Jump to content
E-sigareti foorum
vikat

CTHULHU V2 RTA

Recommended Posts

Nüüd on kompletis olev single coil deck juba Subtank mini RBA decki stiilis   :idea:

matt ja klaar klaas on kaasas, 2 driptippi

+ mahlarõngale on hammasvöö ilmunud.

Tundub et sealt siis peaks hoidma peale/maha keeramisel

ja vist sama teega ka mahl lahti kui peale ja kinni kui maha keerata (nagu K4-l)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viimane info nende FB lehelt:

 

We are very sorry to tell you that we are not able to ship your order as shipping schedule, because the glass factory delay our glass tubes and cause our shipping postponed 4 days. And it should be ready this Friday. Thank you

 

Lühidalt: klaasitehas ei suutnud õigeks ajaks valmis saada ja kogu asi lükkus 4 päeva edasi ehk reede peale (4. september).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pidid jah juba kohale jõudma (USAsse), aga mingi jama oli saadetisega ja seetõttu on väike viivitus. Lootus on siiski, et täna/homme jõuab USA-sse ja siis pannakse sealt posti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kui juhtub vuffel olema siis pean ise smogiga maid jagama?

Kui juhtub mingi probleem olema, siis jagad minuga maid :) Aga eks seda arutab juba case-by-case. Pole kunagi ühegi probleemi eest ära jooksnud ja ei kavatse seda ka nüüd teha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui juhtub mingi probleem olema, siis jagad minuga maid :) Aga eks seda arutab juba case-by-case. Pole kunagi ühegi probleemi eest ära jooksnud ja ei kavatse seda ka nüüd teha.

Selge pilt. Ega ma paha pärast, lihtsalt kui hakata mingi ameerika ja hiina firmade vahet jooksma siis toob see endaga kaasa rohkem halli karva kui asi väärt on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neljas päev kasutusel täna.
Mida öelda - see jupstükk sai ka minu nüüd 2 coili klubisse. Siiani olen lihtsalt laisk olnud ja kui ühega saab (peaaegu) sama tulemuse, siis milleks kahega vaeva näha. Nüüd aga saab vana hea K4 rohkem puhata.

 

Proovisin algul ühe coili dekiga. Kui tellisin siis arvasin et just sellest saab minu lemmik. Aga nagu Lemo oli. Mitte et halb, aga maitse kuidagi nõrgem ja aur hõredavõitu. No las ta olla, kellelegi kindlasti meeldib, mulle mitte eriti. Lemo pikutab mul karbis muide.

 

Nüüd siis 2 coili deck: Build -  hea lihtne teha. 2x Ti AWG26, 3mm/8 keerdu, kokku 0,2 oomi. Wicki rõngas tuleb enne kohale keerata, hiljem on see keerukam. Vatt lõigata viltu (õpetusi palju) ja otsad peente otstega pintsettidega "vöö vahele" torgata. Vatti panin pigem tihkelt, märjaks kastsin peale paigutamist, nii on mugavam.
Kõik - töötab, ei jookse, täitmiseks midagi kinni keerama ei pea. Saab korduvalt kinni ja lahti keerata ja ei leki ka peale seda.

Aur on paks ja maitsev ning seda on palju 8-)

 

Muideks -esimene mulje oli pisut heidutav, sest kõik puudused mis ülaltoodud lingis kurdeti, pidasid enamvähem paika. Keermed tundusid pisut karvased ja reklaamitud vedeliku sulgemine praktiliselt ei tööta. Väga tihedalt on see rõngas oma kahe O-ringi peal kinni ja rõnga hammastus pole tugevaks keeramiseks piisav. Kuna need O-rõngad lisaks hoiavad mahla seespool ka, on oht, et mahlarõnga kruttimine võib selle ka väljaspoole tuua. Mina hoiaks teda keeramise ajal tagurpidi kindluse mõttes.

 

Mul on igasugu O-rõngaid varuks, seega vahetasin need pisut väiksemate vastu - aga ei aidanud suuremat. Pole praegu viitsimist, aga kummirõngaste vahetamine silikoonide vastu + rõnga vastu hõõrduvate pindade poleerimine ilmselt aitaks.
NB! ülevaadetes keeratakse seda rõngast pealtnäha vaevata ja keegi ei kurda, et võimatu keerata. Nii et tegelikult peaks toimima.

 

Kahene deck on üsna kitsas ja 3mm coilide puhul tasuks enne kontrollida, et need midagi ei puudutaks. Ruumi saaks juurde, kui + posti keskmise osa ülemisi servi pisut viilida, see on mul kavas aga praegu veel tegemata.

 

Mis veel - kahese decki 2 kruvi olid ka paigaldamata, nii et tuli varud kohe kasutusele võtta.

 

Kokkuvõttes - kui Fasttechi ilmub Cthulhu v2 kloon, siis võtan ka selle lisaks. Ei usu et kvaliteet palju erineks ja asi ise on väärt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu tellimus on täna/homme kohal (hetkel kandekeskusest teel postkontorisse).

Hea uudis :) Peab rahad valmis panema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...