Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Vapista

Kokkusaamine @ Rüütli 18, Tartu

Recommended Posts

Kui palju sul mida on ? Ecig vs Atmos . Kuupäevad ei teeks ka paha. 85% või 100% PG ?  Jupikaupa ka müüd (Tallinn) ?

 

Toimumise koht: Rüütli 18, Tartu (vana Möku) Aeg: 19. September kell 19:00

Nikotiiniga on 5xatmos 36mg ja 4xecig 36mg. Pudeli peal on 100% PG, kas seal vett või muid lisandeid on ei oska tõesti öelda, aga võid ise tootja järgi googeldada.

Jupi kaupa müün siis ja ainult siis kui mulle sobival ajal minu jaoks sobivasse kohta tuled ehk nagu öeldud, ühekaupa käest kätte tehingutest väga huvitatud ei ole välja arvatud ürituse ajal kui nagunii kohal olen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No siis võikski nii öelda mitte mingeid ebamääraseid kuupäevi küsida.

 

Säilivus:

Atmos 12/2016 1tk, 7/2016 4tk

E-cig 8/2017 1tk 11/2016 2tk 12/2016 1tk

 

Aga tegelikult ei juhtu nendega midagi niikaua kui pudel kinnine on seda enam et on hoitud jahedas ja otsese päikese eest kaitstud kohas. Baasidega kogemust pole, aga üle parim enne läinud valmismahlasid olen kasutanud ja ei märganud küll, et maitses või aurus mingit erinevust oleks. Kui keegi veel pilte ka nõuab, siis tulgu üritusele ja vaadaku need pudelid oma silmaga üle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma liituks Vilistaja küsimusega, et kas keegi öömaja pakub? :) Vilistaja, kui öömaja ei saa, siis ma võin teoorias öösel tagasi ka sõita. Aga ma veel vaatan, hotell on ka ikkagi väga reaalne variant.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huh, võin uurida, kas on külje mahapanemise paika - kui on siis kontoriruumid sauna ja piljardiga - ise peab endale sobiva nurga leidma.

Uuri jah, mul magamiskott täiesti olemas :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huh, võin uurida, kas on külje mahapanemise paika - kui on siis kontoriruumid sauna ja piljardiga - ise peab endale sobiva nurga leidma.

Jään infot ootama, ka mul ei oleks probleem kuskil põrandal ööd veeta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niih eile sai segatud 5*50ml 6mg oma varem proovitud (leiutatud :D) retsepti 19nda jaoks kokku. Võtan proovimiseks kaasa.


Mis me söögiga teeme siis? 
1. Võtame kes arvab, et midagi võiks närida ise head/paremat/krõbisevat kaasa ja paneme lauale?
2. Hakkame külma lauda tellima?
Minule sobib nii 1 kui 2 ... aga mis teised arvavad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui on õige "kräu", siis varutakse kõike nii, et puudu ei jääks :D Ja mitte selle loogikaga, et kõike on piisavalt ja jääb ülegi, aga ülejäägid sööme/joome ära ja jääb puudugi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...