrgemale lukustamine ei anna püsivat tulemust?

Mul hetkel töötab see hästi tegelikult, mõlemal aparaadiga.

 

Et siis kui vastvalminud coili algne takistus X Ω teisel-kolmandal kasutamisel X-0.02 peale kukkunud on, lukustan ta veidi soojast peast X-0.01 peale ja vajadusel keeran mõne kraadi juurde -- jääbki töötama. Ühel aparaadil on hetkel 40W/200°C ja teisel 40W/215°C seatud -- võin nt. päev hiljem tanki ühe pealt teisele tõsta ilma probleemideta.

 

Ilmselt asi selles, et mul takistuse erinevus siiani max. 0.02Ω olnud. Aga see, et mul dualcoil on -- huvitav, kas see kuidagi mõjutab ja kui, siis kas paremuse/halvemuse poole?

 

Palju sul kukub?

 

See, et päev hiljem ümbertõstmisel kõik ok, sai natuke ennatlikult öeldud -- kirjutamise ajal ma seda tegin ja esimesel korral töötas ok, teisel juba mitte :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nuh point on selles, et kui lukustan ruumitemperatuuriga, pean keerama kraadid täitsa põhja, et miskit saada, lukustad kõrgemal piisab 210 kraadist vabalt ja ikkagi palju ägedam, aga jah see töötab kah nii kuidas kunagi, teinekord päevi ja siis annad kolksu, tuleb tal see lukustus äkki meelde uuesti. Reaalselt võiks joyetech takistuse lugemise vähe ülespoole nihkesse viia ja töötab nagu loom. Pigem kahtlustan seda, et nende soft on ikka väga vale, kuskilt videost keegi mõõtis kah seda ja mulje jäi, et oleks arenguruumi. Tähelepanek veel, et wattide seadistamine subtanki rbaga kõrgemaks kui 42 watti täiesti mõttetu, sest üle selle ei suuda tulistada. Mul 10 % aint pg sees ja ei taha eriti seda juurde lisada, vanasti sai küll tehtud, aga siis muutub suu kuivaks ja kurk kähedaks, ei tänan. Kasutan 28 nikkelit, 30 on jama(ei oska miskit sellega peale hakkata), äkki peaks 26 jne ostma. Mida keegi kasutab?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt mul täiesti probleemi vaba olnud siiamaani. Aga ma olen kanthali peal ka ... muud traadid kuskil omniva avarustes seiklevad :@

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mingi kala seal on.Eile terve päeva töötas ilusti aga vastu hommikut kukkus auto küljesahtlis pikali fenito,Aitas vana hea maha,taha ja asi lukku.Veel üks tähele panek,kui tühja aku vahetad täis aku vastu tahab uut lukusamis,täis akut välja võttes ja tagasi pannes töötab ilusti.Aga noh need on ilmselt pisivead.


Krt mul täiesti probleemi vaba olnud siiamaani. Aga ma olen kanthali peal ka ... muud traadid kuskil omniva avarustes seiklevad :@

kanthali peal selliseid probleeme ei ole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kahtlustan,et viga saanud kukkumisega. Pole normaalne,et annad laksu asjale ja töötab jälle.

no kui lauapeal ümber,läheb pole see kukkumine,paistab sama jama päris mitmetel.Kas mingi külm joodis kuskil,või tarkvara viga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Off-Topic :
Vene ajal oli see küll normaalne, et asju remonditi rusikaga või raskemal juhul kuvaldaga

 

Edit: kui laksu andmisega korda läheb, siis ei ole asi firmwares vaid mingis ühenduses või kinnituses

Share this post


Link to post
Share on other sites

hetkel töötab ilust,andsin prooviks kerge kõrvakiilu,ikka töötab nagu peab,võta sa siis kinni milles kala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võtsin lahti aparaadi, võtsin igaksjuhuks akunööri ära, kuna tundus ebaloomulik, et käib jahutusplaadi vastu. Proovisin jahutusplaadi all olevaid klemme litsuda ja raibe kokkupannes annab wattid välja maksimumi peale, muidu kui oli 55w sättitud jooksis ta maksimum 30w kandis. Eks näis vara hõisata, aga moment töötab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võtsin lahti aparaadi, võtsin igaksjuhuks akunööri ära, kuna tundus ebaloomulik, et käib jahutusplaadi vastu. Proovisin jahutusplaadi all olevaid klemme litsuda ja raibe kokkupannes annab wattid välja maksimumi peale, muidu kui oli 55w sättitud jooksis ta maksimum 30w kandis. Eks näis vara hõisata, aga moment töötab.

kas sama viga võib teistel olla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...