Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Marc55

SMOKTech Koopor plus 200W TC

Recommended Posts

plus-2.jpg

Smoktech Koopor plus 200W TC

The KOOPOR Plus features Dual Driver System and HFDMR (High-Frequency Dynamic Monitoring Resistance) Technology, is one of the most accurate temperature-control mod ever made! It provides 200w maximum power, and takes dual 18650 batteries that can allow most vapors to enjoy vaping all day! Aside from superb performance, the KOOPOR Plus is the definition of fresh and aesthetic. It’s guaranteed to make heads turn!

  • Material: Stainless Steel and Zinc Alloy 
  • Output Power: 6w-200w 
  • Output Voltage: 0.35v-8.00v 
  • Resistance Range: 0.08Ω—3.00Ω (Temp Mode) 
  •                                       0.10Ω—3.00Ω (Watt Mode) 
  • Standby Current: < 300µA 
  • Maximum Current: it should be less than 50A when the atomizer resistance is 0.1 ohm.
 

Temperature protection between 200°F and 600°F(or 100°C-315°C)

  • Under temp mode, KOOPOR Plus can recognize your coils made of Ni200 alloy, Ti and SS.
  • Be careful to only attach new atomizers that have cooled to room temperature to the mod.
  • When using a new atomizer or reconnect your existing atomizer under temp mode, the KOOPOR Plus will prompt “NEW COIL UP SAME DOWN” to allow you to confirm the change.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vana koopor küsis iga viie minuti tagant uus coil, loodame et uus enam nii loll ei ole. Muidu kuubik 2 teeb nüüd 180 watti, kuigi kui accurate see nüüd on, smok overspeccib oma seadmeid mis kole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ka ainult head kogemused siiani, kasutanud ainult titaaniumiga. Menüü süsteem võiks parem olla (kui valikut paari sekundiga ei tee siis viskab menüüst välja). Temperatuuri kontroll töötab minuarust 5+

Share this post


Link to post
Share on other sites

kahtlane   8-)

 

parem las testivad, võin ka 50 hiljem osta


küla peal jäid silma mõned hoiatused 

 

arvan, et 40 usdi eest on seal modi küll, lihtsalt mina ei viitsi enam modidega jännata mis 2 kuu pärast perse lähevad

 

aga pole päris kvaliteetne, nupud logisevad jne

 

keskmise piniga pidi ka jama olema ehk mõne clearoga ei tööta

st liiga all on

 

ma arvan, et 40 usdi eest on seal modi küll, lihtsalt mina ei viitsi enam modidega jännata mis 2 kuu pärast perse lähevad

aga kes ei riski, see shampust ei joo, selle hinna eest 50/60, viiner võtab kõik   8-)

 

mu süda ei andnud rahu, pidin selle kirja panema    :)


ja veel infot natuke vist positiivsemat  https://www.fasttech.com/forums/3668402/t/1876666/is-this-any-good

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suht "kolisevad" nupud tunduvad olevat jah ehk kvaliteet on nagu on, täiesti 36 eurot väärt :) 200W, TC ja muud jutud, tundub oma hinda väärt olevat, aga kaua kestab?

 

Väike ülevaade/lühitutvustus ka:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõned ülevaated ka veel

 

Tundub, et toimib ilusti.
Hinda mis Hiinas selle eest küsitakse ei julge isegi kirja panna mitte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...