Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Olle Nõmm

PULP Cult Line

Recommended Posts

PULP White Cake sai siis see ime mahl mis maailmas suure haibi saanud ka ära proovitud.

Maitse on väga omapärane ja TUGEV. Ikka täitsa magus kook :D.

 

Maitse elamus mis sealt tuli mulle suht meeldis AGA natuke liiga tugev minu jaoks ja tõenäoliselt häiris ka suur PG osa. Ehk siis otse seadmesse mul seda ei kannata valada.
Kui PULP seda maitsena pakuks siis oleksin kohe käpp ja katsetaks endale sobiva tugevusega segu valmis.

Ma arvan, et kui ati pole jõhker aurumasin siis võib PULPi poolt pakutav segu täitsa õige olla.

 

Kes proovinud pole siis seda tasub kindlasti proovida (Y)... külmaks see kindlasti ei jäta, sest see on JAH/EI mahl.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paagid annavad tänapäeval niipalju maitset edasi, et puhast tootja vedeliku pole mul võimalik tõmmata. Nagu jooks parfüümi. Tavaliselt lahjendan nad üks kuuele ja mulle sobib.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paagid annavad tänapäeval niipalju maitset edasi, et puhast tootja vedeliku pole mul võimalik tõmmata. Nagu jooks parfüümi. Tavaliselt lahjendan nad üks kuuele ja mulle sobib.

Hea seade võtab pakutavast loomulikult viimast, aga pigem on siiski tegu sellega, et tootjad püüavad üksteist üle trumbata tugeva maitsega keskmise tarbija võitmiseks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võtsin poest ezekieli, tundus kuidagi tuttav maitse ja meeldiv, white cake haibist ei saanud ma aru, maitse asi. Ezekiel tundus nagu oleks saanud sellist maitset varem ja hiljem tuli meelde, et see on pesuehtne energiajook, aga jah tundub, et pean teda kõvasti lahjendama, maitset liiga palju, et poole paagi tõmbamisega hakkab paha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

White Cake'le lisasin 40-50% VG'd ja nüüd on vägagi tõmmatav (Y)

Ennem oli ikka liiga magus :|

Aga sa tegid segu eraldi pudelisse? Või annab nii ka maitset, kui paned otse tanki pool PULPi, pool baasi, ja veidi lased seguneda? Proovisin ka sõbra masinas white cake ära, maitse on tõesti tugev.. Veidi lahjendada on hea plaan, jätkub kauemaks ka..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga sa tegid segu eraldi pudelisse? Või annab nii ka maitset, kui paned otse tanki pool PULPi, pool baasi, ja veidi lased seguneda? Proovisin ka sõbra masinas white cake ära, maitse on tõesti tugev.. Veidi lahjendada on hea plaan, jätkub kauemaks ka..

Panin jah otse clearosse ... kui pudelisse oleks pannud siis oleks täpse % saanud öelda. Hetkel see jah selline tunde järgi suurus :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...