Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
masmre

Goblin Mini

Recommended Posts

Rebisin omale fasttehhist ligi ja peab mainima, et olen positiivselt üllatunud. Nii väikse RTA kohta päris kõva saavutus.

Mahutab 3ml ja võib teha nii single coil kui ka dual coil setupi. Ühe koiliga setupi jaoks on adapter õhuaukude ja vedeliku kanalite sulgemiseks. Kaasa tuleb veel adapter 510 huulikute jaoks ja tagavara klaasist kere + teine klaasist huulik ja muidugi hunnik tihendeid ja kruvikas. (kellel neid pisikesi kruvikaid on puudu võin mõned ära anda)

Miinuseks loen seda, et kruvid on kehvad, mitte keerme poolest, aga traati kinni keerata oli paras nikerdamine...

Ise kasutan teda backup devaisil ja siiani olen väga rahul.

Auru toodab isegi ühe oomise setupiga ja ainult 4A peal vägagi korralikult. Eriti meeldib mulle see õhuaukude reguleerimise süsteem, see on ikka sigalahe (Y)

 

2703100-2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen sinuga nõus, väga mõnus ati on. Alguses oli kahtlus, et kui lekkima hakkab, siis kolistab mahla otse modi, aga lekkima pole hakanud, mõnikord peale intensiivset tõmbamist on all natukene kondentsi, aga kui see ära pühkida, siis midagi hullu ei ole.

Ainukene miinus on alt kruviga täitmine. See kruvi on lisaks veel ka imepisikene ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

3ml on ikka nutuselt vähe, sellepärast jätsin vahele. Muidu olen suur UD fänn. Kas see õhu regullamis teivas 510 ümbrust ära ei kratsi kui pidevalt peale & maha kerida?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on ta mehhaanilise peal ja tundub, et ta vastu ei käi, liigub vabalt. 3ml on backupina just paras, mitte palju ja mitte vähe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

3ml on ikka nutuselt vähe, sellepärast jätsin vahele. Muidu olen suur UD fänn. Kas see õhu regullamis teivas 510 ümbrust ära ei kratsi kui pidevalt peale & maha kerida?

Õhu regullimise teivas ei puutu vastu modi, ati servad on kõrgemad, kui teivas ise ja teivas on mingi pool millimeetrit modist eemal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain ka täna goblin mini kätte. Kiidan! 

Miinusek nii palju, et mahla imeb roppu moodi dual coiliga ning kui kuskile kaasa võtta vaja, siis peale mahla pudeli veel kruvikeeraja ka vaja tasku panna.

 

Keerasin sisse 7 keerdu 26awg coilid. Kes rohkem testinud ja proovinud, mis builde soovitate?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...