Jump to content
E-sigareti foorum
vikat

CTHULHU V2 RTA

Recommended Posts

Minu kurol on need stainlessist vist, või pole sellel vahet?

eks vasest on vast parem, aga kaotasin enda oma praktiliselt esimesel päeval ja siiani pole kuro kruviga probleeme polnud. Lihtsalt peab veel ühte alleni võtit riistakarbis kandma (posti kruvi võti on väike neile)

See ebay link on oluline veel sellepärast et sealt sain ka posti kruvisid tulkule

Share this post


Link to post
Share on other sites

Põhjus miks ta mul ära kadus on et pidevalt seda kruvi pingutades kulus keere ära ja ei hoidnud enam üldse, lihtsalt sisse torgates muidugi töötab. Kirjutasin tootjale kurja kirja, milles nõudsin uut SS ja vask kruvi. Lubasid ka saata, eks siis näha ole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei pääse muidu deckile ligi, tuleb koos selle korstnaga lahti. Siis ongi ainuke variant kõik lahti teha ja ära pesta. Hoiab muidugi see SS kruvi aga laiskus on suur ja pingutan koos vasest kruviga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaat kus lustakas Schrödingeri kruvi, samaaegselt nii kadunud kui ka mittekadunud. Kaotasin ära või keerasin vindi maha, mis seal vahet -- ikka tootjale kuri kiri, et saada kaks tk. asemele, raha tagasi ja tasuta v3 ka lepituseks. DHL-iga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selle lisakruvi oleks pidanud kohe kaasa panema, teisi ju on topelt.

EDIT: Ja kui see SS oleks algusest peale normaalselt hoidnud, poleks üldse probleemi olnud, decki olen max 2x vahetanud. Seega endal ma küll süüd ei näe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei pääse muidu deckile ligi, tuleb koos selle korstnaga lahti. Siis ongi ainuke variant kõik lahti teha ja ära pesta. Hoiab muidugi see SS kruvi aga laiskus on suur ja pingutan koos vasest kruviga.

Mida sa seal pesed, õhuava? Selle jaoks in külgedel 2 suurt ava kui sa tähele pole pannud :D

Pärast puhud kuivaks 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oh ebaõnn. Kui see korsten sinna kinni jääb, siis tuleb see ju koos klaasiga lahti keerata. Eeldusel, et paagis midagi on siis jookseb see sealt välja.

End of the story. Kuro kruvi sobib.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeesus, võin odavalt enda oma koos klaasiga ära anda. Ei istu see mulle ikka, alguses natuke kasutasin, aga juba mitu kuud on jälle TFV4 kasutusel olnud kuna ei viitsi ennast selle cthuluga vihastada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeesus, no siis võtagi minu käest masin, saad mati varuklaasi ka kaasa ja võid masina e-smokerile edasi müüa ;)

Mis sa tahad cucu eest, mille varuklaasi oled jeesusele müünud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tea, paku midagi. Uuena sain 30€ eest, poehind Eestis oli palju kõrgem, seega koos varuklaasiga 15+post? Võib oma nägemuse mõistlikust hinnast ka pakkuda.

Kõik varutihendid jms. mis karbis kaasa tuli on ka alles.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tea, paku midagi. Uuena sain 30€ eest, poehind Eestis oli palju kõrgem, seega koos varuklaasiga 15+post? Võib oma nägemuse mõistlikust hinnast ka pakkuda.

Kõik varutihendid jms. mis karbis kaasa tuli on ka alles.

võtan ära

variant on veel ka vahetus UD Zephyrus V2 vastu. See on selline tank, mille buildimisega mina kuidagi hakkama ei saa. Enamus pidavat aga saama, lisaks on võimalus tehasecoile ka kasutada

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma homme tellin neid ft-st juurde. Saan hiljem tagasi anda  :)

Cucu on hea, et läheb ka aasta hiljem kaubaks kui vaja. Homme peaks -20% ka olema..., mitte et nad hetkel kallid on, aga säästi ikkagi.

Aga tulevad nad kuu poolteist tänu pühadele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No igaks juhuks. Ega xiios ka nüüd homme uksetaga pole :D

pooleteist kuuga võib nii mõndagi juhtuda    (kick)

Ohh, siis kannatad ära küll :). Ma arvasin, et sul üldse klaasi pole, siis oleks saatnud sulle selle mati versiooni. Nüüd ei saada :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...