Jump to content
E-sigareti foorum
Kristen Lõoke

Vedelike valmistamine?

Recommended Posts

Vabandan juba ette OT läbu eest, aga milline baas sobib vetsupoti puhastamiseks ja kas on ka parem kui domestos, harpic vms. vetsupoti puhastamiseks mõeldud vahend? :D

 

Ühes Eesti poes jäi silma 1L 0mg VG baas hinnaga 45€, selle raha eest vist valgendab ka hambaid ja desinfitseerib rahakotti   (kick)

 

Muidugi on veel ka normaalse hinnaga müüjaid, õnneks   :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ühes Eesti poes jäi silma 1L 0mg VG baas hinnaga 45€, selle raha eest vist valgendab ka hambaid ja desinfitseerib rahakotti   (kick)

 

Muidugi on veel ka normaalse hinnaga müüjaid, õnneks   :idea:

Mis selle saladusliku poe nimi on....ma tahaks oma silmaga seda näha   :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui liitri hinnaks ümber arvutada, siis pole see Eesti poodides kaugeltki mitte kõige kallim 0 baas kuigi tõsi, need kallimad on pisemates pudelites ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hind hinnaks, aga siin on selge näide sellest, et ainult hinna ja müüja jutu põhjal ei saa kvaliteedi üle otsustada kuna "iga mees kiidab ikka oma riista" :D

 

post-144-0-40211200-1491046793_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii ta on, 5L kanistriga välijast tellides võib liitri hind isegi 5€ kanti tulla. Välismaalt tellides ei tohi kanistriga muidugi sellist toodet tellida, millele e-sigareti baas on peale kirjutatud vaid sobivad märksõnad otsimiseks on food grade vegetable glycerin vms. ehk tellima peaks toiduainetööstuses kasutamiseks mõeldud VG.

Kui tegemist on toiduainetööstuses või e-sigaretis kasutamiseks mõeldud VG-ga, siis suures plaanis võib öelda, et VG on VG. Piltlikult öeldes kui pooleliitrine õlu maksab poes 1€ ja baaris 4€, siis maitseb see baarist ostetud õlu ikka samamoodi ehk kõrgem hind on tingitud muudest asjaoludest mitte toote kõrgemast kvaliteedist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole seda Avoriat proovinud.

Võrdluses alecoq/saku, enda arvamus,  siis ecig mulle kohe üldse ei meeldinud, Artveip juba parem, inawera ei meeldinud...

Siit Eesti poodidest tundub kõige meeldivam Smoki.me müüdavad baasid.(ei tea tootjat, väidetavalt Inglismaalt).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul hetkel tubaka lehed laagerduvad PG sees. Paari nädala pärast segan VG-ga kokku. Siis paistab, mis sellest katsest saab. Kas kannatab aurutada või mitte :)

 

Tuleb tunnistada, et eksperiment õnnestus. Väga mõnus mahe ja kergelt magus tubaka maitse. Õlle ja hommikukohvi kõrvale ideaalne veip.

Kuidas ma seda tegin? 

Ostsin epiibust Ecig 100ml 0mg PG-d ja 100ml 0mg VG-d. Siis suundusin tubaka poodi ja küsisin võimalikult naturaalset tubakalehtedest Kuuba naise kintsul kokku rullitud sigarit, mille ka sain. Tükeldasin kääridega sigari ja panin PG-ga laagerduma. Pudelis ca 2/3 purustatud tubakalehti ja sinna otsa kallasin PG. Pärast kuu ajast laagerdumist filtreerisin selle PG läbi kohvifiltri ja valasin VG-ga kokku vahemikus 50/50. On tõesti mõnus veip. NIko tase võiks tunde järgi ca 6-10mg olla. 

Loomulikult võiks proovida ka mõne maitsestatud sigari tubakaga. Näiteks cherry või vaniljega. Aga vist on lihtsam ja kindlam mingite maitsestajatega vajadusel omale meelepärast maitset timmida. Ja kui päris aus olla, siis ma ei hakkagi muud maitset otsima. Väga hea tubakas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuleb tunnistada, et eksperiment õnnestus. Väga mõnus mahe ja kergelt magus tubaka maitse. Õlle ja hommikukohvi kõrvale ideaalne veip.

Kuidas ma seda tegin? 

Ostsin epiibust Ecig 100ml 0mg PG-d ja 100ml 0mg VG-d. Siis suundusin tubaka poodi ja küsisin võimalikult naturaalset tubakalehtedest Kuuba naise kintsul kokku rullitud sigarit, mille ka sain. Tükeldasin kääridega sigari ja panin PG-ga laagerduma. Pudelis ca 2/3 purustatud tubakalehti ja sinna otsa kallasin PG. Pärast kuu ajast laagerdumist filtreerisin selle PG läbi kohvifiltri ja valasin VG-ga kokku vahemikus 50/50. On tõesti mõnus veip. NIko tase võiks tunde järgi ca 6-10mg olla. 

Loomulikult võiks proovida ka mõne maitsestatud sigari tubakaga. Näiteks cherry või vaniljega. Aga vist on lihtsam ja kindlam mingite maitsestajatega vajadusel omale meelepärast maitset timmida. Ja kui päris aus olla, siis ma ei hakkagi muud maitset otsima. Väga hea tubakas :)

Lahe, et tulemus tuli meeldiv (Y).

Katsetada sellised lahendusi võib ja on tore AGA .... ohtuse seisukohalt peaks igapäevaselt kasutama ikka kas valmis vedelikke või maitsestajaid.

Probleem on selles, et võttes nö. loodusest maitsed tuleb sealt kaasa ka õlid ja muu jama mida ei ole väga soovitatav regulaarselt sisse hingata.... Seda selgitas mulle dr. F. isiklikult eelmine aasta Poolas õlle klaasi taga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelikult täpselt sama häda on toidumaitsestajatega. Kui tootja müüb seda toidumaitsestajana, siis võib seal samuti olla õlisid jms., mis sisse süües on ohutud, aga kuumutades ja sisse hingates enam nii ohutud ei pruugi olla. Aga eks sellest kirjutab keegi kindlasti pikemalt ja täpsemalt kui peaks juhtuma, et riik kõik oma jaburused läbi surub.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lahe, et tulemus tuli meeldiv (Y).

Katsetada sellised lahendusi võib ja on tore AGA .... ohtuse seisukohalt peaks igapäevaselt kasutama ikka kas valmis vedelikke või maitsestajaid.

Probleem on selles, et võttes nö. loodusest maitsed tuleb sealt kaasa ka õlid ja muu jama mida ei ole väga soovitatav regulaarselt sisse hingata.... Seda selgitas mulle dr. F. isiklikult eelmine aasta Poolas õlle klaasi taga :)

 

Huvi pärast küsiks et mis setup' i  dr. F  ise kasutab ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pariisis rääkis ta, et tõmbab 18mg, sest kui madalamale liikus, hakkas rohkem tarbima. 18mg vedelikuga aga teeb paar mahvi ja paneb käest ära. Mainiski ära, et "tee ennem kangemat, kui rohkem". Tol ajal tundus, et tal oli Subox vist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...