Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
EHRG

Nikoliquids

Recommended Posts

Avastasin, et kodupoe (Kakumäe Selver Tallinas) ühes väikekaupluses nagu Tobacce City müüakse saksa tootja Nikoliquids vedelikke. Hind 5€ 15ml pudelikese eest. Vőtsin paar tükki prooviks ja esimene mulje on kahetine. Iseenesest maitset ja tossu on, aga mingi keemia järelmaitse jääb. Vőibolla on see konkreetse vedelikumaitse omapära. Tootja koduleht on siin http://www.nikoliquids.de/

On kellegi veel antud tootja vedelikega kogemusi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt seda teab. Pole seal poes enam ammu käinud. 

 

Aga sa helista sinna ja uuri järgi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No jumala hädas. Eestist saab ainult 16mg kangusega. Olen nüüd seda teinud ja niko liquids ice kiss on lihtsalt super vedelik aga 16mg tõmbab kopsu nii kokku ,et jube.  

Ehk keegi suudab mulle mõne netipoe välja sebida kust seda tellida saan? Kõik mis leidnud olen, ei postita Eestisse või on postikulu kummaline 51.90?

Tootja kodulehel http://www.nikoliquids.de/ samuti eestisse 51 eurot, samas Soome 9.90.-, kui keegi hea inimene kes ka Soomes askeldab viitsib mulle Soomest Eestisse postitada oleksin ka super õnnelik. Sixpäki raha garanteeritud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väga huvitav.

Kui aga vedeliku ostukorvi paned ja proceed checkoutis panna shipping to estonia, ütleb kogusummale otsa 51 eurot shipping Fedexiga.

Ei tea kas neil kodulehe error?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uue tubakaseaduse järgi kaugmüük keelatud. Vbl selle pärast seal mingi kiiks sisse tulnud. Soovitan saata kiri neile ja uurida mis toimub.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...