Jump to content
E-sigareti foorum
Kasutajapiip

Baasvedelik

Recommended Posts

Aaaaaa, mis kangusega sul see 100ml pudel on? Kui see on üle 1,8 siis oled omadega p...sses.

Mul on see 18mg

Ja mis nikotiinisisaldusega sul see on, 18mg?

Sel juhul on sul vaja veel 0mg baasi, millega kogu krempel lahjemaks teha.

Nagu Napoleon ütles, võta suurem kogus tegemiseks kui 12 ml - sellise pisikese koguse peale on keeruline täpseid koguseid paika saada.

Et parem siis suurem kogus teha? Ek teen mingi 30ml korraga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui Tallinnas oled siis tule astu läbi, annan sulle tühja 100ml pudeli, kuhu sisse jooki teha ja võid ka 100ml VG 0mg vedeliku osta: http://spezz.ee/et/atmoslab-baasvedelikud/422-vegetable-glycerol-vg-pure-base.html

Hetkel asun soomes kahjuks.

Aga mis sa arvad, kuidas ma teen siis 30ml? Palju panen seda baasi ja palju maitsestajat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hetkel asun soomes kahjuks.

Aga mis sa arvad, kuidas ma teen siis 30ml? Palju panen seda baasi ja palju maitsestajat?

Sa ei saagi praeguste vahenditega seda teha, sul on 0mg baasvedelik puudu.

Praeguste vahenditega saad teha umbes 16mg vedeliku kui baasi ja maitsestaja kokku segad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa ei saagi praeguste vahenditega seda teha, sul on 0mg baasvedelik puudu.

Praeguste vahenditega saad teha umbes 16mg vedeliku kui baasi ja maitsestaja kokku segad.

16mg norm kangus :D  Aga huvitab just, palju mida segada 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega jah päris täpselt ei saagi teha kui 0nic baasi pole. kui tahad 30ml siis arvud oleksid umbes nii: 26,67ml 50vg 50pg, 3ml maitset ja see teeks siis peaaegu 30ml mahla kangusega 1,6%nic 45vg 55pg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kaua tal seista lasen?

Oleneb maitsest kõik ja mis sa soovid maitsest saada.

Mõni maitse on kohe tõmmatav.  Teine tahab nädal seista , kolmas vähemalt kuu. Neljas maitse on 2 päeva pärast ühte mekki, nädala pärast teine ja kuu hiljem hoopis kolmas.

 

Kiirendada saad sooja õhuga või veega. Ekstreemsem (vajab oskust) on mikros asja kiirendada. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ärge palun liialt kõvasti lööge aga sooviks ühte head nõud :-D

 

Nimelt udu olen tekitanud juba kuskil kolm aastat ja seda foorumit olen jälginud pidevalt juba pea aasta, ning mõtlesi, et võiks vähekene vedelike segamisega kätt proovida. Varasemalt olen lasknud kellelgi teadjamal mahla kokku keeta aga enda tegemise rõõm on puudu.

 

Nimelt huvitab mind see, et kas kuskil (Eestis) oleks kohe otseselt müügis teatud kriteeriumitele vastavat baasi nimelt ma sooviks 30PG/70VG ja kangusega kuskil 12-14 Mg ehk siis vist 1,2-1,4%. Ainuke koht kus ma sarnast nägin oli maitsevaur kodukal Very low (0,3) aga nagu eelmainitud jääb kangust väheseks.

 

Päris keemiasse ei julgeks veel sügavutti sekkuda aga prooviks esialgu sellist varianti kui saaks kindla, maitsele vastava baasi ja siis ise proovida maitseid lisada vastavalt oma tunnetusele.

 

Ette tänades. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ärge palun liialt kõvasti lööge aga sooviks ühte head nõud :-D

 

Nimelt udu olen tekitanud juba kuskil kolm aastat ja seda foorumit olen jälginud pidevalt juba pea aasta, ning mõtlesi, et võiks vähekene vedelike segamisega kätt proovida. Varasemalt olen lasknud kellelgi teadjamal mahla kokku keeta aga enda tegemise rõõm on puudu.

 

Nimelt huvitab mind see, et kas kuskil (Eestis) oleks kohe otseselt müügis teatud kriteeriumitele vastavat baasi nimelt ma sooviks 30PG/70VG ja kangusega kuskil 12-14 Mg ehk siis vist 1,2-1,4%. Ainuke koht kus ma sarnast nägin oli maitsevaur kodukal Very low (0,3) aga nagu eelmainitud jääb kangust väheseks.

 

Päris keemiasse ei julgeks veel sügavutti sekkuda aga prooviks esialgu sellist varianti kui saaks kindla, maitsele vastava baasi ja siis ise proovida maitseid lisada vastavalt oma tunnetusele.

 

Ette tänades. ;-)

http://spezz.ee/et/a...ml#/kangus-12mg

http://spezz.ee/et/a...ml#/kangus-12mg

Segad kokku suhtes 30/70 ja ongi olemas :)

EDIT: Ehk siis 3 osa PG'd ja 7 osa VG'd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suured tänud vastuste eest, nüüd kohe palju kergem olla :D

 

Aga üks küsimus tekkis veel vahepeal, et mis eesmärgil lisatakse kokteilile vett. Mis see head teeb või mis halba juhtub kui seda ei lisa pole veel nagu täpselt aru saanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suured tänud vastuste eest, nüüd kohe palju kergem olla :D

 

Aga üks küsimus tekkis veel vahepeal, et mis eesmärgil lisatakse kokteilile vett. Mis see head teeb või mis halba juhtub kui seda ei lisa pole veel nagu täpselt aru saanud.

Puhas VG on väga paks. Paks vedelik aga ei wicki (ehk ei niisuta coili) nii hästi. Vett lisatakse selleks, et mahl vedelam oleks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tripp pidas silmas ikka puhast VG-d.

Vesi teeb vedelamaks, maitset kuidagi mahlasemaks ja kui limaskestad kipuvad kuivad olema, siis niisutab hästi. Atmose Mist VG baasis on vett 14% ja selle aurutamise ajal kipub nina tilkuma ning vuntsid lähevad päris märjaks :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

PG-le veel vett panna, siis vist voolab otse teisest august välja     (psühho)

Ok, pole proovinud, et seda kinnitada ega plaani ka proovida. 

Kui keegi katsetanud, andku teada   (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

.... ning vuntsid lähevad päris märjaks :D

 

See kõlas küll väga naughtylt. 

natural+mustache.jpeg

Aga niipalju, kui ma olen veega mänginud vedelikes, siis peamine ja kõige tähtsam eesmärk on tõesti VG-d lahjendada kasutajasõbralikumaks, kuid olen ka katsetanud puhast VPG vedeliku teha ja asi lihtsalt ei kandnud maitset edasi. Võimalik, et 5...15% PG-d lihtsalt üksinda ei ole piisav. Samas lisades ~5% vett on tulemus hoopis miskit muud. Vähemalt selline on mu mälestus. Ma ei ole väga ammu sellepärast ilma veeta vedelike teinud.

Samas üle 10% vett tapab kõik ära. 

In short - natukene on hea ja parem kasutada, palju on lihtsalt palju....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tripp pidas silmas ikka puhast VG-d.

Vesi teeb vedelamaks, maitset kuidagi mahlasemaks ja kui limaskestad kipuvad kuivad olema, siis niisutab hästi. Atmose Mist VG baasis on vett 14% ja selle aurutamise ajal kipub nina tilkuma ning vuntsid lähevad päris märjaks :D

 

 

Jah, VG-d ikka pidasin silmas! Tänud parandamast ja parandan ka algses postis segaduste vältimiseks ära

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...