Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
EHRG

RAGE 3 in 1 tank

Recommended Posts

Väga cool mõte vendadel teha 3 in 1 tank. Päeval tossutad subohmi või RBA-d. Õhtul mugavalt diivanil lesides, kasutad väikese konjaki kõrval dripperina. 

 

Nagu ma aru saan, siis eeltellimusi saab teha siit: http://simply4vapor.com/

 

Mike Vapesi ülevaade siin: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

AQUA V2 võimaldab sama moodi triperi ja tanki vahel valida. Pluss on see, et tanki pealt triperi peale minnes ei pea paaki tühjaks valama.
Miinus on natuke vähe õhku, väiksed wicki kanalid ja tehase coile ka pole. Aaa seda ei toodeta ka enam :D :D :D .... lihtsalt kuna ise kasutan siis need võimalused mis pakutakse ei ole väga uued minu jaoks :D.

Aga muidu selline lahendus on vinge on endal korduvalt vaja läinud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei saa eriti aru selle mõttest või jäi midagi arusaamatuks. Aga kui sul on nagunii kolme aurusti jagu jubinaid, siis miks peaks võtma Rage 3 in 1 asjad, mitte 3 erinevat aurustit?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No loomulikult pole mõtet seda soetada vanal veipimise gurul, kel kõik kapid ja sahtlid erinevaid värgendusi täis on :)

See on väga mugav variant algajale, kes saab ühe aurustajaga proovida kõike kolme erinevat varianti. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

No loomulikult pole mõtet seda soetada vanal veipimise gurul, kel kõik kapid ja sahtlid erinevaid värgendusi täis on :)

See on väga mugav variant algajale, kes saab ühe aurustajaga proovida kõike kolme erinevat varianti. 

Kas siin pole ohtu, et kui üks asi kõlbab kõigeks, siis ta tegelikult ei kõlba millekski?  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täpselt nii, iga asja jaoks oma asi.

Dripper parim on velocity.

Ühe coili paak: tfv4, triton, kayfun, chutulu jne.

Kahe coili paak: goliath 1&2, bellus, billow 1&wjne.

Üks paak neid kõiki asendada ei suuda. Aga välimus rauast cage-ga on küll sheff.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...