Jump to content
E-sigareti foorum
Spezz

Evic-VTC mini

Recommended Posts

Millal teie aparaadid ostetud/saabunud on? Minu aparaat on ca 3 nädalat tagasi saabunud ja ma ei tähelda mingeid probleeme. Töötab perfektselt nikli, roostevaba ja kanthaliga. On paar korda kukkunud ka, no problems.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esialgne arvamus on mul, et asi on traadis, tegin nickeli 30 awg twisted ja johhaidii, kus töötab. Mul 26 ja 30 nickel, aga ju siis subtankis pole need sobivad. Ostan 22 või 24 awg nickel traati, eks siis näis mis saab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna sain ka oma pakikese Spezzi käest kätte (aitäh kommide eest :P ). Ütleme nii, et nemesise ja K v2 pealt üleminek VTC mini ja TFV4 peale on ikka öö ja päev :D is good combo (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui sellega korralikult paugutada SMOK TFV4'ga siis tuleb vähemalt 3x päevas akut vahetada. Tootega võib muidu täitsa rahule jääda aga aku kulu arvestades, oleks võibolla olnud mõistlik valida 

Wismec Reuleaux RX200?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Terv, s6ber plaanib ka endale sellist soetada, ning tal delta 23 otsik üle. Kas kõlbab sinna otsa esteetilises mõttes, et näeb viisakas välja?  Samas kui kellelgi siuke kombinatsioon olemas, siis võiks pildi lisada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siiski siiski vtc mini + uwell ok combo ... thumbsUp

Täitsa huvitav kuna selle kombo kohta mida siin palju soovitatud on ja mida paljud on ostnud esimene negatiivne feedback tuleb.

Hetkel vist parim soovituste ja feedbacki põhjal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heavengifts'i hommikusest postist silma jäänud infokild ei olnud bullshit -- VTC Minile on välja lastud FW 3.0, siin: http://www.joyetech.com/mvr-software/?sid=155

Tootja saatesõnad tarkvarale lühidalt:
- Muudatused displeil ja menüüs
- Lisatud Temp SS316 mode
- TC modes max. takistus nüüd 1.5 oomi
- Lisatud custom TCR mode

Isiklikud tähelepanekud:
1) SS316 mode pole mitte lisandunud, vaid asendanud senise SS(304) mode
2) Tagasi on tulnud kandilisem font. Vahepeal 2.0 oli minu silmale kenam.
3) Amps, Puffs, Time -- taas viidud ühele reale ehk korraga saab kuvada ainult üht neist.
4) Väärtuste (näiteks Watts) suurendamisel-vähendamisel on nüüd nupu all hoidmisel kiirendus, s.t. kui näiteks TC-s tahta 40W pealt 35W-le minna, on vahemike 40..75 ja 1..35 läbimine veidi vähem piinarikas.
5) Amprite näit käib kahjuks endiselt väljundvoolu kohta -- mitte aku koormuse kohta, nagu mõistlik ja kasulik oleks.
6) Kui välja lülitada ning 20 päästikuklikiga FW versiooni vaadata, siis kuvatakse Beta 3.00.

7) Puffs ja Time väärtusi enam +nupuga nullida ei saa -- ainult päästiku all hoidmisega.

Kuidas nende kolme TCR preset'i muutmine käib?:
* lülita 5 klikiga välja
* hoia päästikut ja paremat (+) nuppu all ca. 5 sekundit
* kuvatakse TCR sätete menüü, kus +/- liigub alla-üles ja päästikuga saab vahetada veergu. Väärtuste veerus olles saab +/- abil väärtust muuta -- nuppu all hoides on kiirendus isegi natuke liiga vinge minu meelest. Menüü sulgub, kui 10 sekundit pole nuppe vajutatud või vajutatakse ja hoitakse all päästikut ca. 3 (muudatused salvestuvad mõlemal juhul).

 

Mis väärtusi sinna siis sisestada? Allalaadimise lehel on kirjas nõnda:
- Note: 1.The TCR value in the sheet is 10 multiplied of the actual TCR.
- Note: 2. The TCR value range for eVic-VTC Mini is 1-1000.
See esimene punkt on muidugi mingi idioodi lalin.
Tegelik materjali TCR tuleb korrutada 100000-ga. Näiteks selle allika kohaselt on 1) Ni200 TCR 0.0052 -- korrutades 10^5-ga saame 520; 2) SS304 TCR 0.00105, mis annab korrutamisel 105.
Steam-engine Wire Wizardis on iga materjali kohta toodud "TCR in vaping range" kujul "X * 10^-6" -- sealse X võib jagada 10-ga, et saada VTC Minisse sobiv number (huvitav, kas hiinlased pidasid seda silmas?).

 

Ja nüüd miljoni dollari küsimus -- kas aneemilise veibi probleem on lahendatud või mitte? :)

 

---

 

EDIT:

- ECF-is on ilmunud ka üks pikem list "VTC keelde tõlgitud" väärtustega.

- Tootja on lisanud TCR muutmise juhendi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud xiiosele, tegid nagu jõulu kingituse. Tundub,et töötab esialgu hästi. Kui enne oli temp 215-230C, siis praegu saab alates 180C juures kasutada. Hetkel 190C=215-220C vana versiooniga SS režiimis.

 

Seda TCR-i mina igaks juhuks ei näpi. Las targemad teevad enne loomkatsed ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei ole jõudnud testida .... aga olen rahul, et omale selle seadme valisin .... just selle pärast, et uuendusi tuleb reaalselt ja neist on ka kasu :D(Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ECF-is üks oomiprobleemiga omanik sai tootjalt 2.01 beetafirmware ja kuigi tema sõnul on veel vara midagi öelda, olla siiani hästi (so far so good).

Ma vist pole seda hiljem kommenteerinud -- et too 2.01 beta ei olnud tookord aidanud.

 

Mul TFV4-s on hetkel SS316L dualcoil, mis algselt külge kruttides näitab 0.32 ja hiljem kukub 2.0 firmware puhul 0.3 oomi peale -- seda olen saanud normaalselt kasutada 0.31 peale lukustamisega. Tãna võtsin selle jälle kätte ja lukustasin, nagu ta algselt näitas, 0.32 peale. Pool päeva hiljem polnud midagi muutunud (lootustandev, aga mitte veel fakt). Siis ajasin kuumaks ning panin luku 0.34 peale, nii provokatsiooni mõttes. Watid piisavalt madalal, et ei kärssaks. Paar aurutamiskorda hiljem riiulilt võttes näitas 0.3, mispeale mõtlesin kahjurõõmsalt, et ahaa, 0.04-oomine erinevus on ikka liiga palju. Aga kui päästikut vajutasin, tuli auru normaalselt (võib-olla pisikese viitega, mine võta kinni) ja siis näitas jälle 0.34. Seega võib vist öelda, et midagi on ses osas ikkagi ette võetud, tõenäoliselt küll mingi workaround, ent kui see peaks töötama, siis suurt tähtsust ju pole... Nii et väga lootustandev (aga mitte veel fakt).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tundud, et toimib ilusasti kõigil režiimidel.Enne oli nii, et ilma lukustamata kõigil režiimidel takistus üks,kui lukustada, siis ni kui ss -is kukkus takistus 0.01 alla.Praegu sellist asja ei ole juhtunud. Loodame, et see nii ka jääb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis väärtusi sinna siis sisestada? Allalaadimise lehel on kirjas nõnda:

- Note: 1.The TCR value in the sheet is 10 multiplied of the actual TCR.

- Note: 2. The TCR value range for eVic-VTC Mini is 1-1000.

See esimene punkt on muidugi mingi idioodi lalin.

Kui ma nüüd õigesti aru saan, siis TCR tuleb korrutada 100000-ga, näiteks selle allika kohaselt on Ni200 TCR 0.0052 -- korrutades 10^5-ga saame 520; SS304 TCR 0.00105, mis annab korrutamisel 105.

 

Steam-engine Wire Wizardis on iga materjali kohta toodud "TCR in vaping range" kujul "X * 10^-6" -- sealse X võib jagada 10-ga, et saada VTC Minisse sobiv number (huvitav, kas hiinlased pidasid seda silmas?).

 

Ja nüüd miljoni dollari küsimus -- kas aneemilise veibi probleem on lahendatud või mitte? :)

 

Joytechi oma instruktsiooni kohaselt tuleks TCR väärtus korrutada 100000-ga. 

Järelduse tegin sellest dokumendist: http://www.joyetech.com/wp-content/uploads/2015/09/How%20to%20use%20TCR.zip

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on hea, et TCR mode'l on oma lukk (noh, muidugi veel tuusam oleks, kui kõigil kolmel TCR presetil oleks see eraldi).

Näiteks mul on kahes erinevas tankis SS316L coilid ja saan ühe tanki puhul kasutada SS316 mode ning teise puhul TCR mode (seadistatud 0092 peale) -- ei pea tanke vahetades lukuga jampsima, kui see juba paigas on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Näiliselt pole allalaadimislehel justkui midagi muutunud, kuid ometigi seal leiduva FW 3.0 uuesti peale panemisel kaob ära "Beta". Tea, kas midagi peale selle veel muudetud on...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mingi kamm on. Kukus 2xTi0,5mm kuus keerdu dual coil 0,13 oomi ja aparaat hakkas jebima - ei jää Ti mõudi pidama. Faier nuppu pressides läheb Ti pealt power mõudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...