Jump to content
E-sigareti foorum
Kristen Lõoke

Vedelike valmistamine?

Recommended Posts

Tere. Kindlasti on siin veel inimesi kes segavad omale mahlu kaaluga. 

Oleks väga mugav, kui eksisteeriks mingi peenikese tilaga kork, mille saaks pudelile vedeliku segamise ajaks peale keerata. Näiteks nii ecig kui ka atmoslab 100ml pudelitel on täpselt sama läbimõõdu ning keermega kork- järelikult tegu mingi standardiga.

Ehk on keegi sama idee peale tulnud ning kuskilt sellised korgid leidnud?

Ma olen neid korke ära loopinud. mom ja pop maitsetega tulevad kaasa. Jube pikad ja ebamugavad. Kui nüüd uue partiiga tulevad, võin saata prooviks. Hetkel nullis nendega. Ma pole ka muidugi kindel, et kas enam jagavad kaasa....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina samas olen FA maitseid kogu aeg ca 10% pannud ja on OK olnud.
Vbla see on kangem kraam.

Proovi väikse kogusega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See maitse on väga karm kui üle 1 % panna. Ise segasin esimest korda seda kuskil 1,5% -ga ja oli liiga "rammus"  (ma ei tea kas see on õige sõna kui maitsestajat liiga palju on aga seda ma silmas pidasin).

Lahjendasin seda siis baasiga pooleks siis oli hea. Nii et minu soovitus: alusta 1% pealt.  Muidugi peab silmas pidama seda asjaolu et mul on 70/30 PG/VG suhe, nii et maitse kandub edasi paremini kui VG ülekaaluga vedelikel.

Muidu aga on väga hea tubaka maitse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK ma pean hakkama ka jälgima mis pudeli peal kirjas ja kõik vist ikka ühe puuga ei lähe ...
NOTE: selle pärast mul vist üks maitse ongi jube pask :D .... liiga palju. Peab ikka lugema mis pudelil kirjas (aga mehed ju ei loe manuali).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osta 0VG juurde, saad lahjendada.

Ma kardan, et see on varsti tiba kange. Isegi ma, vana korsten, alustasin 18mg peal ja seda ego pulgaga, võimsama masinaga tõmbab sul kopsud tagurpidi   :roll:

Ega ma nalja ei tee, üledoosi ei ole mõnus saada


Soovitan kohe mitu pudelit võtta http://spezz.ee/et/atmoslab-baasvedelikud/423-mist-mix-base.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja veel: kui segad tubakamaitselisi vedelikke, siis need peavad steepima  (ehk siis seisma kapis pimedas kork peal) 3-4 nädalat, alles siis on võimalik neid tõmmata. Puuviljamaitselised on kiiremini tõmmatavad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas vee sisaldus suureks ei lähe kui mõlemas baasvedelikus on vesi sees juba,ühes on 15% ja teises 10% või see ei loe sellise asja puhul?

 

Kuna plaanis spezzist omale kogukupatus tellida siis millise firma maitsestajaid oleks soovitav kasutada?

 

Läksin oma teemaga http://www.e-suits.eu/topic/4519-algaja-erinevad-k%C3%BCsimused/ üle kuna erinevaid küsimusi tuleb kindlasti veel palju ja ei tahaks seda teemat risustada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei lähe suureks. Kui ühes pudelis on 10% vett ja teises 15% siis need kokku segades on lõpptulemuses 10%+15%/2=12,5% vett :)

Seda siis juhul kui mõlemaid baase võrdses koguses on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui ühes pudelis on 10% liitrist ehk 100g vett ja teises 15% liitrist ehk 150g vett, siis kokku segades saame 250g vett.

Tubli, istu, 5+

Ja kui nüüd võtta, et kokku on sul 2 liitrit manti, mille sees on 250 ml vett, siis protsentuaalselt ongi sul 12,5% vett

Share this post


Link to post
Share on other sites

Põhimõtteliselt tahtsin alljärgneva kommentaari avaldada uue teemana "Küsimus laiemale ringile Red Mixile ligilähedase maitse kohta". kuid x tehnilistel põhjustel see ei õnnestunud ning lisasin küsimise siia suvalise vedelikuteemalise alateema alla.

Minu abikaasale on siiani kõige paremini sobinud lisandina Inawera Red Mixi maitsevedelik ning ta on seda tarvitanud 3,5 aastat. Point on selles, et tänaseks on selle maitsevedeliku tootmine kahjuks lõpetatud ning ka varud praktiliselt otsas (jagub veel 3 nädalaks). Kahtlemata katse-eksituse meetodil on võimalik leida uus sobiv variant, kuid lihtsam on esitada küsimus laiale ringile: oskab keegi öelda, milline maitsevedelik on Red Mixile kõige ligilähedasem ning kust seda Eestis hankida. Samas, kui kellelgi (Tallinna inimestel) on jäänud Red Mix juhuslikult seisma ja ta seda enam ei vaja, olen valmis seda ära ostma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kasper,

suured tänud, ongi sama, laupäeval lähen siis ostma, tööpäeviti lihtsalt ei jõua. Vaatasin ise küll mitmed poed veebis läbi, aga kui järest ei olnud ja ei olnud, siis hakkasin ennatlikult eeldama, et mitte kuskil enam ei ole

Share this post


Link to post
Share on other sites

ooot, kas maitset võib väljast tellida?

Nagu ju võiks. Teen selle maitsestajaga omale näiteks limonaadi või panen koogi sisse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei ole veel kuulnud, et siirupi tellimine oleks keelatud. Oleneb ilmselt, et kuidas sa siirupit nimetada. 

Teiste tootjate maitsestajad juba aastaid on sildiga "food flavouring". Seda nad ka tehniliselt ju on ka. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...