Jump to content
E-sigareti foorum
Spezz

Evic-VTC mini

Recommended Posts

Vastu kambrit ei puutu coil?

Lõhnab küll selle järgi. Mul oli Cucuga sama keiss. Kui coili tsipa sättisin siis oli kõik OK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peale selle huinamuina olevat võimalik ka TC režiimis vatte muuta mõlemas suunas.
EDIT: Jah, on. Selleks, et vatte vähendada, tuleb teha üks klikk ülespoole -- seejärel saab.
 

Amprinäit käib endiselt coili mitte aku kohta.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

3.01 -> aneemiat enam/siiani ei ole

aga ka enne polnud peale fw uuendamist mõnda aega, pärast tuli

võibolla peab seda lihtsalt aegajalt üle kirjutama? vigane kood ja kräppi koguneb?

vaatame edasi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selle 3.01 uuendusega töötab Cubise clapton coil start mõudis küll eduliselt. Lasen 15W peal ja aurab/maitseb paremini kui power mõudis. Poweris kippus 15W juures kerge dryhit maitse pikematel puffidel juurde tulema. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvitav, et peale uuendust tekkis mingi start  režiim. Mida sellega teha saab, vast targemad selgitavad.


Huvitav, et peale uuendust tekkis mingi start  režiim. Mida sellega teha saab, vast targemad selgitavad.

 

ja kuidas seda kasutada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sai ka lõpuks VTC mini ostetud. Muidu on esmamulje päris positiivne ja esimene SS coil ka keeratud, aga koosluses VTC mini+TFV4 jääb MODi ja clearo vahele ca 1mm. Kas selle vastu annab midagi ette võtta? Väga jõuga ei tahaks nagu clearot otsa keerata, sellega tapab ju vedru ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas peale selle logo(millest mul isiklikult suht kama2 on) midagi asjalikku ka lisandus? Panin selle peale, aga ei istu mulle see TC kokku toppimine, hetkel panin versiooni 3.0 tagasi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu arvates jamavad nad mingi tiluliluga, võiks parem mõelda kuidas kanthal TC reziimis töötaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kanthaliga TC töölesaamiseks ei piisa tõenäoliselt softiuuendusest kuna kahlustan, et riistvara ei võimalda piisava täpsusega takistust mõõta. Aga miks selle üldse kanthaliga tööle peaks saama? Kanthal on ju eilne päev, SS traati võib ka power mode-s kasutada ehk sobib ka MOD-dega, mis TC-d ei oska.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii, kallid kaaskannatajad!

Kui ikka omal mõtted otsas, siis tuleb siia nõu küsima tulla.

Tänu Spezz`i kaasabile, sai soetatud siis sama seade-

Nüüd jällegi on tekkinud hulga küsimusi seadistamises.

Koos sellega sai samast allikast selline tank http://spezz.ee/et/kangertech/431-kangertech-subtank-mini.html

Ja sellised varu coilid: http://spezz.ee/et/coilid/691-kangertech-subtank-ssocc-ni200-coil-015-ohm.html

Praegu siis masinas see originaal 0,5 oomine Organic Cotton Coil , nagu tootja ütleb. Varuks siis karbis veel OCC: 1.2 Ohm.

Nüüd siis küsimused. Ma tean küll, et seadistamine sõltub paljuski maitsest aga mingid enam vähem orientiirid.

1) o.5 oomisega OCC tõmmates ja 30w nagu tootja soovitab, on aur liiga kuum. Kas madalamatega on põhimõtteliselt keelatud?

2) 1,2 oomisega peaks siis aur jahedam olema?

3) mis seadetega tuleks siis tõmmata neid? http://spezz.ee/et/coilid/691-kangertech-subtank-ssocc-ni200-coil-015-ohm.html

 

Tänud vastamast!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1,2) Unusta hetkeks soovitused ja tõmba wattid alla, nt 15 peale ning hakka seejärel ülespoole ronima, kuni leiad omale sobiva.

3) Tegemist on nikliga, mis tähendab, et vajad TC, temperatuurikontrolli. Põhimõte sama - alusta madalalt, nt 185 kraadi ja 15 w. Kõigepealt tõsta veidi w, seejärel temperatuuri. Katseta erinevaid kombinstsioone.

Kui vedelikku ise segad, siis veendu, et see liiga paks poleks.

P.S. Ise VTC-d ei oma, aga põhimõtted peaks kõigele sobima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud!

Ma ise nii laisk ja aega ka vähe, et ise vedelikke segada ei jõua. Samuti pole mul aega mässata nende coilide keeramisega. Sobivad sellised plug&play lahendused.

Aga eks siis tuleb katsetada. Ma arvasin, et tootja soovitustest madalamate wattidega keerab asja tuksi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...