Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Vapista

Kokkusaamine @ Rüütli 18, Tartu

Recommended Posts

Oleneb palju meid kohale tuleb aga võiks proovida ka ühe "ametliku" suurima pilve võistluse ära teha koos žürii, punktide ja väikse võidu nänni korviga. Ma loodan, et äkki mõni pood on nõus ka natuke nänni välja panema - see kas ja mida keegi on nõus välja panema võiks jääda kohapealseks üllatuseks B) .

Ma ise plaanin ka natuke midagi sinna "osava" kopsu korvi poetada.

Ma lihtsalt ei saa magada kuna eelmine kord tekkis ootamatult 1v1 nämmauruga ja ma sain haledalt pähe :(

Pilvi on tore puhuda, aga ise olen cloud compi vastu. Pahatihti käivad sellega koos madalad buildid ja liiga kuumad coilid. Huvitav on vaadata kuidas pool industryd sihib tervislikumale veibile(TC) teine pool aga vastupidi suuremad pilved/rohkem mürke. Samas diversity rikastab, kahe otsaga asi. Ise ei ole tulemas, aga kena pidu kõigile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oleneb palju meid kohale tuleb aga võiks proovida ka ühe "ametliku" suurima pilve võistluse ära teha koos žürii, punktide ja väikse võidu nänni korviga. Ma loodan, et äkki mõni pood on nõus ka natuke nänni välja panema - see kas ja mida keegi on nõus välja panema võiks jääda kohapealseks üllatuseks  B) .

Ma ise plaanin ka natuke midagi sinna "osava" kopsu korvi poetada.

 

Ma lihtsalt ei saa magada kuna eelmine kord tekkis ootamatult 1v1 nämmauruga ja ma sain haledalt pähe  :(

Pilve võistluse teeme ära. Seoses sellega, kes võtab osa? Auru ja Oldi nimi kirjas. 

Kui läheb pilve võistluseks, siis teeks ka triki võisltluse või lihtsalt näita mida oskad?

Meie paneme omalt poolt ka nänni välja. 

 

 

 

 

Edit: aga ehk kirjeldate, mida sellest lounges-t täpselt oodata. Kas süüa/juua saab või tuleb enne kõht täis süüa ja oma joogid kaasa võtta?

 

 

Kohapeal olemas alkoholi valik: Õllenaudi õlled + kangem alkohol ja kokteilide tegemise võimalus. Hinnad katsume hoida mõistlikud, ehk siis odavama baari tasemel.

Oma joogiga tulejaid välja ei viska aga tore oleks kui seda ei toimuks :D .

 

Kohapealne söögi võimalus puudub.

Kui on huvi võib mõelda ühise külma laua tellimise peale või näiteks võtab igaüks kes soovib midagi kaasa mida saaks külma laua peale närimiseks panna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See suurema pilve taga ajamine on rohkem ühekordne show teema ja ma kardan, et tervislikud TC mehed panevad selle kinni. Lisaks saab ka subohmi teha nii, et ei kärrssa midagi :D.
Eelnevalt vast ei ole mõtet regamist teha... küll kohapeal näeb kes kopsu soovib proovida ja kes züriis olla.

 

Söögi poole pealt sobib mulle nii külma laua tellimise võimalus kui ka see, et igaüks kes soovib võtab midagi kaasa. Selle viimasega on mul laste lasteaia/kooli ürituselt head kogemused lisaks poe kraamile ilmub laua peale ka lahedaid kodus tehtud produkte - siia maani pole mingit tõbe saanud :D. Ise kaasa võtmine eeldab ainult, et majal mingi kogus kandikuid, vaaganid on varuks - ehk siis ma eelistaks ise kaasa võtmise varianti. 

 

EDIT: Muidugi on ka variant, et üldse ei söö :)
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas lahjat õlut on?(2,9 voldist)

Kuramus ma ei leia Õllenaudi pakutavate õllede nimekirja aga üldiselt käsitöö õlled minu teada nii lahjad pole - aga maitse bukett on neil kindlasti palju huvitavam kui sakudel jms õlledel. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas joogivalikus midagi alkovaba ka on?

Kui kokse saab segada siis neid segatakse reeglina alkovaba cola või toonikuga :D. Puhas joogivesi tuleb kraanist ja wc on ka olemas.

Kellele kohapeal olev  joogi valik täiesti joodamatu on siis üle tänava on kivi baar kust häda korral ikka endale sobiva joogi leiab - kuigi kohapeal on minu arvates täesti viisakas ja piisav valik olemas.

 

Kui ma õieti mäletan siis kangema joogi valikus olid ka keskmise/kõrgema hinnaga margid ... ehk siis laua viina kohe kindlasti seal polnud :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt suht teine koht paistab aint vaba olevat sellel võistlusel kui selline masin.

 

No ma värisen Vikati peale ikka :D

Samas ma arvan et seal tuleb üllatusesinejaid ka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...