Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
vikat

OBS Crius RTA

Recommended Posts

Kust soetatud isend?

endal lekkimist ei ole täheldanud. Samas ma rohkem soojas+autos vennike ka...aga mingi 5-15min külma on siiani täitsa rahumeeli vastu võtnud :)

Gearbest && siin kirdenurgas külmad krõbedamad - ikka üle 20 (täna oli 19)

Võibolla mingi partiide erinevus, minu oma tundus kogu aeg pisut õline, ka toas ja alumiste rõngaste vahel oli väike vedelikuviirg, mis peale ära pühkimist ilmus varsti uuesti. Ja sama asja on ka teised kurtnud internetis. Massiivse uputuse sain alati väljast tuppa tulles, ka siis kui vedelik kinni oli. Mis viis mõttele et probleem on põhja sees just.

Ja tootja reklaamib seda tanki kui täielikult lahti võetavat -> "..all components can be deatached.."

kui nii poleks väidetud, ma poleks puutunudki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täiesti ideaalne, ei mingit lekkimist, ei mingit kärsakat, tossab kui loom. Ainus häda on see, et õues veipides saab mahl otsa. Oleks seda teadnud, poleks ostnudki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täiesti ideaalne, ei mingit lekkimist, ei mingit kärsakat, tossab kui loom. Ainus häda on see, et õues veipides saab mahl otsa. Oleks seda teadnud, poleks ostnudki.

siis on hästi ju :)

ma ei kirjutanud vingumise pärast - ise ostsin, ise pekki keerasin

vaid et keegi sama reha otsa ei komberdaks - kui on kruvi ja seda justkui saaks kruvikeerajaga keerata, siis mõni tahab seda keerata ka varem või hiljem ju

peace

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ää nüüd põe, ega ma sinu kohta kirjutanud, mul läheb lihtsalt meelest neid emotikonisid kirjutistesse toppida :) Mul sai tegelikult ka mehu väljas otsa, päriselt ka :). Huvi pärast proovisin ka enda Criuse kruvi lahti keerata ja siis loobusin. Võimatu misjoon, lugesite õieti, misjoon, sest jooma ajab see küll. Ei saagi täpselt aru, kas nad on selle kruvi sinna kinni liiminud või on kruvi pea kujuline märk labaselt metallile pekstud, sest lahti see kruvi ei tule, vähemalt normaalse jõu rakenduse puhul ja tra, ma olen autolukksepp. Kruvid, mutrid ja suur haamer on mu leib :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei jõudnud ära oodata ja kruttisin tööl komplektis kaasas olnud coilid sisse. 0.31 oomi, tõmban tc režiimis 35w 150c. 15min kurilkas istunud ja pool paaki läinud. Kodus proovin kindlasti midagi üle oomi sisse panna ja m2l testida.

Wickida oli lebo, panin suht puusalt vati otsad rõnga vahelt aukudesse ja toimib küll. Maitse ja toss nagu dripperil.

Paak ise tundub veits habras aga see tuleneb vist sellest, et pmst terve aasta k4 kasutanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kanthali coilid olid kaasas ju. Kas TC modeist välja ei hüppa? Kas mul ainukesena pritsib vedelikku suhu. Mul dual UD 316SS 0,67oomi 30W 190C.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hah ma arvasin millegipärast, et ss coilid. Mõned korrad hüppas välja küll aga 90% ajast lasi tcr režiimis tõmmata ja tõmbasin ca 3 paagitäit nii..

Õhtul vaatan veel korra üle :)

Mul vedelikku ei pritsinud kordagi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul siit vahest lekib nagu segane, ilmselt niikauaks siis seda rõõmu oligi. 

 

45CBxi9.png

 

Kui hakkab sealt lekkima, pidi aitama paagi pesu.Proovi järgi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul siit vahest lekib nagu segane, ilmselt niikauaks siis seda rõõmu oligi. 

 

45CBxi9.png

Pese ära KORRALIKULT põhi see aitab - liiguta pesemise ajal ka vedeliku kontrolli.

Mul see leke tekis kas siis kui suur temp vahe oli või kui täites kohe ventiili lahti keerasid või mis veel hullem seda kinni üldse ei pannud.

 

Pooliku paagi täitmine talle ka väga ei meeldinud.

Pärast pesemist oli 100% korras seni kuni oma error jälle sisse tuli.

 

Aga tundub, et neil jah see tihend mille peal vedeliku kontroll ringi käib pole kõige parema kvaliteediga. Ja lahti need põhjad ei käi :|.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peab vatti parasjagu panema sinna avadesse. Panin liiga tuugalt, ei imanud hästi. Panin vähe, lekkis jubedalt.

Praegu on väga hea. tuleb lihtsalt parasjagu vatti panna. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...