Jump to content
E-sigareti foorum
vikat

CTHULHU V2 RTA

Recommended Posts

Mina kasutasin küll 90/10 seguga, mingit dry hitti ei olnud. Väiksed sabad toppisin wicki rõnga alla, dual 24awg 2.5mm ümber, wrappe ei mäleta 0.28 ohmut tuli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma võtsin wickimise rõnga üldse ära, ma võin hiljem pilte teha, mul ka 90%VG ja toimib ilma dryhittideta.


Edit: jäi tegelikult küsimata, et kas sa kasutad dual või single decki?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dual coil. Nüüd tegin nikliga, pragiseb ja maitset vähe, samas auru on normaalselt. Tuleb veel katsetada, eriti kui sul on kaks vasakut kätt :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dual coil. Nüüd tegin nikliga, pragiseb ja maitset vähe, samas auru on normaalselt. Tuleb veel katsetada, eriti kui sul on kaks vasakut kätt :D

Kui pragiseb ja auru palju siis peaks ok olema. Coliga sa rohkem maitset ei saa. Kas maitse osa vedelikus suurendada vaja või parema maitsega atit vaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tegin twisted nikli sisse, mõtlesin, et  proovin uuesti, kas alla 0,1 takistusega funkab või mitte......

Igatahes hetkel 0,07 ja väga ok. Võibolla õnnestus midagi piixu keerata eelmine kord, 2 korda järjest    (kick)

krt, twisted iga kell parem kui tavaline :P kuigi ega tavaline paha ole.

Peab selle duali ikka millalgi ette võtma........

Share this post


Link to post
Share on other sites

tegin twisted nikli sisse, mõtlesin, et  proovin uuesti, kas alla 0,1 takistusega funkab või mitte......

Igatahes hetkel 0,07 ja väga ok. Võibolla õnnestus midagi piixu keerata eelmine kord, 2 korda järjest    (kick)

krt, twisted iga kell parem kui tavaline :P kuigi ega tavaline paha ole.

Peab selle duali ikka millalgi ette võtma........

Tee siis ikka dual twisted :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovisin siis nüüd järgmist dual coili. 24GA traat ümber 2,5mm kruvikeeraja, 7 tiiru.

Tulemus 0,29ohm ja 40W peal tundub täitsa mõnna. Auru annab hästi, maitset ka.

Eelnevalt oli see dual twisted coil. Twisted tapab minu kogemuse põhjal maitset. Auru on palju ja see on soe/kuum, aga ma olen maitse jahtija ja mulle see ei sobi.

 

Wickimisest.

Vatti panen tunde järgi nii, et ei ole liiga tihedalt ega ka liiga lõdvalt traadi sees. "Ülemise" osa lahtisest vatist, mis kuhugi ei lähe, lõikan ära ja veidikene "alumisest" vati osast pistan peenikese kruvikaga vedeliku aukudesse. Õhuaukude juures jälgin, et vatt ei puudutaks neid õhuaukude servasid, vastasel juhul imbub vedelik vatilt servale ja sealt auku juba. See võib paljudel olla põhjuseks, miks lekib. Loomulikult võivad muud probleemid olla, ma ei tea :)
Aurustajat kasutan üliharva - kokku võib-olla paar tundi olen kasutanud, sest ma rohkem "põske-kopsu" mees :) Aga olen palju eelnevalt vaadanud õpetusi, kuidas panna vatti Goliathile ja teistele.

Pistan pildi ka juurde. Kasutan VG vedelikku.

post-1253-0-54241800-1446297817_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovisin siis nüüd järgmist dual coili. 24GA traat ümber 2,5mm kruvikeeraja, 7 tiiru.

Tulemus 0,29ohm ja 40W peal tundub täitsa mõnna. Auru annab hästi, maitset ka.

Eelnevalt oli see dual twisted coil. Twisted tapab minu kogemuse põhjal maitset. Auru on palju ja see on soe/kuum, aga ma olen maitse jahtija ja mulle see ei sobi.

 

Wickimisest.

Vatti panen tunde järgi nii, et ei ole liiga tihedalt ega ka liiga lõdvalt traadi sees. "Ülemise" osa lahtisest vatist, mis kuhugi ei lähe, lõikan ära ja veidikene "alumisest" vati osast pistan peenikese kruvikaga vedeliku aukudesse. Õhuaukude juures jälgin, et vatt ei puudutaks neid õhuaukude servasid, vastasel juhul imbub vedelik vatilt servale ja sealt auku juba. See võib paljudel olla põhjuseks, miks lekib. Loomulikult võivad muud probleemid olla, ma ei tea :)

Aurustajat kasutan üliharva - kokku võib-olla paar tundi olen kasutanud, sest ma rohkem "põske-kopsu" mees :) Aga olen palju eelnevalt vaadanud õpetusi, kuidas panna vatti Goliathile ja teistele.

Pistan pildi ka juurde. Kasutan VG vedelikku.

Ma wickin täpselt samamoodi, ainult, et ilma selle wicki rõngata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kogu selle jutu peale täitsin pealt ja lasin hirmus täis. Lörtsutas alt välja veits :P Tuleb ikka mõned millimeetrid õhku jätta üles :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kogu selle jutu peale täitsin pealt ja lasin hirmus täis. Lörtsutas alt välja veits :P Tuleb ikka mõned millimeetrid õhku jätta üles :D

Jah, olen ka täheldanud, et täiesti ääreni täis pole mõtet täita, siis võib alt lekkida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jäta sellest tihendist mingi 1-2m vähem, mis ylevalt paistab


aga see rõngas on suht mõttetu, pole veel pihta saanud, lisaks nii pehmest metallist, et kogemata suutsin juba 1 lapikuks keerata ja sellega pole midagi enam teha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kel vene keelega probleeme väga ei ole, siis selles videos seletab üks seltsimees kenasti ära mis, kus ja kuidas. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

vaatasin ära, ega midagi uut nagu polnud. Võibolla see O rüngas üleval. Ausalt ei mäleta kas see oli seal või mitte. Aga samas, ma paaki juppideks ka ei võta, nii et poogen.

Nagu mainis, ainukese miinusena on täitmise rõngas. Vahel peab paberrätikut või savi mis kätte juhutb kasutama, muidu lihtsalt ei suuda lahti keerata kaant, sest näpud ei hakka taha.

Tihendeid pole ma määrinud....puhast vg soovitas?

Samas teatud aja jooksul peab vedeliku kontrolli just kuivatama, sest see hakkab raskemini käima...saa siis aru.  

See tüüp räägib alati suht ok juttu, me like it      :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ühinesin ka huvi pärast CuCu-klubiga :)

 

Alustuseks SS316L 26GA horisontaalne dualcoil, diameeter 2.5mm, 7 keerdu -- 0.25 oomi. Napilt mahtus. Tundub ok. VTC Mini otsas kenam kui TFV4 ja tõesti Velocity-stiilis kinnitamine (mul esimene kogemus) on pagana kiire ja mõnus. TFV4-s on muidugi ruumi kõvasti rohkem, ei pea muretsema kusagile vastu puutumise pärast. Ma poleks arvanud, et sel nii palju detaile ja tihendeid on, harjumatu. Andis ikka lahti teha ja pesta neid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gearbestiga on mingi jama viimasel ajal, crius mul tellitud 07.12.2015 ja siiamaani "processing" ehk pole shipitud, support kirjadele ka ei vasta. Suvel tellisin sealt enamus oma gearbest punktide eest subtank mini rba pea, see ei tulnudki kohale.Lõpuks peale 3 kuud ootamist ja nendega kirjavahetust, tegid refundi v.a. 5 USD eest GB punktide, ytlesid, et see on niigi loss nende jaoks. Lambad... Mina pigem ostan edaspidi fasttechist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...